ברוכים הבאים ל-Speasy4Kids

איזה כיף שהצטרפתם אלינו והחלטתם להעניק לילדים שלכם את השפה האנגלית כשפה שניה לחיים. שניה לפני שממשיכים, אנחנו רוצים להעניק לכם, ההורים, מתנה. מתנה שתוכל להעשיר את הידע והיכולת שלכם לדבר אנגלית, ממש מ-0 ועד אנגלית שוטפת.

הושלם... 50%

אנחנו גאים להציג:

הורים, הנה התוכנה שתעזור לכם להרחיב את אוצר המילים שלכם באנגלית, לחבר משפטים ברמות גבוהות בקלות רבה יותר, ולהעשיר את הידע שלכם ושל הילדים שלכם באמצעות כלים אקסטרה שתקבלו מהתוכנה הזו, לא משנה מה היא רמת האנגלית שלכם כרגע.
(ולעלות יחד עם הילדים ל- Level הבא)

רק ללקוחות Speasy 4 kids

נסו את התוכנה למשך שבוע בחינם ולאחר מכן ואם לא ביטלתם ונהנתם מהתוכנה תרכשו באופן אוטומטי את התוכנית ב79.90 !

צפו בסרטון הדרכה הקצר הזה וגלו
איך התוכנה עובדת ואיך היא נראית מבפנים:

מה מקבלים בתוכנה של LearnEnglish101?

שאלות נפוצות

איך התוכנה עובדת?

הסרטון שלמעלה מסביר בדיוק את התשובה לשאלה הזו, התוכנה מציגה לנו משפטים ואוצר מילים בהתאם לרמה שאנחנו נמצאים בה כרגע, ואנחנו לומדים אנגלית דרך משפטים שהתוכנה מביאה לנו אחד אחרי השני, וכמובן מתחילים מהרמה שהתוכנה נתנה לנו במבדק הרמה.. הרמה הבסיסית מן הסתם תתחיל ב1000 המילים שזה הנשק הסודי שלנו שיתן לנו 80% מהשפה.. ומשם הולכים ומתקדמים ברמות בצורה הדרגתית ונעימה עד ל10,000 מילים באנגלית שאגב זה יותר מכמות אוצר המילים שיש לאזרח אמריקאי.. המערכת בוחנת אותנו על הגייה של מילים ומשפטים, ומציגה לנו את המילים שהתקשנו בהם בתדירות גבוהה יותר.. ואת המילים שסימנו לה שאנחנו כבר יודעים.. היא פשוט לא תציג לנו יותר.

 

התוכנה תעזור לי אם אני כבר באמצע לימודי אנגלית?

שאלה מעולה. המערכת נועדה לעזור לכל אחד לשבור את "תקרת הזכוכית" שיש לו באנגלית.. זה לא משנה אם אתם יודעים אנגלית ברמה בסיסית או מדברים ברמה גבוהה מאוד, התוכנה נועדה למקסם את דיבור השפה האנגלית ולהימנע מבלאק-אאוט ומתקיעות במהלך הדיבור.. היא תתן לכם את הביטחון העצמי שאתם מחפשים כשאתם מדברים אנגלית. יותר מזה, מאחר ואתם כבר בתהליך הענקת השפה האנגלית לילד שלך, זה ייתן לך עוד ידע, כלים וביטחון לשבור את "תקרת הזכוכית" של עצמכם וככה תוכלו להשפיע על הילד שלכם עוד יותר וללמד אותו הרבה יותר ממי שלא משתמש בתוכנה הזו.

 

זה נשמע טוב אבל המנוי החודשי עולה לא מעט..

קודם כל יש לך שבוע ראשון חינם, שבוע – התנסות על התוכנה ללא עלות. זה כבר שאלה של ערך מול מחיר. הערך שתוכנת LearnEnglish101 תביא לכם שווה ליכולת שלכם ללמוד לדבר אנגלית ולהצליח להרכיב משפטים שלמים בעצמכם ולדבר בביטחון מלא, מבלי לשלם אלפי שקלים כל מיני קורסים ומוסדות לימוד כאלה ואחרים.. תחשבו עם עצמכם.. על מה אתם מוציאים 79 ש"ח בחודש? כנראה שתמצאו לפחות שני דברים שהם לא חשובים בשבילכם שאתם מוציאים עליהם את הכסף הזה.. אז להשקיע סכום כזה נמוך פעם בחודש בתמורה ללמוד לדבר אנגלית ברמה הכי גבוהה מהנייד שלכם נראה שווה את זה.. לא?

 

אם אני לא מרוצה מהתוכנה.. אפשר לבטל את המנוי?

כמובן. יש לכם אופציה (כמו שאני מראה בסרטון למעלה) לבטל את המנוי בכל עת בלחיצת כפתור במידה ולא קיבלתם ערך מהתוכנה – למרות שאם תשקיעו, אני בטוח שהתוכנה תעזור לכם מעל ומעבר:)