לראשונה בישראל: השיטה היחידה בארץ שתלמד אותך איך אחת ולתמיד תוך 42 ימים תוכל לדבר אנגלית אחרי שנים של שבירת שיניים!

כמה שילמת עד היום בגלל שאתה לא יודע אנגלית? הגיע הזמן להפסיק לשבור את השיניים!

השיטה החדשנית והיחידה בישראל שמבטיחה לך לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום – עם שיטת הלימוד המהפכנית של  ״Speasy״ בשילוב פלטפורמה בלעדית מסוגה בישראל בפיתוח ייעודי לשיטה שלנו,  שתענה לך על כל הצרכים ותתן לך מעטפת שלמה כדי שתוכל סוף סוף לדבר אנגלית  בביטחון. תלמד להסתדר בחו״ל בקלות ולטייל באופן עצמאי לגמרי, להצליח בעסקים, בלימודים ובעבודה שדרשה ממך אנגלית.

באחריות מלאה: לדעת לשלוט בשיחה באנגלית תוך 42 יום או החזר כספי מלא. *בכפוף לתנאי תעודת האחריות 

Screenshot_at_Jul_09_14-15-00-removebg-preview

לראשונה בישראל: השיטה היחידה בארץ שתלמד אותך איך אחת ולתמיד תוך 42 ימים תוכל לדבר אנגלית אחרי שנים של שבירת שיניים!

פלטפורמה חדשנית והיחידה בישראל שמבטיחה לך לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום – עם שיטת הלימוד המהפכנית של  ״Speasy״ תקבל את הביטחון העצמי שהיה חסר לך בשפה. תלמד להסתדר בחו״ל בקלות ולטייל באופן עצמאי לגמרי, להצליח בעסקים או בלימודים

באחריות מלאה: לדעת לשלוט בשיחה באנגלית תוך 42 יום או החזר כספי מלא. *בכפוף לתנאי תעודת האחריות ולהשלמת השיעורים

שעות לימוד

0 +

תלמידים מרוצים

0 +

מרצים מוסמכים

0

בונוסים נוספים

0

איזה מתסכל זה לא לדעת אנגלית!

כל החיים לימדו אותך אנגלית לא נכון, לימדו אותך בשיטה שלא מתאימה לך, כמו שילמדו דג לנשום מחוץ למים. אני הייתי שם בדיוק כמוך,התביישתי לנסות להגיד משפט באנגלית, פחדתי שיצחקו עליי, שלא יבינו אותי, ובעקבות כך אפילו שלא יהיו לי חברים מאותה קבוצה שכן מדברים בה אנגלית. העניין ההזוי הוא.. שאפשר ממש לראות את זה קורה היום במקומות עבודה וחברות שונות, כאילו האנשים שכן מדברים אנגלית הם פשוט נתפסים כ"רמה אחת מעל", וזה שיגע אותי.. בעברי אני עבדתי בחברת פרסום ואפשר להגיד באופן גורף שהאנשים שקודמו בתפקיד היו אלה שידעו לדבר אנגלית. היום זה נשמע לי הזוי.. 

כי ללמוד לדבר אנגלית לא אמור לקחת יותר מחצי שנה, וזה אם אתה ממש לוקח את זה בהילוך איטי..

השיטה שישמתי על עצמי, ועל כמה וכמה אנשים וחברים סביבי, תיתן לך את אותן תוצאות ב42 ימים או פחות! ואין לזה תקדים בארץ ואפילו בעולם.. הם פשוט לא חיברו את ההבנה שהמוח שלנו בנוי ונועד לקלוט שפה חדשה, וכל מה שצריך לעשות זה קודם להבין את הצורה שבה המוח שלנו קולט ומעבד מידע, ואחר כך פשוט לקחת את אותם יתרונות ולבנות על בסיסן את תכנית הלימודים.. כתוצאה מהתהליך הזה נולד הקורס של Speasy, שעזר ליותר מ10,000 ישראלים לדבר אנגלית שוטפת.
ובשיטה עצמה אנחנו נותנים אחריות מלאה על כך שתלמד ממש לדבר אנגלית תוך 42 ימים החל מהיום. והמסע שלך יכול להתחיל  אפילו היום

אז איך עובדת השיטה שפיתחנו

שיטת הלימוד המהפכנית שכמוהן לא מלמדים באף מקום אחר בארץ (וזה סוד ההצלחה שלנו). הקורס האחרון שתצטרך לקחת באנגלית וכל מה שנדרש ממך זה להשקיע  בלימוד
בין 30 ל 90 דקות ביום וזה יקח אותך לדעת לדבר אנגלית תוך 42 יום.

אחד השבועות החשובים בתוכנית לא משנה באיזו רמה אתה מגיע או מה ניסית בעבר, כי בשבוע הזה אנחנו קודם כל נוכיח לך שגם אם אין לך אוצר מילים רחב באנגלית – תוכל לעשות את זה ובגדול. נלמד דרכי פעולה מהפכניים שיגרמו למוח שלך לקלוט בצורה הטבעית שהוא שצריך בניגוד לבית הספר. בשבוע הראשון נעבור על שמות גוף, נלמד איך לבנות משפטים בשפה האנגלית, נלמד מילות קישור  ובעיקר ננפץ את המיתוסים ונראה לך שאתה כן יכול והסיבה שאנחנו מקדישים שבוע שלם לניפוץ מיתוסים כמו "חייב לשנן אוצר מילים" ועוד רבים אחרים היא סיבה פשוטה – אסביר בשאלה: האם אפשר למלא עוד מים בכוס מלאה מים? כמובן שלא, כך גם עם המוח שלנו, נרוקן את מה שהכרת עד היום ונמלא בחומר רלוונטי כך שהמוח יקלוט בקלות.

בשבוע השני נבין איך באמת אפשר לשדרג את התת מודע שלנו כדי להצליח לקלוט את השפה האנגלית,  נבין מהו ה"נשק בסודי ונלמד טכניקה חדשה המשלבת בין החושים שלנו והדמיון בכדי להטמיע את המילים לזיכרון בטווח הארוך.

בשבוע הזה כבר מעלים הילוך, זה שבוע שבו אני אחשוף את אחד הכלים הסודיים והחשובים ביותר בלימוד שפה חדשה, נתחיל להשקיע בלייצר לך ביטחון ונעבוד על הדיוקים הקטנים בשפת הדיבור שלך כדי שבסוף השבוע כבר תוכל לעמוד בביטחון ולשמוע איך אתה מציג את עצמך בראיון עבודה או בהיכרות עם אנשים חדשים. כן, עד סוף השבוע הזה אתה כבר תדע להרכיב משפטים כמו שצריך ולהתחיל שיחות באנגלית בביטחון מלא וכמו שצריך.

בשבוע הזה נדאג לראות שאתה עומד בקצב, נתאים איתך את קצב הלמידה ונעזור לך ליישם את השיעורים ברמה גבוהה כדי להמשיך ולבנות לך את הביטחון בשפה. בנוסף, נתעסק באחד הדגשים היותר חשובים ללמידת שפה חדשה, ונשלב מטאפורות וסיפורים מורכבים יותר שיגרו את המוח שלך להתחיל לזכור מילים רבות יותר ובצורה יעילה יותר, זה אחד "התבלינים הסודיים" שיאפשרו לך לדבר אנגלית בביטחון.

בשבוע הזה כבר תתחיל להרגיש בשינוי המשמעותי שהמוח שלך עובר, נמשיך להרחיב את אוצר המילים בשיטה הטבעית וניצור את הסיפור הראשוני שלך שבו תוכל לשתף עם שאר התלמידים באנגלית מלאה ״מה התהליך שעברת ואיך אתה מרגיש בתהליך״, ככה שבשבוע הבא כבר נסגור את הכל וישאר לנו דיוקים קטנים ולחזק לך את הביטחון בעצמך ובשפה החדשה שלך.

בשבוע הזה ניגע סופית בתחיליות וסיומות נפוצות באנגלית כדי שתוכל להישמע טוב יותר ותדע לסיים משפטים בצורה נכונה ומדוייקת, מבלי חשש שיתקנו אותך או שתראה ותישמע לא מקצועי. בנוסף נחדד את הזמנים של השפה (עבר,הווה, ועתיד) שכבר למדת כבדרך אגב בשבועות הקודמים. ובסוף נסגור הרמטית את כל השליטה שלך בשפה המדוברת ברמה של 80% לפחות.. כמובן שתקבל משימות מדוייקות לתרגול מה לעשות הלאה כדי לשפר את האנגלית שלי יותר ויותר ולתמיד!

דניאל איך אתה כל כך בטוח שתוך 42 יום אני פשוט אצליח לדבר אנגלית שוטפת ?

פשוט מאוד כי פיתחנו פלטפורמה יחודית מסוגה בעולם ובישראל שהולכת ללוות אותך יד ביד עד שתגיע לאנגלית שוטפת בתחילת כל שיעור תקבל הסבר על השיעור ולאחר השיעור יחכה לך קטע שמע  מהשיעור שיעזור להבין טוב יותר את השיעור. כמו כן לאורך תרגול השמע יופיע לכם שאלות הבנה כדי שאנחנו ניהיה בטוחים שהבנתם את השיעור, לאחר מכן תוכלו לתרגל את הדיבור שלכם בפלטפורמה וגם את הכתיבה שלכם ותקבלו פידבק על הנושאים שבהם אתם צריכים להשתפר.

וכל זה מגובה בשיטה החדשנית שפיתחנו 

ולכן החלטתי להעניק לך תעודת 100% אחריות וחבילת בונוסים מיוחדת הכוללת הנחה ברישום העמוד!

יש לך גב - תעודת 100% אחריות להצלחה שלך

מה לעשות. כזה קורס ייחודי אין בארץ, בטח לא בשיטה שאני מלמד (שכמוה עוד לא פגשת בחייך מאז שסיימת את הלימודים בבית הספר) השיטה שנתנה לי ביטחון עצמי ובאמצעותה הצלחתי לדבר אנגלית תוך 40 יום. והשיטה שאותה אני רוצה לתת לך כדי להחזיר לך את הביטחון העצמי, לגרום לך להסתדר בעולם, להצליח בעסקים, בהיכרויות, כדי להיות האדם הדומיננטי בחדר, או פשוט לדעת לדבר אנגלית שוטפת כמו שלימדתי מעל 10,000 תלמידים ותלמידות עד היום.

תעודת האחריות היא הביטחון המלא שלך:
לדעת שלא משנה מה קרה, במידה וסיימת את כל המטלות בזמן (42 יום) ולא הצלחת ללמוד לדבר אנגלית, כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח לנו מייל עם המשפט "היי, אני: שם מלא_____ ת.ז _____ ומספר הטלפון _____ (לזיהוי החשבון שלך).
 אני עמדתי בכל תנאי תעודת האחריות, לא הצלחתי ללמוד אנגלית ואני בוחר לממש את .האחריות שהבטחת ולקבל את כספי חזרה. ואנחנו נחזיר את כספך תוך שלושה ימי עסקים

אני רוצה להצטרף לתוכנית המלאה של Speasy ולדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום.

קורס אנגלית שיגרום לך לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום, או החזר כספי מלא (בכפוף לתעודת אחריות) בלי לבזבז זמן מיותר על דקדוק בלי לצאת מהבית ובלי לשלם עשרות אלפי שקלים למוסדות הלימוד.

במחיר מבצע מיוחד! ל48 שעות אחרונות

00
42
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

במילוי הפרטים אני מאשר שאני רוצה ללמוד אנגלית ולקבל דיוור וחומר פרסומי 

במחיר השקה מיוחד: קבל גישה לספריית וידאו מלאה של שיעורים ותכנים פרקטיים שילמדו אותך צעד אחר צעד את הנוסחה המדוייקת שלנו לדיבור אנגלית בצורה שוטפת וברמה גבוהה (ובמקרים מסוימים גם ברמה של העברת הרצאות) הכל בשיעורים מהבית וליווי אישי צמוד אונליין.

בלחיצה על הכפתור אתה מאשר לקבל מידע נוסף על speasy

השיטה היחידה שתלמד אותך אנגלית ב-42 יום:

בעזרת פלטפורמת האנגלית המתקדמת בישראל עם גישה בכל זמן ומכל מקום

מיד לאחר רכישת הקורס, תקבלו פרטי התחברות לחשבון שלכם למייל ותוכלו להתחיל ללמוד אנגלית באופן מיידי, בכל שעה ובכל זמן, בנוסף.

מאזינים לשיעורים אשר מלמדים אותך אנגלית בשיטה ייחודית

כל תכני הקורס נבנו בהדרגה ויוצאים מנקודת הנחה שאין לכם ידע בכלל, מתחילים ללמוד מ-0 יחד עם טקסט נע שמאפשר לך לעצור ולפרש כל מילה ע״י לחיצת כפתור.

מורה פרטי זמין 24/7

דבר כזה עוד לא נראה בארץ ובעולם! מורה פרטי Ai שזמין 24/7 וידבר איתך על השיעורים שלמדת, יתן לך פידבקים ויוודא שהבנת את מה שלמדת.

שאלון הבנה ייחודי בסיום השיעור

אכפת לנו שתבינו, בכל סוף שיעור ייפתח לכם שאלון הכולל את הבנת המילים שנלמדו באותו השיעור, הבנת הנשמע, בדיקות דיבור והגייה, דקדוק, הבנת הפרק וכישורי כתיבה.

ואם זה לא מספיק, הנה הבונוסים שאתה הולך לקבל:

בונוס 1 (בונוס חדש ומיוחד לנרשמים היום):

המורה הפרטי של ספיזי שילווה אתכם בחינם למשך חודש שלם בקורס!

המורה הפרטי נמצא זמין בצ'אט אונליין 120 שעות בחודש (קראת נכון, 120 שעות!) כדי לתת לכם מענה לכל שאלה מקצועית שיש לכם בקורס ולעזור לכם לטוס מהר יותר לעבר אנגלית שוטפת! הכל בשביל שתגיעו לתוצאה שלכם מהר יותר. הבונוס של המורה הפרטי מותנה בהרשמה נוספת.

 שווי בונוס 1200 ש״ח לחודש שלם!

בונוס 2:

סשן דמיון מודרך שמלמד אנגלית ישירות אל תת המודע שלכם תוך כדי שאתם ישנים, קיבלנו ביקורות מדהימות רק על הסשן הזה, מפעילים בסמארטפון לפני השינה ותת המודע שלכם קולט את מה שהוא צריך לקלוט במהלך הלילה, עוד טקטיקה לחיזוק האנגלית שלכם בנוסף לקורס.

 שווי בונוס 347 ש״ח!

בונוס 3:

המדריך המלא לתייר הישראלי (כלי שתוכל לקחת איתך לחו"ל ולהסתדר בזכותו בכל מקום בעולם).

שווי בונוס 297 ש״ח

בונוס 4:

גישה מלאה לקבוצת הפייסבוק הסודית של התוכנית! קבוצה סגורה של ספיזי.

שווי בונוס 997 ש״ח לשנה פעילות.

בונוס 5:

אודיו בוק שלם באנגלית, כולל קובץ שמע וספר דיגיטלי של אחד מספרי העסקים הטובים בעולם! גם תלמדו אנגלית וגם תלמדו דרכים מדהימות לשדרג ולשפר את היכולת העסקית שלכם.

שווי בונוס 297 ש״ח!

בונוס מיוחד - מוגבל לנרשמים היום בלבד

שיעורי LIVE קבוצתיים עם מנטור/ית פעם בשבוע, כך בנוסף לקורס המלא תוכל לתרגל, להעצים ולשפר את השליטה שלך באנגלית, לשאול את המנטורים שלנו שאלות ולהתייעץ איתם לאורך התהליך!

שווי בונוס 1997 ש״ח!

בונוס פרימיום - 42 יום חינם

גישה מלאה למערכת בניית המשפטים המתקדמת שלנו, שתעזור לך להכפיל את אוצר המילים שלך כדי לחזק את הבסיס שלך באנגלית בקלות. מותנה בהרשמה נוספת.

סה"כ שווי הבונוסים: 6191 ש"ח

אבל במחזור הנוכחי בלבד – אני מאפשר את כל הבונוסים האלה לגמרי בחינם! כן, ראית נכון, בחינם. ז"א שאם אתה מצטרף למחזור הזה של ספיזי, אתה מקבל את כל הבונוסים האלה ויותר ב-0 ש"ח.

דניאל אני רוצה כבר להצטרף לתכנית הדגל של Speasy? כמה בכלל זה עולה? או במילים אחרות… מה המחיר לזה שתוך 42 יום מהיום אני אדע לדבר ולהבין אנגלית?! התשובה פשוטה..

 אני יודע בוודאות שהתכנית הזאת שווה יותר מכל תכנית אחרת (גם מתכניות פיזיות ו zoom) שקיימות בארץ ללימוד אנגלית כך שבקלות המחיר של התכנית יכול להיות הרבה יותר גבוה ממה שקיים כרגע בשוק שזה אומר 10 אלף ומעלה.

 אבל מצד שני… המטרה שלי היא לעזור לאנשים לדבר אנגלית כמה שיותר מהר כדי שיוכלו לקחת את הכלים המטורפים שאני מלמד בקורס ולהתקדם בחיים שלהם, בקריירה, בהכרויות, בטיולים ולכל מטרה ראויה אחרת.. אז החלטתי שאני לא אקח על הקורס 10 אלף ש"ח כמו תכניות אחרות בארץ

כי המטרה שלי ושל Speasy היא לעזור לכמה שיותר ישראלים, ולכן חשבתי להוריד את המחיר למחיר נגיש של 7,900₪, במחשבה שזה מחיר שכמעט כל אחד יכול לעמוד בו, והיוקרתיות של הקורס לא תיפגע. שוב, מבחינת התכנים של הקורס הוא שווה לפחות 15,000₪ בהשוואה לתכניות אחרות בארץ.

אבל אני רוצה שממש כל אחד שצריך את האנגלית הזאת יוכל ללמוד אותה, ובא לי לעשות מחיר כזה שלא "כמעט כל אחד" יוכל לעמוד בו, אלא ממש כל אחד יוכל לעמוד בו! ושיהיה נגיד לאנשים שהם מבינים את הערך האמיתי של הקורס ומה הוא הולך לתת לחיים שלהם.

וזאת הסיבה שהמחיר שהחלטתי למסלול ההכשרה שלנו הוא 6700 מחיר שלפי דעתנו גם מכבד את הקורס וגם נותן לאלו שיש להם פחות כסף נזיל (או בכלל) הזדמנות  

ההשקעה שלך בקורס זה פחות משליש מהמחיר של קורסים אחרים בתחום!! תסכים איתי שזאת הצעה מטורפת, לא ככה?! זו הדרך הבטוחה להצלחה של כל אדם שחשוב לו לנצל את הזמן הזה לטובת העתיד שלו ולסגור את הפינה של האנגלית בחיים אחת ולתמיד.

אבל… אתה אפילו לא הולך לשלם 6700₪, כי עכשיו בגלל המצב אני נותן הנחה של מעל 1400 ש"ח ! ככה שכל הקורס המלא של Speasy

יעלה לך רק 490 ₪ ש"ח X 10 תשלומים. שזה יוצא רק  4900₪ בלבד!! אני לא אפסיק להפתיע וחשבתי להקל גם על מי שמעוניין לשלם בתשלום אחד.

ככה שהמחיר עם ההטבה הנוספת הוא רק 4900 ש"ח בתשלום אחד עבור הקורס המלא + הבונוסים.

 

מה התלמידים חושבים על השיטה של ספיזי

אני רוצה להצטרף לתוכנית המלאה של Speasy ולדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום.

קורס אנגלית שיגרום לך לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום, או החזר כספי מלא (בכפוף לתעודת אחריות) בלי לבזבז זמן מיותר על דקדוק בלי לצאת מהבית ובלי לשלם עשרות אלפי שקלים למוסדות הלימוד.

במחיר מבצע מיוחד!

במילוי הפרטים אני מאשר שאני רוצה ללמוד אנגלית ולקבל דיוור וחומר פרסומי 

במחיר השקה מיוחד: קבל גישה לספריית וידאו מלאה של שיעורים ותכנים פרקטיים שילמדו אותך צעד אחר צעד את הנוסחה המדוייקת שלנו לדיבור אנגלית בצורה שוטפת וברמה גבוהה (ובמקרים מסוימים גם ברמה של העברת הרצאות) הכל בשיעורים מהבית וליווי אישי צמוד אונליין.

בלחיצה על הכפתור אתה מאשר לקבל מידע נוסף על speasy

רגע דניאל אני לא מספיק מאמין בעצמי...

הקורס בנוי בצורה גמישה שמאפשרת ללמוד בקצב אישי ולהתאים את הלמידה לזמינות של כל אחד. אפשר ללמוד אפילו חצי שעה ביום ולהשיג תוצאות מרשימות תוך 42 ימים. יש לנו תלמידים עסוקים שהצליחו לשלב את הלמידה עם החיים היומיומיים שלהם.

הקורס מבוסס על שיטה מוכחת עם תוצאות מתועדות של תלמידים שהצליחו לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 ימים. הקורס כולל ליווי אישי ותמיכה לכל אורך הדרך, כך שאף אחד לא נשאר לבד בתהליך הלמידה. יש לנו עדויות והמלצות של תלמידים שהצליחו בזכות הקורס.אנחנו מבינים את החשדנות ומציעים את תעודת האחריות שלנו אם לא תשיגו את התוצאות המובטחות. המטרה שלנו היא להבטיח את הצלחת התלמידים ולכן יצרנו את תעודת האחריות שלנו.

הקורס כולל גישה לכל חומרי הלימוד, יש לך תמיכה טכנית שזמינה בשבילך, וגישה לקהילה תומכת, וכל זאת כלול במחיר הראשוני. אין התחייבויות נוספות מעבר למה שמצוין במפורש ואין הפתעות או עלויות נוספות בלתי צפויות. (המורה הפרטי)

כל שיעור מאוד שונה מהשיעור שלפני והשיעור שלאחריו, שיעור 1 לא יעזור להבין את החומר הנלמד.

התשובה היא חד משמעית כן! גם אם עד היום לא למדת אנגלית, הקורס מתאים לכל הרמות.

יש לך טלפון? מעולה! תוכל ללמוד דרך הטלפון 🙂

מי שלא מנסה לא מצליח! אבל אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על 92%!