זהירות: אתה זכאי לשלל הטבות יתכן ותפספס משהו אז בבקשה תקרא את העמוד עד הסוף (המשך שלב 2)!

סיום התהליך 77%

אם הגעת לכאן זה אומר שהבנת את הכוח של מדריך צמוד שילווה אותך לאורך התהליך. אז תן לי לחשוף אותך לבונוס שיעזור לך לחזק את הדיבור ולהתגבר על המבטא הישראלי בזמן שיא בנוסף לשיטה של ספיזי מבלי לעצור או להתייאש באמצע הדרך גם כשקשה:

חבר מוסמך לדרך - החבר המקצועי שיעזור לך לשפר את המבטא שלך והדיבור שלך באנגלית בלייב.

לקבל צוות מדריכים מקצועיים שמלווים אותך בשיחות לייב אישיות, שבהן יתרגלו איתך אנגלית ברמה שלך באופן אישי בקצב ההתקדמות שלך שיחות תרגול 1-1.

**עד 12 מפגשים בכל חודש
** צפייה בתרגולים של מדריכים ללא הגבלה

עד 12 שיחות ותרגולים עם מדריך צמוד 1-1 זמינות של כמעט 24/7

לקבל גישה למערכת שיחות שלנו שנותנת לך גישה לדבר עם מדריך עד 12 שיחות פעמים בחודש אורל השיחה הוא כ-15 דק לכל מפגש אישי שבו תוכל ממש לקבל עצות איך לשפר את המבטא שלך ולתרגל את מה שלמדת עם מורה צמוד שיתקן אותך.

צפייה בתירגולים ללא הגבלה!

כאשר מדריכים אחרים עולים לשיחות לייב 1-1 עם תלמידים אחרים תהיה לכם אפשרות לבקש להאזין לשיחה ולשמוע את התיקונים שהמדריך נותן לתלמיד וללמוד מהטעויות שהוא עושה, ממש בכל רגע אתם יכולים לעלות למאות שיחות שקורות בכל הרמות וללמוד מכל שיחה ומכל אדם. כדי לשפר את איכות הלמידה שלכם ככה שאם אתם ממתינים שהחדר שלכם יפתח או שאתם סתם משחקים בתוכנה אתם תוכלו לצפות בשיעורים אחרים וללמוד מהם ללא הגבלת זמן!

גישה למערכת הלומדה שלנו le101

כאשר תכנס לאתר הקורס אתה תקבל גישה חינמית של 42 יום במערכת הלומדה שלנו שתעזור לך להרחיב את אוצר המילים שלך בקלות, לפי הרמה שלך. כדי לעזור לך להגיע לתוצאה של אנגלית שוטפת בקורס של ספיזי.

גישה למערכת LIVECOMMUNITY שלנו

גישה מלאה למערכת שלנו שמאפשרת לך לדבר עם תלמידים אחרים בקורס ותתרגל יחד איתם את מה שלמדתם, על מנת ליישם את הנלמד בקורס. ולחדד את הנלמד מהשיעור וממש ליצור סביבך קהילה דוברת אנגלית שמלווה אותך בנוסף למדריכים.

מה המחיר והאם אפשר לבטל בכל עת באופן חופשי?

חד משמעית כן, ניתן לבטל בכל עת. אנחנו יודעים שהרבה תלמידים אחרי חודשיים כבר הגיעו לשטף הדיבור שחלמו עליו. לכן ניתן להפסיק את המנוי החודשי בכל עת (כמובן שניתן להמשיך אם אתם נהנים מהתרגול ויצרתם קשר עם המדריכים ברמה גבוהה).
מרגע ההפסקה יעצר המנוי שלך, המנוי ניתן לעצירה בלחיצת כפתור פשוטה באתר התוכנה.

מניח שאתה יודע ששיעור פרטי עולה מעל 120 ש״ח לשיעור ובמהלך השיעור אם לא יצא לך להתנסות באחד כזה אני אגלה לך שהמורה בפועל מתרגל איתך דיבור הרבה פחות ממה שאתה חושב.. אז בפועל יוצא שאתם יושבים עם המורה שעה שמתוכה אתם מדברים 15 דק רציפות ובשאר הזמן הוא נותן לך משימות לכתוב או עובר איתך על מבחנים ככה שזמן התרגול הוא מאוד נמוך אם בכלל.. ועל זה רוב האנשים בארץ משלמים לא פעם אחת אלא פעמיים שלוש בשבוע!
ככה שבחודש רוב הישראלים הממוצעים מוציאים על שיעורים פרטיים כמעט
960 ש״ח!  

אבל מרגיש לי שאתה צרכן חכם ובגלל זה אתה כאן.
אז אני וכל הצוות נותנים לך את האפשרות לתרגל עם המדריכים שלנו שיחה רציפה מבלי לשלם אלפים למורה פרטי, ולהתעסק בתכלס ולתרגל באמת עם מדריך שאכפת לו מרמת הדיבור שלך.
בנוסף כמובן את כל זה אני גם מסבסד לך כי אתה תלמיד של ספיזי אז במקום לשלם 960 ש״ח בחודש או מחיר חבילה לא זול שקונה בנק תרגול (באלפי שקלים) אני נותן לך את הדיל הבא לזמן מוגבל:

כאשר נרשמים באתר הקורס תהיה לכם גישה לתוכנה שלנו. שם נכנסים למשתמש שיצרתם לעצמכם ועולים לתרגול עם המדריך בלחיצת כפתור, (כמובן לפי השעות והזמינות שמופיעים) וניתן גם לקבוע זמן עתידי לתרגול.. ברגע שמתחילים תקבלו התראה שהשיעור התחיל ותוכלו להכנס ללינק שנשלח אליכם בלחיצת כפתור פשוטה השיעור נראה ככה: 

קודם כל אני מתנצל כי בתשובה שלי כאן אני אהיה קצת יותר בוטה וכנה.. לפני זה תן לי קודם לשאול אותך, כמה זה שווה לך לדעת לדבר אנגלית בצורה שוטפת, ולחזק את הביטחון שלך ובאמת באמת להוציא את המקסימום מהקורס הזה? ממש עד לקצה כדי להגיע לתוצאה שאתה חולם ושואף להגיע אליה? כמה אנגלית באמת שווה לך בחיים?! כי בכנות אני אגיד לך שכשאני רוצה משהו בלב שלם, אני מוכן לעשות ה-כ-ל בשבילו. ולא רק שאני מוכן לעשות הכל אני גם עושה אותו עד הסוף ולקוח את כל כלי העזר שמציעים לי כדי להגיע ליעד שלי במקסימום. ופה ידידי אני נתתי לך את המחיר הטוב ביותר שאני יכול לתת, אתה מוזמן ללכת לבתי ספר אחרים ולראות מה העלויות שמשלמים שם אם אתם רוצים גם לווי של מדריך שילווה ויתרגל איתך.. (בחלק מבתי הספר המדריך כבר מובנה בקורס הראשי, ולא שואלים אותך וגובים ממך פי 4 מהשווי של הקורס של ספיזי ). אז אשמח שתענה לי ולעצמך בכנות כמה באמת חשוב לך להצליח לדבר אנגלית שוטפת בלי מבטא, ולנצח את הקורס של ספיזי ב-42 יום? אם החלטת שזה מאוד חשוב לך שנינו יודעים שהמחיר של החבילות למעלה זה מחיר של חולצה 1/2 בזארה, אז אם תבחר לוותר על עוד פריט לבוש החודש בשביל עצמך ובשביל העתיד שלך. אני לגמרי מאמין שתוכל לעשות שינוי עוצמתי בחיים שלך ולהיכנס לתוכנית בצורה שהיא הכי הכי נכונה שאני ממליץ עליה.

לא זו הרחבה רק למי שבאמת רוצה לקחת את התכונית ברצינות, ואנגלית קריטית לו בחיים יותר מסתם תחביב.