קורס אנגלית מדוברת הטיפים שיעזרו לך להתגבר על המבוכה

מה הדבר הקריטי ביותר כאשר חושבים על המיומנויות באנגלית? התשובה היא כמובן היכולת לשוחח עם אנשים דוברי השפה. בבתי הספר מתמקדים בעיקר ביכולת הכתיבה ובהבנת הדקדוק, ופחות בכל מה שנוגע לדיבור. המון בוגרים ובוגרות שסיימו 5 יחידות באנגלית, אינם יודעים לדבר את השפה כמו שצריך. זוהי בעיה גדולה כאשר צריכים לשוחח עם אנשים ממדינות שונות או כאשר מבקרים בחו"ל. מהסיבה הזאת לימוד אנגלית מדוברת זה עניין שצובר תאוצה בשנים האחרונות. המון ישראלים בכל הגילאים מבינים כי הם צריכים ללמוד איך לדבר אנגלית. גם אם אינכם בקיאים בדקדוק או בכתיבה, תוכלו למצוא את עצמכם מבינים איך לדבר כמו שצריך. עם הביטחון ניתן יהיה לראות איך כל החומות מתפרקות, דבר שלא הייתם יכולים לדמיין אותו. אנגלית מדוברת היא כבר מזמן לא עניין של מותרות, עבור כולנו זוהי חובה להכיר אותה.

מי צריך ללמוד אנגלית מדוברת?

לא נדרש רף מינימלי כדי שתוכלו להתחיל ללמוד אנגלית מדוברת ברמה מסוימת. לכל אחד מאיתנו יש רמה אחרת, בטח כאשר נבחן את יכולת הדיבור והתנסחות באנגלית. לעיתים שני תלמידים מאותה הכיתה שמוציאים ציון דומה במבחן, ימצאו את עצמם מדברים אחרת. לפיכך חובה עליכם לבחון מהי הרמה ההתחלתית שלכם כדי שתוכלו לבחור את הקורס המתאים. כולנו נצטרך ללמוד אנגלית מדוברת כי כל אחד מאיתנו נדרש להשתמש בה. לימוד אנגלית מדוברת יהיה קריטי לאלה שמטיילים בחו"ל או לאלה שחושבים על רילוקיישן. כיום ידיעת השפה האנגלית היא כוח משמעותי שאי אפשר להתעלם ממנו. כל מי שמבין ויודע איך לדבר אנגלית כמו שצריך ימצא את עצמו על דרך המלך. המון דברים שהיו חסומים בפני אנשים אחרים כבר לא יהיו חסומים בפניכם. אין סיבה שלא תתחילו ללמוד איך לדבר אנגלית, גם אם נקודת ההתחלה שלכם פחות טובה. 

לימוד אנגלית מדוברת למתחילים – מאיפה מתחילים?

  • בכל יום מחדש תלמדו כמה מילים חדשות באנגלית שלא הכרתם קודם לכן. כדי שתוכלו לדבר אנגלית בצורה שוטפת יהיה עליכם להגדיל את המילים הידועות לכם. לימוד אוצר מילים חיוני גם לבגרות, אך גם למי שירצה לדבר ללא שום קושי. ברגע שיהיה לכם אוצר מילים רחב, תוכלו לבחור את המילה הנכונה שתהיה הכי מתאימה להקשר. ניתן להקביל זאת לדיבור נכון וטוב בשפה העברית.
  • לימוד אנגלית מדוברת למתחילים יתחיל בכך שאסור לפחד לטעות. טעויות הן חלק בלתי נפרד מהלימוד, גם אם אנו לא אוהבים לבצע אותן. מי שלא יטעה ימצא את עצמו נזהר בכל מילה שהוא אומר. גם אנשים שלמדו אנגלית מדוברת שנים רבות יכולים לטעות פה ושם. מי שידע ללמוד מהטעויות ימצא את עצמו יותר מאשר כל אחד אחר שלומד את השפה.
  • בעת לימוד אנגלית מדוברת למבוגרים ולצעירים חובה להציב יעדים. היעדים צריכים להיות יעדים שתוכלו להשיג אותם תוך כמה שבועות. ברגע שתכבשו יעד אחד, יהיה אפשר להתחיל לחשוב על היעד הבא. מי שלא יציב לעצמו יעדים ריאליים ימצא את עצמו נשחק עם הזמן. הרי ההצלחות הקטנות האלה הן הכוח שמניע אתכם ונותן לכם את הדחיפה הרצויה.
  • הבינו כי לא תמיד המטרות שאתם מציבים לעצמכם יהיו קלות להשגה. לעיתים תתקשו להשיג מטרה מסוימת או שלא בדיוק תגיעו אל התוצאה הרצויה מבחינתכם. לימוד אנגלית מדוברת כמו כל דבר אחר בחיים כולל בתוכו עליות ומורדות. ברגע שתבינו כי יש שני צדדים למטבע יהיה אפשר להפיק מכך המון תועלת ולהתכונן לכל תרחיש.
  • התאימו את שיטת הלימוד אליכם, לכל אחד מאיתנו יש העדפות שונות. תזכרו כי מה שנכון ומתאים לכם, לא בהכרח יהיה נכון ומתאים לאחרים. קורס אנגלית מדוברת יהיה אידיאלי לקבוצה מסוימת של אנשים, אחרים יעדיפו לימודים בצורה שונה. ברגע שתתאימו את אופן הלמידה אליכם באופן אישי יהיה אפשר להפיק ממנו את מירב התועלת.

מתי יהיה מאוחר מדי ללמוד אנגלית מדוברת?

אף פעם לא יהיה מאוחר מדי להתחיל ללמוד לדבר בשפה האנגלית. זה נכון שבגיל צעיר הקליטה טובה, אך גם בגילאים מבוגרים ניתן להפיק תועלת רבה מהלמידה. לימוד אנגלית מדוברת למבוגרים יתבצע באופן שונה, עם זאת המטרות יישארו בדיוק אותן המטרות. ישנם המון סיפורי הצלחה על מבוגרים שהצליחו ללמוד את השפה ולשלוט בה בצורה משביעת רצון. כל עוד יש בכם את הרצון לדעת לדבר אנגלית, אין סיבה שלא תהפכו זאת למציאות. כמובן שתצטרכו להבין את המגבלות ולהיות מודעים אליהן הלכה למעשה. לימוד אנגלית מדוברת למתחילים בכל גיל ידרוש סבלנות מרובה והמון התמדה גם בבית. אפילו אם היום שלכם מעט עמוס, חובה עליכם לפנות זמן לטובת הלמידה. מי שיקדיש ללמידה את הזמן הרצוי לה יראה כיצד מוציאים ממנה מעל ומעבר למצופה. 

למה כדאי ללמוד בספיזי?

קיימות סיבות רבות שישכנעו אתכם להתחיל ללמוד אנגלית מדוברת בספיזי. האתר מציע לימוד אנגלית מדוברת אונליין, בלי שתצטרכו לצאת מהבית. כל אחד יכול לבחור את הזמן ואת המקום שבו הוא מעדיף ללמוד איך לדבר אנגלית. מעבר לכך הלמידה כולה מותאמת לכם, כל אחד מקבל את הקורסים והכלים הנכונים עבורו. החומרים הנלמדים בקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים ומיומנים עם ידע עשיר. המידע כולו זמין באתר ספיזי, האתר פשוט לתפעול גם עבור אלה שמסתבכים עם טכנולוגיה. השאיפה היא שתוכלו להביא את עצמכם למצב בו אתם יודעים איך לדבר אנגלית בצורה חופשית. מי שיודע איך לדבר אנגלית ירגיש את הביטחון בכל מיני מישורים נוספים. כדאי ללמוד בספיזי כי זוהי הזדמנות מעולה להצטרף למאות תלמידים מרוצים.

קורסים נוספים שלנו

מגוון רחב של שיעורי אנגלית למתחילים שיעזרו לכם כבר מהרגע הראשון ללמוד את הבסיס ולהפסיק לגמגם כאשר אתם רוצים לדבר.

אין גיל להתחיל ללמוד אנגלית, גם בגיל מאוחר, השיטה של ספיזי עובדת בצורה מיוחדת ככה שהיא מותאמת לגל גיל ולכל רמה.

לימודי אנגלית למתקדמים, לאלו מכם שרוצים להזניק את הקרייה, להתפתח בעבודה ולשדרג את חווית האנגלית שלכם לרמה חדשה.

התוכנית שתעזור לך לקבל פטור\הקלות באנגלית, בלי לשנן אלפי מילים בבאסה ובלי לשרוף מלא כסף על מועדי ב' וקורסים נוספים שרק יעמיסו עליך בתקופת הלימודים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?