קורס אנגלית עסקית – מה חשוב שנדע ונכיר לפני שאנחנו מתחילים
כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
יתרונות ללימוד אנגלית

יתרונות ללמוד אנגלית

לימוד שפה חדשה הוא תמיד רעיון מצוין. זה מספק לך יתרונות מדהימים שמגיעים עם הגיבוי של המדע! אחת השפות השימושיות ביותר ללימוד היא אנגלית. 1.5

קבלו עכשיו הדרכת וידאו שתאפשר לכם לקבל כלים לשיפור האנגלית שלכם בחינם.

אני מאמין שכל עבודה שמכבדת את עצמה דורשת אנגלית ברמה טובה, לכן זה חשוב כדי להתקדם.

זה מתאים להרבה אנשים, לדעתי זה בעיקר מתאים לשכירים שרוצים קידום או לעצמאיים בפגישות עסקים.

כמה זמן שצריך, אני אישית הרגשתי אחרי 3 חודשים שאני שולט באנגלית ברמה גבוהה.

זה בעיקר עזר לי עם הזרימה של הדיבור, בגלל שביום-יום אנחנו לא מדברים אז אנחנו לא מצליחים לשלוף את המילים במהירות כמו בעברית. בעניין הזה התוכנית עזרה מאוד.

כן בטח גם אני התחלתי ככה, כל מה שצריך זה להתמודד עם 2-3 פגישות ראשונות ומשם זה ממש זורם.

לא, וטוב שכך. אני לומד אנגלית בקבוצות קטנות בדרך לעבודה או כשאני חוזר מהעבודה על הספה, אחרת לא הייתי יכול להתחייב לתכנית.

כן, יש תמיכה באנגלית וגם בעברית.

לימוד אנגלית עסקית – מה חשוב שנדע ונכיר לפני שמתחילים

בפוסט זה נראה מדוע קורס לימוד אנגלית עסקית זה חשוב ומדוע זה חשוב עבורנו לקידום הקריירה.

אם בעבר היו עושים עסקים בעיקר ברחבי הארץ, היום ניתן לראות ברוב החברות הגדולות במשק עבודה יומיומית עם קולגות מחו"ל, השפה האנגלית נעשתה לחשובה ביותר במקצועות ההייטק, אך היום, בין אם אתם מתעסקים בכלכלה, חשבונאות, משפטים, מסחר או כל תחום אחר, אתם בוודאי צריכים את היכולת לתקשר באנגלית עם הסביבה העסקית שלכם.

ברחבי האינטרנט אפשר למצוא עשרות קורסים שונים לאנגלית, קורס אנגלית למתחילים שהוא באמת הבסיסי ביותר הנוגע לרוב האוכלוסייה, קורס אנגלית למתקדמים שהוא רמה אחת מעל והוא גם יותר ממוקד באנגלית אקדמאית. אך קורס אנגלית עסקית הוא באמת הקורס הספציפי שיעזור לישראלים רבים שמחפשים להתקדם בעולם העסקים הבינלאומי.

מה עליי לוודא עם עצמי לפני שאני מתחיל לימוד אנגלית עסקית 

ראשית, כל הכבוד לכם! אתם חבר'ה איכותיים שכנראה כבר הבינו את עולם העסקים של היום. עולם שבו העסקים והמו"מ מתנהלים ברובם בשפה האנגלית (ואנחנו רואים גם ניצנים של השפה הסינית בעולם העסקים). אז הדבר הראשון שעליכם לוודא כשאתם מעוניינים בלימוד אנגלית עסקית הוא שאתם כבר שולטים באנגלית בסיסית (או אפילו מתקדמת!) 

הרי איך תוכלו ללמוד אנגלית עסקית שהיא אנגלית מתקדמת וממוקדת הרבה יותר כשאין לכם בסיס בשפה האנגלית עצמה? איך תבינו? מה תבינו?

אז אחרי שביססתם את האנגלית שלכם ואתם בדרך הנכונה ללמידת אנגלית עסקית, וודאו שיש לכם את הרצון והמוטיבציה ללמוד אנגלית עסקית. אנגלית עסקית היא נישה מאד ספציפית בשפה האנגלית, כזו שתעזור לכם להתפתח ולהתקדם בעולם העסקי שזהו חלומו של כל איש עסקים, אבל כדי לממש את החלום הזה עליכם להיות חדורי מטרה ובעלי מוטיבציה ולזכור תמיד שתהליך זה יניב לכם פירות בעתיד. 

מהם היתרונות בלימוד אנגלית עסקית?

הרי ברור לכולנו שיש יותר יתרונות לכל איש עסקים שדובר אנגלית עסקית. אז מהם היתרונות שיהיו לכם על אחרים? בואו נפרט אותם. 

יתרון ראשון – הצגה עצמית בצורה נכונה ומקצועית 

בקורסי אנגלית עסקית לומדים איך להציג את עצמכם כעצמכם וכנושאי התפקיד שלכם בצורה הכי מקצועית שיש. מה זה אומר מקצועית? מקצועית זה אומר ממוקדת, נכונה, רהוטה, מדויקת ורלוונטית הרבה יותר מסלט מילים. 

בואו ניקח לדוגמה שף ישראלי המעוניין לעבוד במסעדה יוקרתית בניו יורק. עליו לדעת איך להציג את עצמו בצורה הטובה והרלוונטית ביותר בהתאם לעיסוק והעסק בוא הוא מתעניין לעבוד. מן הסתם שלא יהיה רלוונטי שיספר את סיפור חייו בתור ילד בתיכון, או את החוויות והמשברים שהובילו אותו להיות שף, נכון? אל תטעו, יש מקומות שזה דווקא יעניין אותם, אבל זה כבר דורש מיומנויות אחרות כאלו שיעזרו לו לקרוא את הסיטואציה בצורה נכונה. רוב מקומות העבודה מחפשים אדם חד, ישר ולעניין שידע לספק להם את מה שהם מחפשים.

יתרון שני – ניהול משא ומתן

ניהול משא ומתן הוא אחד ממרכיבי הבסיס בעולם העסקים. כל יום, כל היום, ברחבי הגלובוס מתבצעות עסקאות כאלו ואחרות הדורשות מיומנויות של משא ומתן (שהוא עולם בפני עצמו) בין אנשי עסקים. ואתם, אותם אנשי העסקים המעוניינים לפרוץ לעולם העסקים הבינלאומי מבינים שאתם חייבים לדעת אנגלית עסקית – ולא רק אנגלית.

בקורס אנגלית עסקית לומדים איך לנהל משא ומתן באנגלית בצורה נכונה וממוקדת. לומדים מהן המילים הרלוונטיות והנכונות, הטיימינג הנכון ובקורסים מתקדמים לומדים אפילו היכן לשים את הדגש במילה שישדר בצורה הנכונה את הכיוון שלכם. 

יתרון שלישי – שיחות טלפון עסקיות

אם אתם אנשי עסקי, אז אתם בטח כבר מכירים את העולם הזה. עולם בו אנשי העסקים מוצפים בשיחות טלפון 24 שעות ביממה לפעמים 7 ימים בשבוע! שיחות הטלפון הן לא רק גורם מעביר של מידע אלא גם ממש מקום מפגש של אנשי העסקים למטרת עסקה וניהול משא ומתן. 

על כן, גם בטלפון עליכם לדעת איך להתנהל מבחינה הומנית, מבחינה עסקית ובכלל. נוסף על כך, אם אתם שואפים לנהל מו"מ בינלאומי, עליכם לדעת איך להתנהל באנגלית עסקית בפרט. 

אז בקורס אנגלית עסקית תלמדו איך לנהל שיחת טלפון עסקית משמעותית לעתיד העסק, ומשמעותית גם פחות, בצורה יעילה עם שימוש במילים הנכונות שיובילו אתכם למקום הנכון. 

יתרון רביעי – כתיבת מיילים עסקיים

שיחות הטלפון מעסיקות את אנשי העסקים 24 שעות ביממה, ולצידן גם עולם המיילים העסקיים שהוא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים הגדול. 

גם בכתיבת מייל, עלינו לדעת איך נכון לכתוב את המייל, מה התוכן שעליי לכתוב, איך לכתוב אותו מבחינת סדר וארגון, איך לסדרו בצורה אסתטית ונכונה אשר תהיה מותאמת גם ליעד המקבל.  

כמו כן, יש מילים רלוונטיות ורלוונטיות פחות שעליי לשים לב אליהן כאשר אני כותב מייל. בקורס אנגלית עסקית תלמדו כיצד לכתוב מייל בצורה נכונה, ממוקדת ואפקטיבית שתעביר את המסר שלכם באופן הכי ברור שיש.  

יתרון חמישי – הבנת תרבות העסקים בינלאומית

עולם העסקים הוא לא רק תחום של קנייה ומכירה, אלא הוא ממש עולם עם תרבות משל עצמו. קיימות בו צורות התנהגות מסוימות, מקובלות ולא מקובלות, חוקים, המלצות, עשה ואל תעשה ועוד. אז בקורס אנגלית עסקית לא מתמקדים רק אנגלית, אלא מתקדמים גם בהבנת תרבות ועולם העסקים הבינלאומי. 

כלומר, שבתור אנשי עסקים שהשאיפה שלהם (כפי הנראה) היא לקיים מו"מ ועסקים בינלאומיים אתם תכירו מקרוב את תרבות העסקים הבינלאומית. איך מתנהל מו"מ, חוזקות, חולשות, יתרונות וחסרונות של עולם העסקים הבינלאומי, מה לעשות ואיך להצליח בעולם העסקים הגדול. 

כמו שכבר הבנתם, קיימים אינספור יתרונות ללמידת אנגלית עסקית לאנשי העסקים ולאנשים בכלל! ובמאמר זה, מנינו מעט מיני רבים. 

לסיכום, אם אתם אנשי עסקים בעלי שאיפות גדולות וחלומות אינסופיים שחושבים שעולם העסקים הישראלי קטן מידי בשבילם, אני מאד ממליצה לכם להתחיל בחיפושים אחר קורס ללימוד אנגלית עסקית שיפתח לכם דלתות ברחבי הגלובוס והזדמנויות למו"מ בינלאומי. 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנה שלנו בה תוכלו לקבל כלים פרקטים כדי להתחיל לדבר אנגלית בצורה שוטפת למעבר לסדנה לחצו כאן.

שיהיה לכם בהצלחה!

מה עברנו בכתבה זו

אהבתם את הכתבה, ספרו לחברים