חשיפה מיוחדת: התוכנית האינטרנטית שמבטיחה לתת לילדך אנגלית כשפה שניה לחיים.

איך כל הורה בעידן המודרני

יכול לדאוג לכך שהילדים שלו יגדלו לדבר אנגלית שוטפת, כמעט בלי מאמץ ובלי לשלם עשרות אלפי שקלים לחוגים ושיעורי אנגלית בשיטה קלה, פשוטה ונעימה שפשוט עובדת!


במבצע השקה מיוחד לכבוד תחילת השנה

כמעט 80% הנחה

רגע, אז מה זה Speasy 4kids ואיך זה באמת עובד?

שמי רוית, בעלת תואר ראשון בהוראה ותואר שני בחינוך מיוחד ואני אמא ליואב ויאיר שהם קטנטנים יואב בן שנתיים וחצי ויאיר בן חצי שנה, ב10 שנים האחרונות אני עובדת כמורה לאנגלית לגילאי יסודי וכמובן כמורה פרטית. שנתיים וחצי אחורה, כשיואבי נולד, קיבלתי החלטה שאני הולכת לתת לו מתנה לחיים, הוא יגדל וידע לדבר אנגלית ביחד עם עברית, ללמד תינוק לדבר אנגלית זה שונה לחלוטין משיטות הלימוד המקובלות שיש במערכת החינוך או בחוגים שונים לאנגלית, זה פשוט שיטה אחרת לגמרי. כבר בחופשת הלידה שלי התחלתי לבנות את התוכנית, קראתי עשרות אם לא מאות מחקרים בתחום של רכישת שפה חדשה אצל תינוקות וילדים קטנים, ולאחר שהוספתי עוד כלים וטכניקות נוספות הגעתי לשיטה מוכחת, חזקה ויעילה, שהיום אני יודעת להגיד בוודאות, כל ילד עד גיל 4 שההורים שלו ישתמשו בשיטה הזאת במשך בין שנה לשנתיים - ידע להבין ולדבר אנגלית.


הגדול שלי יואב רק בן שנתיים וחצי, כבר מבין אנגלית ועכשיו זה השלב שבו הוא מתחיל להגיד גם את המשפטים הראשונים שלו באנגלית, זה פשוט מדהים לראות איך השיטה עובדת.ואם תהית לעצמך, היום גם את יכולה להשתמש בדיוק באותן טכניקות, לעבוד עם השיטות והכלים שאני משתמשת.

מדהים, אז מה התוכנית מכילה ומה אני הולכת לקבל?

התוכנית המלאה של Speasy 4 kids מכילה שיעורים שבועיים פרקטיים ממני אלייך, בכל שבוע אני אלמד אותך שיעור שצריך להתחיל ליישם כבר השבוע כדי שהילד שלך יהיה בתהליך המדויק של קליטה והטמעת השפה האנגלית.

התוכנית מכילה שיעורים ל- 16 שבועות ומשבוע לשבוע אנחנו נעלה בהדרגתיות ברמה, היופי זה שהתוכנית נשארת שלך לתמיד, כך שגם אם לא תספיקי לעשות תרגול והתנסות עם הילד במהלך אחד השבועות, לא קרה כלום.. את פשוט ממשיכה מאיפה שהפסקת. התוכנית מותאמת לקצב ההתפתחות והקליטה של תינוקות וילדים קטנים כך שאת התוצאות עצמן בשטח רואים בפרק זמן של שנה - שנתיים מהרגע שסיימת את תוכנית 16 השבועות שלנו, זה כיף לא נורמלי לראות איך הילד שלך מבין כשמישהו מדבר איתו באנגלית, וכיף עוד יותר לשמוע את המילים והמשפטים הראשונים שלו באנגלית כבר לפני גיל 3, אני אמנם מלמדת ילדים כבר 10 שנים אך לשמוע את הבן שלי יואב בן שנתיים וחצי מדבר בגן באנגלית, ושר שירים באנגלית כשהוא מבין הכל.. זאת פשוט חוויה לא נורמלית לראות את זה כאמא, ואני יודעת שמי שיהנה מזה הכי הרבה זה יואבי שלי, כבר בטיול המשפחתי הבא שלנו לחו"ל הוא הולך להנות מהטיול ולהבין הכל!

מה עוד את מקבלת כשאת נרשמת היום לתוכנית?

גישה מלאה לקבוצה הסודית

גישה מלאה לקהילת ההורים של Speasy 4 kids, מיד עם ההרשמה אפתח לך גישה לקבוצת הפייסבוק הסודית של ההורים, שם יחד איתי ועם דניאל המנטור של Speasy אנו נוכל לעזור לך להתגבר על כל אתגר שיש לך בדרך, עד שתגיעי למטרה והיא שהילד שלך יבין וידבר אנגלית. מהניסיון שלנו קהילה סגורה של אנשים שנמצאים כרגע בתהליך דומה בחיים שלהם - זה אחד הכלים הכי חזקים ללמידה ושיתוף של חוויות, יותר מזה זה המקום הכי טוב לשאול בו שאלות ככה שגם הורים אחרים שמתמודדים עם אותו אתגר יכולים לעזור לך להתגבר על האתגר וגם אנחנו וצוות מנטורים שלם נמצאים שם כדי לסגור את כל הפינות ולדייק את הפעילות שלכם מול הילדים. דבר חשוב מאוד שקורה בקהילות כאלה סגורות ואיכותיות זה שתוכלי בפרק זמן קצר להכיר הורים נוספים לילדים בני אותו גיל , וככה זו הזדמנות מדהימה בשבילכם לחבר בין הילדים ולראות איך הם יכולים לעזור אחד לשני לשפר את התהליך של הטמעת השפה האנגלית כמעט בלי מאמץ נוסף מצדך כאמא.

סשן דמיון מודרך ייחודי לילדים

סשן דמיון מודרך ייחודי לילדים - להירדמות מהירה ושינה עמוקה וטובה.סשן מיוחד מאוד שחיברתי עבור הילד שלך, מוקלט באיכות סאונד גבוהה ומשודר בתדר 432 הרץ, ומעביר את גלי המוח לשדר בתדר אלפא, שזה תדר שעוזר לתאי הגוף להיות מאוזנים ולהיכנס להרפייה אמיתית ובריאה שם תת המודע של הילד פתוח הרבה יותר ומוכן לקלוט מידע ולהתפתח. את הולכת לאהוב בטירוף את הבונוס הזה, גם אם עבר עלייך יום לחוץ בעבודה או עם הילדים, את פשוט תוכלי להשאיר את הסשן מופעל בחדר הילדים, והילד ירדם בקלילות ובמהירות ובנוסף לכך גם ימשיך לקבל את חוויית האנגלית בצורה נכונה לתוך תת המודע שלו תוך כדי שהוא נכנס לשינה בריאה וטובה. שווי הבונוס: 870 ש"ח, היום - בחינם

סשן Live של Q&A (שאלות ותשובות) ישירות מולי אחת לשבועיים!

שמרתי לך את הדובדבן שבקצפת לסוף ( : לימדתי כבר מאות ילדים, ואני יודעת שלמרות שהתוכנית שבניתי לך כאן היא מקיפה מאוד, מבוססת מחקרים ופרקטיקה, יכול להיות מצב שבו יהיה לך פתאום איזשהו אתגר, כי בכל זאת - כל ילד הוא עולם אחר לגמרי, ולפעמים דורש את הניואנס הקטן והאישי שמתאים לו. אז החלטתי לתת לך ולהורים נוספים שבתוכנית שעה של שאלות ותשובות שבה אני הולכת לפתור לכם באופן אישי את האתגר שנמצא מולכם באותו רגע.בקיצור, כשאני מוסיפה לך את הבונוס הזה, אני מבטיחה בעצם שתגיעי לתוצאה המקסימלית והילד שלך ידע להבין ולדבר אנגלית כמו שצריך, נקודה. איזה כיף אני מתרגשת בשבילך! זה פשוט תהליך מדהים ואת הולכת להיות כל כך גאה בעצמך כשתגיעי לתוצאה הסופית שכל מילה נוספת מיותרת.

סה"כ שווי הבונוסים: 5010 ₪, כשאת נרשמת היום ל-Speasy 4 kids את מקבלת את כל הבונוסים בחינם!

אז.. את בודאי שואלת את עצמך עכשיו, כמה התוכנית המדהימה הזאת עולה ?

אני שואלת אותך בכנות, כמה זה שווה לך שהילדים שלך (כולם) ידעו לדבר אנגלית באופן שוטף, בקלות ובלי מאמץ מצידם? לפני שאת עונה לי אני רוצה שתחשבי רגע על כל היתרונות שיש לילדים ולמבוגרים שיודעים אנגלית שוטפת. לילדים כמובן שהדבר הראשון זה תחושת הביטחון העצמי והמסוגלות הגבוהה, יחד עם העובדה שמחקרים מוכיחים: "מוח של ילד שגדל לתוך יותר משפה אחת הוא מפותח יותר ובעל יכולות קליטה ועיבוד גבוהות יותר". עוד יתרון ברור זה שהלימודים בבית הספר ילכו בקלות, הילד שלך יהיה מוקף במעגלי חברים גדולים יותר ואיכותיים יותר וכמובן שיש עוד מלא יתרונות... אך למרות היתרונות הרבים שיש לילדים שיודעים לדבר אנגלית, אצל מבוגרים זה כבר נכנס עמוק לתוך רמת החיים, איכות הקריירה והעבודה, היכולת של הבן אדם להתקבל לתפקידים בינלאומיים מתגמלים יותר והיכולת לטייל ולתקשר בנוחות ובכיף עם כל אדם בעולם. גם אצל מבוגרים יש עוד מלא יתרונות לאנגלית כמו מציאת בן / בת זוג מתאימים וראויים ועוד… אבל אני רוצה לעצור רגע כאן ולשאול אותך באמת..

כמה שווה לך להשקיע כדי לתת לילד שלך את החיים הטובים ביותר שהוא יכול לקבל? אני יודעת שהתשובה של רוב האימהות, ורוב ההורים בכלל, היא - אינסוף.

אין מספר שיכול למדוד את האהבה של אמא או אבא לילדים שלהם, והתוכנית של Speasy 4 kids הולכת לעזור לכל הילדים שלך לא רק לאחד. לאחר שעשיתי את החישוב שלי, אל מול ההבנה שבזכות התוכנית הזו את הולכת לחסוך אלפי שקלים על חוגים לאנגלית לילדים ויותר מזה בעתיד, אלפים רבים של שקלים על שיעורים פרטיים באנגלית, הגעתי למסקנה שהתוכנית שווה 3000 ש"ח עבור כל ילד. למשפחה ממוצעת בישראל יש 3 ילדים, לכן לפי החישוב שלי התוכנית המלאה צריכה לעלות 9000 ש"ח ועדיין את הולכת לצאת ממנה מורווחת. (שוב, בכסף שהתוכנית תחסוך לך על חוגים ושיעורים בעתיד). אבל ברור לי שלהרבה אמהות בישראל אין את היכולת הכלכלית לעמוד בעלות תוכנית של 9000 ש"ח, אז החלטתי להיצמד לחישוב הראשוני ולתת לך את הגישה לתוכנית המלאה במחיר הנמוך ביותר שאני יכולה לדרוש וזה 3000 ש"ח בלבד! כולל כל הבונוסים במתנה. אני בטוחה שתסכימי איתי שזה מחיר פייר לגמרי בהתחשב בתוצאה הסופית של התהליך, שבו הילד שלך יקבל ממך מתנה לחיים שהוא לא ישכח לך לעולם, הסביבה שלו תהיה גאה בו, וכמובן גם בך על התהליך המדהים שהעברת את ילדך. אבל למחזור ההורים הקרוב בלבד ורק ל20 ההורים הראשונים שנרשמים היום , אני הולכת לתת עוד הנחה אפילו יותר גדולה מהמחיר הזה, אני פותחת גישה לתוכנית המלאה של Speasy 4 kids במחיר שהוא פשוט מתנה, רק 297 * 4 תשלומים שזה יוצא 1188 ₪ בלבד. ולנרשמים בתשלום אחד אני מוסיפה על זה הנחה נוספת, רק 994 ₪ עבור התוכנית המלאה! הורים משלמים היום פי 10 יותר עבור שיעורי אנגלית לילד שלהם, בזמן שאת הולכת לתת לילד שלך את התוצאה הסופית של אנגלית שוטפת בעלות קטנה מאוד, בקיצור, סידרתי לך כאן את המתנה הכי שווה שאפשר לתת לילד בישראל, במחיר שאין לו תחרות.

ועכשיו למבצע תחילת שנה! מחיר מיוחד חד פעמי לזמן מוגבל רק 597 ש"ח בלבד על הקורס המלא של Speasy4Kids! ואת זה.. לא אוכל להשאיר ברשת לאורך זמן.. אז לאחר סיום השעון, המחיר קופץ חזרה למחיר המקורי!

אני רוצה להירשם לתוכנית! אבל איך אני אדע שבוודאות הילד שלי ידע להבין ולדבר אנגלית בזכות זה?

זה מאוד פשוט, התוכנית כולה מבוססת על עשרות מחקרים שבוצעו במדינות שונות בעולם, בעיקר בארה"ב. לשמחתי היתה לי הזכות ללמד עד היום מאות ילדים בישראל איך להפוך את האנגלית לשפה השניה שלהם וחוץ מזה, שהתוכנית של Speasy 4 kids היא בדיוק התוכנית שאני מבצעת אצלי בבית עם שני הקטנטנים שלי, וכמו שכבר בטח הבנת הגדול שלי מבין אנגלית ואפילו מדבר כבר בגיל שנתיים וחצי, ככה שאת מקבלת פה משהו עם הוכחות וקבלות מאחוריו.


ובגלל זה אני מוכנה לתת לך תעודת אחריות

יישום מלאה:

אז מי אני ואיך אני כל כך בטוחה שאני יודעת ללמד אותך להעניק אנגלית במתנה לילדיך?

ההסמכה שלי ?

שמי רוית, בהשכלתי אני מורה לאנגלית בעלת תואר ראשון בהוראה ותואר שני בחינוך מיוחד, בפועל אני מלמדת ילדים אנגלית כבר 10 שנים, היום כבר כולם יודעים ומבינים שככל שהילדים קטנים יותר כך הם רוכשים את השפה בקלות רבה יותר, לכן פיתחתי עבורך את תכנית Speasy 4 kids, שתלמד אותך שלב אחר שלב את הצעדים שאני פיתחתי וביצעתי יחד עם ילדיי יואב ויאיר ועם עשרות הורים שהדרכתי עד היום, ואצל כולם השיטה פשוט עובדת.

איך זה עובד בכמה מילים..

קליטת שפה במוח האנושי היא אומנם תהליך ארוך וכדי להסביר איך הוא קורה בפועל צריך להיכנס לעומק למבנה המוח ותת המודע שלנו, אבל מה שעשיתי בתוכנית של Speasy 4 kids הוא פשוט להוריד את כמות המחקרים האינסופית בנושא לרמה פרקטית וברת ביצוע עבור כל אמא או אבא, כל הורה שבאמת חשוב לו שילדו ירכוש את השפה האנגלית בקלות ובמהירות, פשוט צריך ללכת לפי ההנחיות שאני מלמדת במהלך 16 השבועות של התוכנית, והתוצאה תגיע במהרה!

מבנה הקורס

1 - שלבים ברכישת השפה האנגלית

השלב הראשון - תקופת השקט silent period

השלב השני תחילת הדיבור - מה? איך? מתי?

השלב השלישי בניית השפה האנגלית במוחו של תינוק

2 - איך מתחילים ללמד את ילדכם אנגלית 

יצירת הרגל

חזרתיות

שימוש במשחקים, שירים וסיפורים (יפורט בהמשך הקורס)

3 - אינטונציה ושפת גוף

מה זו אינטונציה?

חשיבות אינטונציה ושפת גוף בלימוד השפה

איך עושים זאת נכון עבור הילד

4 - הפכו את הלמידה לחוויה מהנה - שימוש במוסיקה ושירים

למידה ופיתוח המוח של התינוק דרך מוסיקה!

בחירת שירים מתאימים לפי גיל והטמעת השפה האנגלית תוך שימוש בכלי הנפלא שנקרא מוסיקה

5 - המשך למידה חווייתית - שימוש במטאפורות וסיפורים מותאמים

חשיבות של מטאפורה וסיפור בתהליך הלמידה

פיתוח הדמיון והזיכרון ארוך הטווח של הילד

לימוד דרך תת המודע

6 - הפכו את הלמידה לחוויה מהנה - שימוש במשחקים - Play games

החשיבות של למידה מתוך משחק

סוגי משחקים מותאמים לפי גיל

פיתוח ציפייה ורצון של הילד ללמוד דרך המשחק

7 - אוצר מילים ראשוני

אוצר המילים הבסיסי והחשוב ביותר בשפה האנגלית

אילו מילים נכון ללמד ואילו לא

שימוש של הילד במילים החדשות - תלוי גיל כמובן

8 - התמודדות עם טעויות ותסכול של הילדים (או שלנו ההורים)

הכלים החשובים להתמודדות עם מכשולים בדרך

איך ניגשים ללמד ילד שחש תסכול

איך מתגברים על תסכול אישי שלנו (בתהליך ובכלל)

9 - תמיכה הורית/ חיזוקים חיוביים

הקניית ביטחון לילד להשתמש בשפה

מרחב בטוח - מרגיש חופשי לטעות

ההורה כמנהיג/ה של תהליך הלימוד ובכלל בחיים

10 - שימוש בטכנולוגיה ככלי לימודי (משני ולא עיקרי)

מתי נכון להכניס טכנולוגיה לתהליך הלימוד?

הטכנולוגיה ככלי תומך (משני)

איך עושים זאת נכון כך שרק יתרום ולא יפגע - הנוסחה המדויקת

11 - חשיפה למבנה הדקדוקי תוך דיאלוג ושיחה

דיוק של השפה האנגלית והמבנה השונה שלה

למידת דקדוק בצורה בריאה ולא מתסכלת / משעממת

12 - היו יצירתיים

כל ילד הוא עולם ומלואו

יצירתיות - התאמת התהליך עבור הילד שלך

13 - שימוש בסיטואציות יומיומיות

איך להשתמש בכל הכלים שאנו לומדים במהלך השגרה היומיומית בצורה נכונה, קלה ופשוטה עבורך וגם לילד

14 - ביישנות ו"פחד קהל" (של ההורים)

מה אם אני בעצמי מתביישת באנגלית?

מה אם אני לא מרגישה בנוח לדבר מול אנשים אחרים?

בשבוע זה נפתור את כל האתגרים של ביטחון בשפה.

15 - סיכום ותרגול

סיכום של נקודות המפתח שלמדנו בקורס, והטמעתם לשגרה ארוכת הטווח שלך עם הילד

איך ממשיכים לתרגל מכאן? והמשך תמיכה של צוות S4K בקבוצה הסודית של התלמידים והמנטורים

16- בונוס - איך לשתף את הסביבה (משפחה קרובה וחברים) בתהליך

התהליך הוא חווייתי ומעצים עבור הילד וכמובן עבורך, אך תופתעי לגלות שהסביבה המשפחתית והקהילתית שלך יכולה להעצים את התוצאה ולהפוך את כל החוויה להרבה יותר טובה וחזקה, אלמד אותך איך לעשות זאת נכון.

שאלות נפוצות

שאלות שחלקכן שאלתן אותי

שמעתי פעם שלימוד של 2 שפות במקביל יכול דווקא להאט את ההתפתחות של התינוק / הילד, זה נכון?

שאלה מצוינת, זה באמת מה שאנשים חושבים אך מחקרים וגם המציאות מראים בדיוק את ההפך.. אני אסביר, יש מחקר בארה"ב שמראה השוואות בין תינוקות שלומדים שפה אחת לתינוקות שלומדים 2 שפות ויותר, במחקר הוכיחו שאצל התנוקות שלומדים 2 שפות ויותר יש קצב ייצור גבוה יותר של קשרים נוירולוגיים במוח בכל יום, ז"א שנוצרים יותר קשרים עצביים וכך מוחו של התינוק מתפתח מהר יותר ויותר מזה, המוח של התינוק מביא את עצמו לפוטנציאל המקסימלי שלו, כאשר אצל תינוק שלומד רק שפה אחת יש פעילות ממוצעת ואין שאיפה למימוש מלוא הפוטנציאל, זה כמובן רק מילים שלי והסבר הקצר של המחקר.

שאלה: כמה זמן לימוד זה דורש ממני? כי כרגע הם צופים בסרטוני ילדים וזה די עושה את העבודה לא?

היי בעקרון הסרטונים מאוד פרקטיים וקצרים לא יותר מ-10 דקות פעם אחת בשבוע שהמטרה שלהם היא לעזור לך להנגיש את האנגלית בצורה אקטיבית לילד שלך.


מה הכוונה אקטיבית? הילד שלך לומד מהטלויזיה וזה נכון אבל לצערי מנסיוני וממחקרים שקראתי המוח שלנו קולט יותר שאנחנו אקטיבים. ובנוסף הם אומנם קולטים מילים באנגלית מהטלויזיה אך זה לא ייטמע לזמן הארוך ויישכח במהירות.


זאת אומרת שאולי עכשיו הילד שומע קצת אנגלית ולומד אבל זה לחלוטין לא מבטיח לו אנגלית שפת אם כמו שהשיטה שלי נותנות אם מיישמים אותם בכיף ובאהבה ביום יום עם הילדים תוך כדי בילוי הזמן איתם כי אין "זמן אנגלית" מסוים ביום...

המטרה של השיטה היא ללמד אנגלית תוך פעולות יומיומיות פשוטות וחוויתיות שלא מצריכות עבודה קשה מההורים.

שאלה: מה אם שילמתי אבל לא נפתחה לי הגישה המיידית ?

תשובה: קודם כל אתה יכול להיות רגוע.. אם לא נפתחה לך גישה מיידית ייתכן וכרטיס האשראי שלך לא הוזן טוב או שזה פשוט מתעכב בכמה דקות, תיגש אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך ותחפש שם מייל מ-Speasy שנקרא "פרטי התחברות לקורס" - אם מצאת את זה, ברכותיי! יש שם קישור ישיר שיקח אותך מיד אל האקדמיה האינטרנטית של Speasy. 

שאלה: מה אם שילמתי אבל לא נפתחה לי הגישה המיידית ?

תשובה: קודם כל אתה יכול להיות רגוע.. אם לא נפתחה לך גישה מיידית ייתכן וכרטיס האשראי שלך לא הוזן טוב או שזה פשוט מתעכב בכמה דקות, תיגש אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך ותחפש שם מייל מ-Speasy שנקרא "פרטי התחברות לקורס" - אם מצאת את זה, ברכותיי! יש שם קישור ישיר שיקח אותך מיד אל האקדמיה האינטרנטית של Speasy. 

שאלה: רגע, אז מה זה אומר שאני עכשיו צריכה לדבר עם הילד שלי כל הזמן אנגלית גם בחוץ ליד אנשים ?

ממש לא, גם כשאני יוצאת עם יואבי החוצה לגן או לג'ימבורי אני לא תמיד מדברת איתו באנגלית, הקטע המצחיק הוא שלפעמים הוא עונה באנגלית כי בשלב שהוא נמצא כרגע עדיין לא שמנו דגש על ההבדלים בין השפות. בכל מקרה, התרגול עצמו הוא רק בבית, וגם אז לא כל הזמן.. זה יכול להיות ברמה של כמה דקות ביום וזה יעשה הבדל רציני ומהותי מאוד, אני מדריכה בתוכנית בדיוק על כמה זמן נכון להדגיש וגם על קצב ההתקדמות הנכון של הילד ואיך אנחנו כהורים יכולים למדוד אותו.

שאלה: אוקיי השתכנעתי, אני רוצה להירשם אבל האם התוכנית תתאים ל-2 הילדים שלי? הקטן בן שנה והגדולה בת 5?

קודם כל איזה כיף! ברוכה הבאה! התוכנית של Speasy 4 kids בנויה עבור הורים לתינוקות ולילדים עד גיל 4 כולל. ז"א שהתוכנית לגמרי תתאים לקטן שלך בן השנה, וזה זמן מדהים להתחיל איתו! מגיל 5 והילך יש שיטות לימוד שונות שמתאימות להטמעה הנכונה של שפה עבור ילדים בגיל הזה, אני מלמדת גם ילדים בגילאים האלה אז אם זה מעניין אותך אפשר לרשום לי למייל speasy4kids@gmail.com

שאלה: ומה אם אני עכשיו רק בהריון הראשון ורוצה גם ללמד את הילד שלי אנגלית? האם זה מתאים גם לי ?

ברור, את מאלה שהולכות לעוף על התוכנית הזאת בקטע אחר! כל ילד מגיל 0 - 4 מקבל תוצאות מדהימות בזכות התוכנית של ספיזי לילדים, אבל התוצאות המופלאות ביותר, אלו שזה נראה ממש כמו קסם, זה מי שמתחיל את התוכנית במשך השנה הראשונה של התינוק, מגיל 0-1 המוח של התינוק עוד לא מקובע אפילו בקצת לצלילים ולתבניות של השפה העברית, לכן אם תהית האם זה מתאים גם לפני שהתינוק נולד, אז אני כבר אומרת לך… זאת ההזדמנות הטובה ביותר שיכולת לדמיין עבור התינוק שלך. אני אלמד אותך בתוך הקורס גם כלים וטכניקות שמתאים לעשות אותן ממש מגיל 0. וכשהילד יתחיל לדבר - יהיו לו 2 שפות והכל בזכותך, מתרגשת בשבילך!!! 🙂

שאלה: אז עדיין לא הבנתי, איך בדיוק אני מצטרפת לתוכנית ?

זה פשוט מאוד, את פשוט הולכת לטופס שנמצא באתר הזה, וממלא את הפרטים הבסיסיים שלך כמו שם, כתובת מייל וטלפון. חשוב לשים לב שכתובת המייל שלך מדויקת כי לשם אני שולחת לך את פרטי ההתחברות לאתר התוכנית שמכיל את כל השיעורים, ההדרכות והמשימות של הקורס.לאחר מכן תועברי לעמוד תשלום מאובטח שבו את פשוט משלימה את פרטי האשראי שלך או מחברת את חשבון הפייפאל שלך ורוכשת את התוכנית. לאחר ביצוע התשלום את תקבלי ממני מייל עם הכל, בתוכו גם אני רושמת לך את הסיסמה האישית שלך לקורס של Speasy 4 kids וכמובן תקבלי גם חשבונית עבור הרכישה.

שאלה: ומה אם בכל זאת שילמתי ולא קיבלתי את פרטי ההתחברות לתוכנית? מה אני עושה?? הלך הכסף ?!

רגע יקירתי הכל בסדר.. לא הלך שום דבר, כמו שהבטחתי לך בעמוד הזה אני כאן כדי ללוות אותך עד להצלחה שהילד שלך יבין וידבר אנגלית כמו שצריך, אז הסירי דאגה מליבך.לפעמים קורה מצב שיש עומס על האתר לכן פרטי הגישה מתעכבים כמה דקות במשלוח, אין מה להתרגש מזה.. אם זה לא הגיע אלייך במשך 20 דקות מרגע ההרשמה, פשוט תשלחי לי מייל לspeasy4kids@gmail.com   ואני והצוות של ספיזי לילדים נדאג שתקבלי את הגישה המלאה למערכת, באופן כללי חשוב שתדעי, אנחנו כאן לתמיכה של התלמידים שלנו על בסיס יומיומי בין השעות 9:00 עד 18:00, ככה שכל שאלה שתהיה לך בהמשך - אנחנו איתך.

שאלה: מה אני עושה אם אין לי אשראי ?

יש אפשרות לשלם גם בהעברה בנקאית ולשלוח לנו אסמכתא במייל, זה תהליך שדורש ממך טיפה'לה יותר מאמץ וסבלנות כי את קודם צריכה לבצע העברה ואחר כך לשלוח את צילום המסך למייל שלנו speasy4kids@gmail.com , לאחר מכן אנו נוכל לפתוח לך את הגישה לתוכנית באופן ידני. אך אם אין לך אשראי או מסגרת זמינה אז זה בהחלט פיתרון מצוין. פרטי חשבון הבנק הם עבור ספיזי בע"מ, בנק פועלים 12, סניף 620, חשבון 653535. בבקשה לציין שזה עבור קורס ספיזי לילדים, וכמובן.. שיהיה בהצלחה בתוכנית!