לימוד אנגלית אונליין
קורס אנגלית שיתן לך את הביטחון לדבר אנגלית

אלפי ישראלים נחשפו לשיטה ללימוד אנגלית בתוך – 42 יום בלבד.

אז לפני הכל והכי חשוב:

מהם הכלים שיעזרו לך ללמוד אנגלית?

תמיכה מקצועית

בדיקת משימות בהתאם לקורסים השונים, ומענה מקצועי על המשימות שאתה מגיש בהתאם לקורס לרמה ולקורס שבו אתה נמצא לפי התהליך שהכי נכון לך.

תכנים דינמיים

השיטות בספיזי נוגעות בחוויה וחיזוק הביטחון שיפור האנגלית והדיקדוק שלך. בצורה חוויתית שכוללת משחקים משימות וסרטוני וידאו

קהילה תומכת

קהילה זמינה באתר הקורס ובקבוצות פייסבוק סגורות שמלוות אותך בקורסים השונים כדי שתוכל להגיע למטרה שלך.

קל ונוח לתפעול

אתרים פשוטים בלחיצת כפתור. כל מה שאתה צריך זו כתובת מייל , וכך תתחיל לשפר את האנגלית שלך בזמן שיא עוד היום.

גישה חופשית

גישה 24/7 לתכנים מכל מקום מהסמארטפון שלך או מהמחשב מתי שנוח לך בזמן שלך.

ללמוד לדבר אנגלית כבר היום - הדרכה במתנה

קורסים באנגלית ב Speasy

ביטחון עצמי של סופרמן

אם ידוע לך שהבעיה שלך עם אנגלית נובעת מחוסר ביטחון עצמי ואתה יודע את המילים אפילו מכיר את הדיקדוק והיית בקורסים אחרים אבל פשוט יש לך חסם בשתף שלך שנובע מביטחון – התוספת הקטנה הזו הולכת לעשות מהפך בחיים שלך.

Netflix ללימוד אנגלית

מערכת הלימוד החווייתית והמתקדמת של FluentU , כך תוכל לחוות שיפור מהיר ויוצא דופן ביכולת ההבנה של אנגלית, ולאחר שההבנה משתפרת ואוצר המילים המוטמע גדל, השלב הבא הוא דיבור שוטף.

אוצר מילים
Speasy4kids

התכנית האינטרנטית אשר מאפשרת לכל הורה להתחיל ללמד את הילד שלו אנגלית כשפה שניה לחיים בצורה הכי  פשוטה וחווייתית שתחסוך לך הרבה זמן וכסף על שיעורים פרטיים בעתיד.

אנגלית למבחן אמירם
אנגלית למבחן אמירם

התוכנית שתעזור לך לקבל פטור\הקלות באנגלית, בלי לשנן אלפי מילים בבאסה ובלי לשרוף מלא כסף על מועדי ב' וקורסים נוספים שרק יעמיסו עליך בתקופת הלימודים.

קורס 101
אנגלית 101

התוכנה החדשנית שתלמד אותך להרכיב משפטים שלמים באנגלית בקלות ובביטחון, תעצים לך את אוצר המילים, מבלי לשלם אלפי שקלים על קורסים שונים.

ליווי אישי
לדבר אנגלית ב-42 יום

להתחיל לדבר אנגלית שוטפת בביטחון ב-42 יום בלי לבזבז זמן על חוקי דיקדוק מתישים ובלי לצאת מהבית הגרסה המלאה של הקורס במחיר מיוחד.

קורס אולאין (לבני נוער)

התוכנית האינטרנטית שמאפשרת לצעירים ובני נוער ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומהנה, תוכלו לתת לילד שלכם את היכולת לשלוט באנגלית בביטחון.

לימודי אנגלית אונליין
אנגלית עיסקית בלווי מורים

תוכנית הפרימיום המלאה שתאפשר לך לדבר אנגלית ברמה עיסקית גבוהה ולעבוד עם מקצועניים בחו״ל, התוכנית כוללת שיחות עם מורים דוברי אנגלית מכל העולם

קורס אנגלית למתחילים נחשב לאחד הקורסים הכי פופולריים בשנים האחרונות. עם זאת, כל קורס משתנה בין אחד לשני. אז איך בכל זאת יודעים מה הקורס הנכון בשבילי? מה אני צריך למצוא בלימודי אנגלית למתחילים?

אנחנו נעבור אתכם בצורה מסודרת את כל התהליך ונאמן את המוח שלכם ללמוד לקלוט ולשמר את השפה בצורה הטובה ביותר תוך 42 יום.

בועה לדבר אנגלית

קורס אנגלית למבוגרים

נעבור ביחד הדרכה של 6 שבועות שבסיומה תוכלו להתחיל לנהל שיחות באנגלית עם חברים ומשפחה, נשבור אתכל המיתוסים והמחסומים אשר מגבילים אותנו ללמוד ונראה כיצד ניתן להגדיל את אוצר המילים שלנו בקלות ובסוף נסגור הרמטית את כל השליטה שלך בשפה ב90% לפחות.

קורס אנגלית עסקית

לאלו מכם שרוצים לקחת את האנגלית שלהם רמה אחת קדימה ומעוניינים לדבר אנגלית שוטפת, ללכת לראיונות עבודה בביטחון ולשלוט בשפה מבלי לתרגם בראש מעברית לאנגלית , זוהי השיטה שמתאימה לכם בדיוק, תקבלו כלים מדוייקים וליווי עם מורה פרטי בזום כל הדרך אל קו הסיום.

מדוע לקחת קורס אנגלית זה חשוב?

תנו לי לשאול אתכם שאלה… או אולי מספר שאלות… האם אי פעם טסתם לחו"ל? האם אי פעם הזמנתם משהו מהאינטרנט? האם אי פעם נכנסתם לאתר אלי-אקספרס? אי-ביי? אמזון? האם אי פעם צפיתם בתוכנית טלוויזיה בנטפליקס? האם אי פעם הלכתם לסינמה סיטי ווידאתם שיש כתוביות בעברית?

אם על לפחות אחת מהשאלות למעלה עניתם כן, אתם לגמרי במקום הנכון. לכל אחת מהשאלות למעלה ישנה תשובה הכרוכה בשפה האנגלית.

השפה האנגלית מקיפה אותנו מידי יום, לאן ומתי שנלך, מה שלא נעשה, אנגלית תהיה שם בצורה כזו או אחרת.

בימינו, השפה האנגלית משמשת בתור עמודי התווך הבסיסים בתקשורת הבינלאומית ובתקשורת בכלל. מאמרים בלימודים אקדמיים, משא ומתן בין עסקים שונים, תוכניות טלוויזיה וסרטים, טיולים בארץ ובעולם ואפילו ההזמנות הבסיסיות ביותר באינטרנט כרוכות בהבנת השפה האנגלית בצורה הפשוטה ביותר!

אנגלית מקיפה אותנו, לכן חשוב שלא רק נכיר אותה בשמה אלא שגם נדע להשתמש ולתקשר בעזרתה.

בואו נבין יותר לעומק מדוע חשוב לקחת קורס אנגלית

ראשית, תקשורת, היא הבסיס להכל. איך נוכל לתקשר אם לא נדע את השפה? המילים? החוקים? איך נוכל לבטא את עצמנו, את מחשבותינו ורגשותינו בלי לדעת לבטא את עצמנו? כאן בדיוק נכנסת השפה במשחק חיינו. השפה, ובייחוד השפה האנגלית, עוזרת לנו לבטא את עצמנו ולתקשר עם הסביבה שלנו ואפילו עם הסביבה הרחוקה מאתנו.

שנית, אנגלית פותחת לנו דלתות גבוהות בחיים. אדם אשר ילמד את השפה האנגלית, ילמד איך להשתמש ולתקשר בעזרתה, יעזור לפתוח לעצמו דלתות בהמשך חייו. נראה כי היום העסקים הגדולים מתרחשים בעולם העסקים הבינלאומי. כמו כן, עולם העסקים הבינלאומי דורש שפה בינלאומית, כזו שזרים יוכלו לתקשר בעזרתה. כאן, משמשת האנגלית תפקיד חשוב ובעזרתה מתקיימות מיליוני עסקאות ביום בעולם העסקים הבינלאומי.

נוסף על כך, עולם הרפואה, הטכנולוגיה, האקדמיה ואפילו הצרכנות – כולם בשפה האנגלית! הרי, השוק הגדול הוא השוק העולמי לא? מדוע להתרכז במדינה שלנו כאפשר לפרוס כנפיים בחו"ל?!

שלישית, עולם התרבות והבילויים. בימינו, כל אדם שמעוניין בחופשה, בכמה ימים רגועים בלי עבודה, חושב ישר "לאן אני אטוס" (תודו, גם אתם חושבים את זה ישר כשאתם שומעים את המילה "חופשה"), אף אחד לא חושב על חופשה בארץ בתור האופציה הראשונה. עם זאת, אנשים שטסים לחו"ל הרבה פעמים חוששים שמא לא יבינו אותם, שמא לא יוכלו לתקשר עם הסביבה שלהם, הם חוששים שהם ירגישו את ההרגשה הזו של חוסר האונים כאשר אתה לבד בין כולם.

לכן, למידת השפה האנגלית חשובה מאד ואף קריטית בחיינו היום. השפה האנגלית מקנה לנו הרגשת בטחון עצמי, פתיחת דלתות, עשרות הזדמנויות נוספות, תקשורת בסיסית בין אנשים ועוד.

אצלנו בקורס "ספיזי" אנו מתמקדים בלימוד השפה האנגלית החל מהרמה הבסיסית ביותר, ועם ההתקדמות בקורס עולים שלבים ורמות. כמו כן, לקורס קהילה ענקית של תלמידים שיכולים ללמוד אחד עם השניה ואחד מהשניה בזכות פורומים פעילים במיוחד! מה יותר כיף מללמוד ביחד אבל מהמקום הנוח ביותר שלנו? ולמה אני אומרת נוח ביותר? כי מכיוון שהקורס שלנו הוא קורס אנגלית אינטרנטי – אתם יכולים ללמוד מכל מקום, בכל זמן, בקצב שלכם ובצורה שנוחה לכם. השיעורים מוקלטים מראש ובכך מאפשרים לכם לעשות חזרה על החומר הרלוונטי עשרות פעמים עד שתרגישו הכי בטוחים איתו!

אז אחרי שהבנו על קצה המזלג מדוע חשוב כל כך ללמוד ולדעת את השפה האנגלית בימינו, אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה המדהימה והאלופה של תלמידי "ספיזי" האלופים, שהחליטו לשים סוף לתקיעות באנגלית ולומדים בכל יום בעזרת השיטה המובילה בארץ ללימוד אנגלית!. בהצלחה!

תלמידים מספרים
ספיזי ביקורות תלמידים ווטסאפ
ספיזי ביקורת תלמדים
ספיזי ביקורות תלמידים פייסבוק
ביקורת תלמידים ספיזי
לקוחות שסומכים עלינו

אלקטרה

שופרסל

מקורות

"ENGLISH IS EASY WHEN YOU HAVE THE RIGHT TEACHER"

להרוויח את האנגלית שלך במינימום השקעה

 

ספיזי השיטה ללימוד אנגלית מא׳ עד ת׳ בצורה שהכי נכונה למוח שלך ללמוד שפה חדשה. להתחיל להטמיע את השפה האנגלית בחיי היום יום שלך בכמעט שעה השקעה ביום מבלי לבזבז זמן על חוקי דקדוק.

תכלס לדבר אנגלית מכל מקום בכל זמן.