12 שיחות בחודש עם מורים דוברי אנגלית NATIVE בכל נושא שתבחרו

להישמע כמו אמריקאי ולשלוט באנגלית ברמת שפת אם בכל פגישה עסקית או חברתית בלי להיות נבוך או להרגיש מאויים ממילים מסבוכות

רק לתלמידי ספיזי  וליומיים הקרובים בלבד אנחנו משלמים עליכם ואתם מקבלים שבוע חינם מתנה מאיתנו!

שעות
דקות
שניות
נגן וידאו

אז אם החלטת לוותר על האנגלית שלך או שהחלטת לעלות שלב ולהתחיל לדבר אנגלית ברמת שפת אם, תן לעצמך את הצ׳ופר הזה במתנה מאיתנו!

מערכת עולמית עם מעל 4,000,000 תלמידים ברחבי העולם, המערכת הנוחה ביותר שמאבחנת את הרמה שלך ובונה לך תוכנית צעד צעד יחד עם  מורים דוברי אנגלית כדי לחדד את האנגלית שלך לרמת שפת אם

נגן וידאו

והיום אתם משלמים על זה 597 ש״ח
0 ש״ח לשבוע ניסיון מלא

להיפטר מהמבטא הישראלי ולמקצע את האנגלית שלך בכל פגישה עסקית או חברתית בלי להיות נבוך או להרגיש מאויים ממילים מסבוכות

השאירו את הפרטים למטה בטופס ותקבלו גישה בחינם לשבוע במערכת שלנו יחד עם מורים דוברי אנגלית שפת אם מכל העולם.
המנוי ניתן לביטול בכל עת בהתראה של 72 שעות מראש מסוף השבוע החינם.

לזמן מוגבל בלבד וללא כפל מבצעים. בעת הרשמתך אתה מתחייב לא להעביר את ההטבה הזו לתלמידים שאינם לקוחות ספיזי במידה ותרצה לשתף אדם חיצוני יש לבקש אישור משירות הלקוחות של ספיזי.

רגע רגע.. הכל טוב ויפה אבל אני ישראלי איפה הקאץ׳? כל זה בחינם?!

כששלחתי לאחד התלמידים שלנו את האתר הזה הוא שאל אותי ״איפה הקאץ׳ בסיפור? ״ישר עלה לי חיוך על הפרצוף כי אני באמת מבין שהרבה אנשים כל כך אנטי היום כי אנחנו רגילים שאולי ״דופקים״ אותנו או שחייב להיות קאץ׳ ואין מתנות חינם. אז זהו… מוכנים לזה?!

אצלנו בספיזי אנחנו נותנים סתם כי בא לנו.. נכון לצערי אנחנו לא יכולים לפתוח את התוכנית הזו בחינם לחודשיים, ושבוע לא יספיק לכם כדי להגיע לרמה שאתם חולמים עליה. אבל אני כן יודע שמי שיקח את ההזדמנות הזו בשתי ידיים וילמד את מהתוכנה של ווקסי יחד עם השיטות שהוא למד בספיזי, האנגלית שלו תהיה במקום שהוא מעולם לא ציפה לו, הוא יוכל להתמודד בחופשיות באנגלית עם כל סיטואציה ברמה מקצועית כל כך שאול יום אחד עוד ישאלו אותו אם הוא מורה לאנגלית (;

אז אחרי השבוע חינם כמובן אם החלטתם שאתם נהנים מהתוכנה כמו תלמידים רבים מסביב לעולם תוכלו להמשיך להשתמש בה והתשלום אליה הוא חודשי בעלות מסובסדת של 597 ₪  297 ₪ בלבד עבור כל המורים וכל התוכנה כולה ביחד!

איך המערכת עובדת בקצרה

שאלות נפוצות

שאלה מצויינת, לאחר השבוע ניסיון המערכת אמורה לעלות 597₪ בחודש אבל בגלל שאתה לקוח קיים של ספיזי אנחנו נותנים לך אפשרות להמשיך עם התוכנה בעלות של 297₪ בלבד ותוכל לעלות לשיחות עם מורים דוברי אנגלית שפת אם יחד עם כל המערכת כולל הכל. 

לאחר שתזין את פרטי האשראי בעמוד המאובטח שלנו תקבל מאיתנו מייל עם פרטי ההתחברות שלך לאתר + אפשרות להוריד את האפלקיציה שלנו. כל מה שתצטרך לעשות זה להזין את שם המשתמש והסיסמה שקיבלת ולהיכנס לתוכנה מהמחשב כדי למלא את מבחן הרמה, ופשוט להנות מהתוכנה ולעלות רמה באנגלית שלך (לאחר המבחן תוכלו להכנס מהטלפון ולהתשמש באפליקציה).

חד משמעית כן, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט רק להתריע לנו 72 שעות לפני החיוב שלכם שהחלטתם שאתם לא רוצים להמשיך ניתן לשלוח לנו מייל ל-speasy.sup@gmail.com. למה 72 שעות? כידי שלא ניספוג עליכם עוד שבוע של תשלום גם למתנות שלנו יש גבול (:אז בבקשה תהיו אחראים להודיע לנו בזמן אם לא נהנתם.

מאוד פשוט, אנחנו נותנים לכם שבוע חינם מתנה מאיתנו. כן תצטרכו להזין פרטי אשראי על סכום 0 ש״ח, ואז אם תבחרו לבטל כל מה שצריך לעשות זה פשוט להודיע לנו עד 72 שעות לפני סוף השבוע החינמי. אנחנו נדאג לבטל לך את המנוי ואל דאגה גם את ה72 שעות אתה תקבל והביטול יבוצע תכנית רק בסוף השבוע אבל כדי למנו פערים מול עובדים ומול תשלומים שלנו בחו״ל יש לבטל 72 שעות לפני.