אנגלית למתחילים

קורס אנגלית למתחילים נחשב לאחד הקורסים הכי פופולריים בשנים האחרונות. עם זאת, כל קורס משתנה בין אחד לשני. אז איך בכל זאת יודעים מה הקורס הנכון בשבילי? מה אני צריך למצוא בלימוד אנגלית למתחילים?

לימוד אנגלית למתחילים - מה צריך לדעת?

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם נרשמים לקורס אנגלית הוא שיש לכם את הרצון ללמוד ואת היעד להגיע אליו.

בכל תהליך חדש של למידה נחווה קשיים, על אחת כמה וכמה בקורס אנגלית למתחילים.

לימוד שפה מלווה בחששות ופחדים שלא בהכרח נמצא אותם במקומות אחרים; מחסומים פסיכולוגיים, חששות ופחדים אמיתיים שאנחנו לא תמיד מצליחים להבין למה הם עוטפים אותנו.

ומה אם אגיד לכם שאתם לא תמיד צריכים להבין מה מקור הבעיה, ומה הסיבה שעולה בכם החשש כדי להצליח לדלג מעליו!

וזה נכון, לא תמיד אנחנו צריכים להגיע לשורש הבעיה כדי לפתור אותה. מספיק, כמו שאמרתי, שיש לכם את הרצון האמיתי ללמוד ואת היעד אליו אתם מכוונים. אותם הרצונות והיעדים שמעלים בכם את המוטיבציה, את ההתרגשות, את המחשבות של "מעניין איך יראה העתיד שלי כשאני סוף סוף אדע אנגלית"! הרצון והיעד האלו יספיקו כדי לתת לכם דחיפה להתחיל את הדרך בצורה נכונה וטובה.

אחרי שיש לכם גם את הרצון וגם את היעד שיעזרו לכם לדלג מעל המכשול של החששות (שלפעמים מרגישים יותר ממה שהם באמת), עליכם לקחת בחשבון את הדבר השני: לא כל קורס אנגלית מתאים לכל אחד.

ברחבי האינטרנט נמצא עשרות אם לא מאות קורסי אנגלית למתחילים שמציעים אינספור דרכים ושיטות שונות ללמידה. אבל פעם חשבתם, מה אם לא קורס מתאים לכם? תזכרו בעבר שלכם, שהייתם תלמידים בבית הספר, האם עלתה אי פעם בלבבכם ההרגשה ש"אני לא מתחבר למורה הזו"? "המורה הזו היא יותר מידי בשבילי"? "המורה הזו לא מבינה אותי"?

ועכשיו אני שואלת אתכם, מה ההבדל בין מורה לאנגלית לקורס אנגלית למתחילים? אולי (ואני די בטוחה שזה נכון) לא כל קורס יתאים לכם כמו שלא כל מורה תבין אתכם?

אז לפני שאתם מחליטים שזהו הקורס, עליכם לבדוק האם באמת הקורס הזה הוא שמתאים לכם, הוא זה שיכוון אתכם אל התוצאות אליהם את שואפים ומייחלים.

כמו כן, עליכם לבדוק את עלות הקורס, משך הקורס, דרישות הקורס מכם (משימות, השקעה עצמית, שיעורי בית, זמן ביום וכדומה), סילבוס הקורס (האם הקורס מקיף את כל מה שאתם מעוניינים בו, האם מקיף יותר מידי? קצת מידי?), האם יש מענה חי ושוטף של צוות הקורס לשאלות ובעיות (אז מה אם זה קורס אינטרנטי, האם יש תמיכה לאורך תהליך הלמידה העצמית שלכם?), האם צורת הלמידה היא טובה ונכונה בשבילי, האם צורת הלמידה מעשירה את החוויה שלי וגורמת לי ליהנות מתהליך הלמידה?.

אותיות בסיסיות באנגלית - ABC

כאשר אנחנו מתחילים ללמוד אנגלית בסיסית מאפס הדבר הראשון שנבוא איתו במגע זה כמובן אותיות ה- ABC כמו בכל שפה הבסיס הראשוני כדי להתחיל ללמוד אחת זה להכיר את האותיות, האי אי אפשר לדעת ללמוד לכתוב מילים או לדבר אותן לפני שמכירים את האותיות המרכיבות אותן, שימוש נכון בהגייה של האותיות ותרגול בסיסי של כתיבה וקריאה הן חיוניים להצלחה לבניה ויצירה של משפטים באנגלית שנוכל לשלב בחיי היום יום.

אז כדי שבאמת נתחיל את הצעדים הראשונים שלנו בתחום נצטרך להיות ממוקדים ולתת דגש על האותיות הלועזיות בשפה האנגלית, הקורס שלנו של ספיזי מקנה לכם יכולות ללמוד אותיות ומילים מהר בשיטת NLP בה אנחנו מאמנים את המוח לזכור אותיות בצורה יעילה ולהשאיר אותן בראש לאורך זמן וכמובן לאפשר קליטה של מילים חדשות, בנוסף אנחנו מציגים מגוון רחב של אפשרויות לימוד נוספות כגון:

  • שירות המורה הפרטי שלנו [חודש ראשון חינם]
  • Netflix ללימוד אנגלית
  • מבחן אמירם
  • קהילת תלמידים

 

כל אלה יקצו לך את הכלים הרלוונטים להצלחה ויתן מעטפת מלאה ונחיתה רכה כאשר אנחנו לומדים דבר חדש.

קורס אנגלית בסיסית שלנו למתחילים שמשלבת את אותיות האי בי סי, מיועד לכל מי שרוצה לעשות את הצעדים הראשונים בעולם האנגלית ולקבל מעטפת מלאה חווית לימודים אחרת (הכל קורה באונליין ואין צורך להגיע למקום פיזי תוכלו פשוט ללמוד אנגלית מהבית) תוכלו לשפר את הכתיבה שלכם, את הקריאה שלכם ולפתח מיומנויות חדשות שיעזרו לכם להצליח לא רק באנגלית אלה גם בחיים עצמם.

מסלולי לימוד נוספים

מבחן רמה באנגלית

מבחן רמה בסיסי באנגלית כדי להבין מהי נקודת המוצא שלכם לפני שמתחילים.

אחרונים מהבלוג
אוצר מילים
מילים באנגלית למתחילים
מילים באנגליתתרגום לעברית
אחדOne
שתייםTwo
שלושThree
ארבעFour
חמשFive
ששSix
שבעSeven
שמונהEight
תשעNine
עשרTen
אדוםRed
צהובYellow
כחולBlue
ירוקGreen
שחורBlack
לבןWhite
אפורGrey
כתוםOrange
סגולPurple
ורודPink
חוםBrown
זהבGold
כסףSilver
עיגולCircle
משולשTriangle
ריבועSquare
מרובעRectangle
מחומשPentagon
טרפזTrapezium
משושהHexagon
כוכבStar
מתומןOctagon
אליפסהEllipse
מעוגלOval
מקביליתParallelogram
קוביהCube
גלילCylinder
מעויןRhombus
אמאMother
אבאFather
אחBrother
אחותSister
סבתאGrandmother
סבאGrandfather
דודUncle
דודהAunt
אחייןNephew
אחייניתNiece
ילדBoy
ילדהGirl
תינוקBaby
משפחהFamily
אישהWife
בעלHusband
נשמע מעניין רוצים להתחיל ללמוד?
השאירו פרטים לנציג יחזור אליכם בהקדם