אודותינו

ספיזי

שילוב של המילים: Speak  Easy

הוא מוצר ללימוד אנגלית בצורה דיגיטלית ובמינימום זמן, תוך שימוש גם בשיטת NLP, בתוך חברה הנקראת סמארטק השכלה דיגיטלית.

סמארטק היא חברה שכל מהותה הוא לעזור לאנשים לעשות שינוי ופריצת דרך בחייהם.

אצלנו זה לא רק ללמוד אנגלית, אצלנו זה שינוי תודעתי של ממש, ברגע שתופסים את המשמעות שעומדת מאחורי השיטה שלנו, מבינים שזה יכול לשנות חיים שלמים. אנחנו מלמדים אנשים איך לאמן את התת מודע שלהם לקלוט הרבה יותר במעט זמן, מה שמקנה להם יותר ביטחון עצמי והערכה עצמית, שזהו לכשעצמו דבר שמשנה חיים שלמים.

הכל התחיל כשדניאל בנשי, צעיר בן 25 טס להולנד במטרה לפתוח עסק. נשמע נוצץ לילד צעיר, אך הדברים השתבשו מהר מאוד, מהסיבה הפשוטה שדניאל לא ידע להגיד אפילו משפט אחד תקין באנגלית. החוסר תקשורת עם המקומיים השפיע ישירות על הביזנס והעסק קרס.

דניאל נכנס לחובות רציניים וכל כך הסתבך שם שהוא מצא את עצמו בלי שקל, ישן בבגאז' של מיני ואן בלילות חורפיים במיוחד.

לאחר שבוע במצב העגום אליו דניאל נקלע הוא הבין שיש לו שתי אופציות בלבד- או להמשיך להדרדר ולמצוא את עצמו ברחוב, או ללמד את עצמו את השפה של המקומיים כדי להצליח לעשות איתם ביזנס. מיותר לציין במה בחר…
דניאל לימד את עצמו אנגלית ותוך 40 יום באותו לילה קשה וקר ברכב, דניאל כבר העביר הרצאה של שעה שלמה שכולה באנגלית.
בשנתיים הבאות דניאל כבר העביר הרצאות בכל אירופה שכולן כמובן, באנגלית.

אחרי שחווה כל כך הרבה קשיים עם השפה ופתר אותן באמצעות שיטה שפיתח לגמרי לצרכיו האישיים, החליט לעזוב הכל, לחזור לישראל ולהראות לאלפי ישראלים את הדבר המטורף שגילה- שאפשר לדבר אנגלית שוטפת תוך 40 יום בהשקעה של חצי שעה-שעה ביום!

הסיפור האישי של דניאל בנשי: "גרתי באוטו במשך שבוע שלם בגלל חוסר באנגלית..", איך הוא יצא ממנו חזק הרבה יותר והאם גם אתם יכולים לדבר אנגלית בקלות יחסית תוך 42 יום מהיום.

המון אנשים מפספסים הזדמנויות בחיים שלהם רק בגלל "קשיים טכניים" מה שנקרא, או אמונות מגבילות בנוגע לעצמם. בעזרת השיטה שפיתחנו, כל אדם יוכל לעקוף את המגבלות והמגננות שקיימות במוח שלו בכל הנוגע למסוגלות שלו לעשות דבר מה. זאת הסיבה שחזון החברה הינו – לייצר פריצת דרך ע"י חדשנות וטכנולוגיה שנותנת תחושת מסוגלות וביטחון,כי אנחנו מאמינים שכל אדם צריך לחוות פריצת דרך בחיים שלו ולממש את הפוטנציאל שלו.
כפי שציינו, זה לא רק אנגלית. עצם העובדה שאדם התמודד עם הדבר הזה וגילה בו יכולת לעשות דבר שלא האמין שיכול להיות אפשרי עבורו, אוטומטית פותח את הראש שלו ואת האמון שלו שיכול להשיג עוד הרבה דברים אחרים וגדולים בחיים.

מה שמשליך ישירות על ערכי החברה- כנות- להגיד כל את אשר על ליבך. מצויינות-להצליח לתת את ה-100% שלי כשאני עובד, ולדעת 'להרים דגל' כאשר אני מרגיש שאין לי יכולת לתת 100%.. מקצועיות-להיות בתהליך מתמיד של למידה ושיפור עצמי. רעות-תמיד לפעול מתוך אהבה רגישות ולבביות לצרכי הזולת. יצירתיות-יוזמה-חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה. ותקשורתיות-לחתור לתקשורת, לתקשר בצורה ברורה ואפקטיבית, לשאול שאלות נכונות ולא להניח הנחות.

בנימה זו, לאור פתיחתה של השנה החדשה 2024, החלטנו להציב מטרה ברורה לשנה הקרובה, והיא-
לעזור ל-30,000 אנשים לחוות פריצת דרך בחיים שלהם מעבר למה שהם מאמינים שאפשרי.
את זה נעשה ממקום של נתינה ואמונה מלאה שכל אדם יכול לדבר אנגלית בעזרת השיטה שלנו , אם רק ירצה בכך אדם, אנחנו נעמוד לצידו ונלווה אותו לאורך כל הדרך עד שידבר אנגלית שוטפת ומרשימה, בביטחון מלא ובגאווה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?