לימוד אנגלית למתחילים

בעידן של היום דבר אחד ברור לכולם, אנגלית היא השפה החשובה ביותר בעולם, לא משנה מה תעשו בחיים, אנגלית זה MUST (חובה), אי אפשר לברוח מזה.

לימודי אנגלית למתחילים (בדגש על מבוגרים), עלולים להיות מאתגרים עבור הרבה ישראלים, מכיוון שהם למדו בצורה לא נכונה דרך מערכת החינוך הישראלית, אבל המציאות מוכיחה שכאשר לומדים בשיטה הנכונה – ההצלחה נמצאת ממש מעבר לפינה.

לימוד אנגלית למתחילים
מורה לאנגלית בסיסית

איך השיטה עובדת?

שיטת Speasy (אשר מורכבת מהמילים Speak & Easy) עוזרת להנחיל את השפה האנגלית למוחו של התלמיד בעזרת טכניקות הטמעה של השפה ישירות לתת המודע שלנו, בין אם זה טכניקות זיכרון, משחקים, שימוש במטאפורות וסיפורים, הדמיות ומוזיקה והרשימה עוד ארוכה.
השיטה הוכחה על אלפי ישראלים אשר סיימו את התוכנית ודירגו אותה בציון של 8.9 מתוך 10.

מה כולל קורס אנגלית למתחילים?

למה חשוב לדעת אנגלית?

בעולם של היום לימודי אנגלית למתחילים הם חשובים מאוד מכמה סיבות, לא משנה בני כמה אתם האנגלית הולכת לפגוש אתכם במצבים שונים בחיים, בין אם תטיילו בחו"ל, בעבודה, בזוגיות, או אפילו ביום יום כשאתם מחפשים פתרון לשאלה או בעיה מסויימת ושואלים את גוגל או GPT.

אבל יש גם יתרון גדול בלימוד אנגלית למתחילים, כשאתם נכנסים לקורס אתם תראו את התוצאות המהירות ביותר דווקא בתור מתחילים, והרבה פעמים זה מעניק לאותם אנשים את הביטחון שהיה חסר להם, ואז גרף השיפור שלהם הופך להיות מהיר בהרבה מכל תלמיד אחר.

בגדול, כל עוד אתם יודעים את אותיות ABC אתם לגמרי יכולים להירשם לקורס מתחילים של Speasy ולהגיע לרמת אנגלית מדוברת ברמה של שיחה יומיומית כבר בתוך 42 יום.

כמה עולה לימוד אנגלית למתחילים?

זה מאוד משתנה בקורס שאותו תבחרו, אנחנו חיים בעולם שיש לנו כמעט את הכל זמין בכף היד שלנו (בסמארטפון), אז כמובן שאתם יכולים ללמוד באפליקציות כמו דולינגו שלימוד אנגלית למתחילים שם יהיה חינמי או כמה שקלים בודדים, אבל מניסיון שלנו זה דורש הרבה משמעת וזמן פנוי. אפשר כמובן לשלם למורה פרטי בין 100 ל-200 ש״ח לשעת שיעור פרטית וככה ללמוד לאט לאט משבוע לשבוע.

אבל התוצאות הכי טובות למתחילים שרוצים ללמוד אנגלית הם דווקא בקורסים מקיפים הכוללים גם ליווי, מענה על שאלות, גם טכניקות מתקדמות וכמובן גם הזדמנויות לדבר עם אנשים בשפה האנגלית כדי להחדיר למוח גם את השפה וגם את האומץ והביטחון לדבר בצורה חלקה ובביטחון.

קורסים כאלו עם תמיכה מקיפה עולים בדרך כלל 7,500 שקלים ומעלה ודורשים ממך לבוא בשעות מסויימות למקום מסוים ומאלצים אותך מבלי רצונך להרגיש כאילו חזרת לבית הספר.

אבל היום יש פתרונות ידידותיים יותר כמו הקורס של Speasy ללימודי אנגלית מדוברת תוך 42 יום, הקורס הדיגיטלי ללימודי אנגלית עם שיטות הלימוד המהפכניות שכמוהן לא מלמדים באף מקום אחר בארץ (וזה סוד ההצלחה שלנו). כל מה שנדרש ממך זה להשקיע בלימוד באתר הקורס בין 30 ל 90 דקות ביום וזה יקח אותך לדעת לדבר אנגלית תוך 42 יום.

המלצות של תלמידים

5/5

המלצות של תלמידים שעברו את הקורס שלנו, ליצור קורס באנגלית זה קל, לבנות קורס אנגלית שבאמת עובד זה כבר דבר אחר, לכן בספיזי חשוב לנו מאוד הביקורות של התלמידים כדי שנדע מה לשמר ולמה לשפר, אנחנו שמים בראש סדר העדיפויות שלנו את החוויה האישית שלכם ולא רוצים לבזבז לכם את הזמן על קורס חסר תועלת, חשוב לנו לתת לכם את הכלים הטריקים והטקטיקות שיעזרו להתגבר על כל מכשול כשמתחילים ללמוד אנגלית, הנה ביקורות של תלמידים שכבר עשו אצלנו את הקורס.

אריאל תורג׳מן

היה לי מעולה, היה לי כיף ללמוד את הזמנים., ממש התחברתי לאיך שהדברים מוצגים ומוסברים, אני עושה את הקורס בזמן ובקצב שלי, יש לי יותר זמן להשקיע ואני רואה כל יום סדרות באנגלית ללא תרגום וזה מאוד עוזר לי.

חיים אזולאי

הקורס מלא ענין, השעורים מעניינים. אך בתרגול על מבנה משפטים, היתה קפיצה גדולה בתרגול לדוגמאות שלא הוסברו מספיק בשעור, ההסברים בשעורים ברוב המקרים מאירי עיניים ומעניינים.

שרה לוי

אני בת 56 בחלומות שלי לא האמנתי שאוכל לדבר אנגלית בצורה נכונה. נרשמתי לקורס עם ידע בסיסי בלבד. עברתי כל שלב בקורס ועדיין ממשיכה ללמוד ולא ויתרתי לעצמי. למדתי דברים שהיו חדשים בשבילי כמו איך להעלות קובץ ולשלוח.

חיה אביטל

קיבלתי המון ביטחון ללמוד אנגלית וגיליתי שאני יודעת הרבה יותר ממה שחשבתי וזה כייף ממש! אני מוצאת את עצמי מדברת באנגלית קוראת ורואה סרטים ונהנית מיזה שזה הכי חשוב! אין על ספיזי פשוט אליפות!

גלעד

הקורס ממש מצויין! מוגש בצורה מקצועית ומאד קלה להבנה ולתרגול. השיטה הייחודית ללימוד המשלבת מספר טכניקות מעניינות שלא הכרתי בעבר – מתאימה לכל הרמות. הרגשתי שיפור מדי יום באנגלית ובבטחון לדבר אנגלית.

מיטל

ההרגשה ממש טוב. לאחר שבוע אחד כבר ממש מרגישה שיפור. פתאום עולים לי משפטים או מילים באנגלית באמצע החיים. לא הייתי מסוגלת להגידר יותר מאיך קוראים לך ועכשיו אני באמת מעיזה ומציקה לכל מי שאני רק יכולה.

שלומית

מתחילת השיעור הראשון כבר התחיל אצלי תהליך של מודעות לשפה האנגלית לכן כל הזמן הייתי עסוקה בלהאזין ולקרוא לחשוב. ההתראה היומיות המייל וההודעות בוואטסאפ גורמות לזכור כל הזמן.

לירן

שיעורי אנגלית קולעים וקצרים אפשר לעבור עליהם מבלי להתייאש,מעניינים ומלמדים הרבה מעבר לאנגלית נותנים תחושה טובה שזה אפשרי ללמוד את השפה ב42 יום.

למי מתאים קורס אנגלית למתחילים?

לימוד אנגלית למתחילים מתאים לכל מי שרוצה לחזק את השליטה בשפה האנגלית, לכל מי שמרגיש שקשה לו לראות סרט או סרטון ביוטיוב בלי כתוביות פשוט כי הוא לא מבין, לכל מי שמרגיש שהוא צריך לבקש עזרה כל פעם שהוא מחפש משהו באינטרנט והתשובה לא בעברית… לא צריך לחרוק שיניים בשביל ללמוד להבין ולדבר אנגלית, מספיק לדעת אנגלית ברמה בסיסית ולצבור ביטחון וכבר עליתם מדרגה ברמת האנגלית שלכם.

הקורס מחזק את כל השליטה בדברים הבסיסיים, ולאחר מכן מעמיק את הידע שהצטבר. הקורס מאפשר לתלמידים ללמוד את כל החוקים השונים, ובין היתר לשמוע מילים שונות שחשוב לדעת. כל מי שיכיר את המילים בשפה האנגלית ידע כיצד לשלב אותן בתוך משפטים לצורך הדיבור. מי שלא ישלוט במילים, ימצא את עצמו תמיד סובל מהעדר ביטחון בשפה האנגלית. כל מי שהולך ללמוד אנגלית למתחילים צריך לדעת כי לא מצפים לו חיים קלים.

דניאל בנשי מרצה באנגלית

מה עוברים בקורס אנגלית למתחילים

ישנו קורס אחד מוביל בישראל שמלמד ישראלים איך לדבר אנגלית תוך 42 יום שאורכו הוא כ-18 שעות לימוד אקדמיות עם למעלה מ10000+ תלמידים מרוצים שלמדו להבין ולדבר אנגלית!

שעות לימוד
0 +
תלמידים
0 +
מרצים
0

4 טיפים למתחילים באנגלית

1.

ישנה חשיבות עליונה לשוחח בשפה האנגלית באופן קבוע ומתמיד. לכן תעשו לעצמכם מנהג לדבר עם אנשים מסויימים רק באנגלית. אלה צריכים להיות אנשים שאתם יודעים שיתנו לכם חיזוקים חיוביים במידת הצורך. קורס אנגלית למתחילים מוצלח ככל שיהיה לא תמיד יספק את הסחורה, לכן חשוב לבחור קורס שמכיל גם מעטפת של קהילה דוברת אנגלית, כך שיש לכם עם מי לתרגל תמיד. ברגע שאתם תדברו באופן קבוע באנגלית תוכלו למצוא את עצמכם יוצאים מאזור הנוחות ומרחיבים את הידע שלכם, סוף כל סוף תהיה לכם הזדמנות לראות כי השד לא נורא כמו שאתם אולי חושבים לעצמכם.

2.

אוצר מילים הוא הבסיס להצלחה אצל כל מי שרוצה להתחיל לימוד אנגלית למתחילים. ברגע שאוצר המילים שאתם מכירים יהיה רחב, תוכלו לדעת באילו מילים להשתמש. הסיבה העיקרית שבגללה אנשים לא מדברים אנגלית היא שהם מרגישים שאין להם אוצר מילים. אם אתם רוצים לשלוט בשפה מוטב כי תעשירו את אוצר המילים שאתם מכירים עד היום. תעשו לעצמכם כלל שבכל יום תלמדו 10-15 מילים חדשות שלא ידעתם עד כה. תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם יודעים עוד מאות מילים חדשות באנגלית, אנו כמובן ממליצים להתחיל אך ורק מרשימת 1000 המילים הנפוצות של ספיזי.

3.

לימוד אנגלית למתחילים זה לא עסק קל, לא משנה באיזה אופן תבחרו ללמוד. אך עליכם לדעת כי כל הזמן תמצאו את עצמכם מתמודדים עם לא מעט מכשולים שונים. המטרה שלכם היא לנסות לצלוח את המכשול, אך גם ללמוד מהם משהו להמשך הדרך. אל תיתנו למכשולים להפיל אתכם כי לאחר מכן יהיה לכם קשה מאוד לקום. יש כאלה שחוששים לדבר באנגלית רק בגלל שהם נכשלו בזה פעם אחת. אם זה אתם אז זה הזמן לחשב מסלול מחדש, אם היתה לכם מורה לא כ״כ טובה, או שלמדתם במסגרת שלא התאימה לכם בזמנו, זה ממש לא אומר שצריך להפסיק לנסות, להפך, גיליתם מה לא עובד לכם – עכשיו זה הזמן לנסות משהו אחר.

4.

חשוב לזכור שהסוד הוא בהתמדה, גם בשיטה הכי מתקדמת בעולם, אין נוסחת קסם שתכניס לכם את האנגלית למוח בלחיצת כפתור. לא משנה באיזה אופן תלמדו את השפה, סבלנות היא אחד מכללי המפתח. הרי אם תהיו מאוד פזיזים, לא תצליחו לקלוט את כל המידע שאותו אתם אמורים לקלוט. מי שמלחיץ את עצמו יתקשה מאוד ללמוד שפה חדשה מאפס. תנו לעצמכם את הזמן והשלווה ללמוד אנגלית בכיף, ודווקא אז אתם תראו שאתם משתפרים מהר יותר, ובנינו, זה בטוח ישתלם לכם בעתיד.

חשוב לדעת

תלמידים רבים חוששים מהנושא של לימוד אוצר מילים למתחילים באנגלית, ואנחנו כאן כדי להרגיע. בשפה האנגלית ישנן למעלה מ250,000 מילים (פי 5 מעברית). אך אולי תופתעו לדעת שכדי להבין ולדבר אנגלית יומיומית ברמה של 80%+, ממש אין צורך בכל כך הרבה מילים, אפילו לא 10% מזה, למעשה, אפילו לא 1% מזה.
כדי לדבר שיחה יומיומית מלאה בשפה האנגלית המדוברת, כל מה שצריך זה כ1000 מילים, כמובן שהדגש הוא על 1000 המילים הנפוצות והשימושיות ביותר. הכנו לכם טעימה קטנה – טבלה שמכילה דוגמא למילים בסיסיות וחשובות מתוך רשימת 1000 המילים שאנו מטמיעים בקורס למתחילים. שימו לב, אנחנו מטמיעים מילים, לא משננים להכתבות כמו בבית הספר.. ההבדל מהותי, כאשר אתם מטמיעים מילה כמו שצריך אצלכם בתת המודע, כאשר תרצו להשתמש בה היא תישלף מיד.

שאלות נפוצות על לימודי אנגלית למתחילים

כאשר אתם נרשמים לקורס אנגלית למתחילים של ספיזי (Speasy), אתם קודם כל נכנסים לקהילה עוטפת ותומכת, המכילה צוות מקצועי של מורים וכמובן תלמידים רבים עם מטרה משותפת לשלכם, כך שכבר מהיום הראשון אתם לא לבד.

מיד לאחר ההרשמה אתם תעשו מבחן רמה קצר על מנת להתאים את הקורס לרמתכם הנוכחית, וכך תתחילו לפי הסדר של תוכנית הלימוד ותתקדמו ברמות השונות של הקורס עד שבתום ה42 ימים – תדברו אנגלית בביטחון.

כמובן, בניגוד לקורסים אחרים, הקורס של ספיזי מתאים גם למתחילים בדיוק כמוך שלא משנה באיזה גיל הם, כמה ידע קודם יש להם, או כמה חומר הם זוכרים מהבית ספר, כל עוד יש להם את אותיות ABC כבסיס לשפה האנגלית, אפשר לגשר על שאר הפערים וללמוד לדבר ולהבין אנגלית בצורה טובה מבלי לשנן אוצר מילים ברשימות אינסופיות ומבלי להיצמד לחוקי דקדוק מעיקים.

ספיזי זה לא עוד קורס אנגלית, למעשה זה ממש לא רק קורס, זו תוכנית לימודים שמכילה מעטפת שלמה גם מעבר לקורס, מערכת תרגול מתקדמת המבוססת על AI (בינה מלאכותית), קהילה תומכת ומכילה שלומדת יחד לדבר אנגלית, צוות מורים מקצועי וצוות טכני אשר זמין בכל יום חול למענה מהיר ומקצועי, וזה עוד לא כולל את הבונוסים המיוחדים שניתנים עם התוכנית. ספיזי מעניקה את המעטפת המקיפה ביותר בישראל ללמידת אנגלית בייחוד למתחילים ללא ניסיון או ידע קודם וספיזי כבר הוכיחה את זה על מעל ל-10,000 תלמידים מרוצים פה בישראל.

מקומות אחרים שמנסים לתת חבילה דומה לזו (אך לא מצליחים במבחן התוצאה), גובים מהתלמיד עלות של 12,000 ש״ח ויותר, אצלנו בספיזי המחיר הוא כמעט חצי מזה, רק 6,700 ש״ח והוא כולל בתוכו את כל החבילה הנדרשת על מנת לדבר אנגלית בביטחון מלא בסוף תהליך הלימוד, ואפילו תעודת אחריות יישום מלאה שנותנת 100% החזר כספי אם התלמיד ביצע את המוטל עליו בתוכנית וביום ה42 הוא אינו מרוצה מהרמה שאליו הגיע (מכל סיבה שהיא), יותר פייר מזה אין, לא ככה?!

כאדם שלמד בהמון מקומות והמון קורסים שונים, פיזיים ודיגיטליים, יש כמה יתרונות ברורים לקורסים דיגיטליים (כמובן בהנחה והם קורסים איכותיים כמו ספיזי). ראשית, כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, אם לא הבנת משהו אתה תמיד יכול לחזור אחורה וללמוד שוב עד להבנה מלאה. יתרון נוסף זה הזמינות של הקורס, התלמיד לא מחוייב להתארגן ליציאה ואז לנסוע בפקקים פעמיים – שלוש בשבוע, אלא רק לפנות לעצמו קצת זמן במהלך היום ולשבת על המחשב בנוחות ובכיף. היתרון השלישי זה שאני כמנחה של הקורס לא גובה לך כסף עבור השכרת הכיתה, החשמל, הארנונה וההוצאות השוטפות של העסק הפיזי, מה שבכיתה רגילה כמובן – התלמיד משלם בתוך שכר הלימוד הגבוה.. יתרון רביעי הוא טכנולוגיית הלמידה המתקדמת, במקום להשקיע בכיתה יפה ונוצצת, השקענו בפיתוחים של שנים רבות, תוכנות ופלטפורמות שפשוט הופכות את חוויית הלמידה ל-WOW. האמת שיש עוד מלא יתרונות אבל מספיק לא?

ההבדל המרכזי הוא שקורס אנגלית לרמת מתחילים נועד בראש ובראשונה להקנות לתלמידים יסודות בריאים וחזקים לשפה האנגלית כמו הטמעת אוצר מילים הכרחי ושימושי, למידה של בניית משפטים בצורה נכונה והיכולת לשלוף את המשפט הנכון ברגע הנכון בלי מאמץ. בעוד שקורס אנגלית לרמת מתקדמים עובד בעיקר על תיקון שגיאות ומתן דגש על שטף הדיבור ועל דקדוק תקין, ובעיקר עוזר לתלמידים הישראלים לשנות את הדפוס המעוות שהם למדו בבית הספר של ״לתרגם בראש מעברית לאנגלית כל דבר לפני שאני מוציא אותו מהפה״, ברגע שנגמלים מההרגל הזה ומתחילים לחשוב באנגלית – השטף מגיע.

אגב, הדבר הדומה בין שני הקורסים לאנגלית הוא הפוקוס של תוכנית הלימודים על שיפור הביטחון של התלמיד, על זה אנחנו עובדים בכל הרמות ובכל הקורסים שלנו.

לימודי אנגלית למתחילים יהיה כמובן אפקטיבים יותר אצל ילדים. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט הורים מדברים עם הילדים שלהם בשפה האנגלית מגיל צעיר. לפעוטות יש את היכולת לקלוט שפה חדשה בגיל צעיר בקלות, למבוגרים המשימה של לימודי אנגלית למתחילים היא מאתגרת יותר. ברגע שאדם התרגל לדבר בשפה מסוימת, יהיה לו מאתגר להבין כל מיני התניות וחוקים בשפות שהוא לא מכיר. אך חשוב להבהיר כי לא מדובר על משימה בלתי אפשרית, יש המון מבוגרים שלומדים אנגלית מדוברת, ובשיטה הנכונה אפילו עושים את זה מהר יותר ממה שהם אי פעם חלמו.

למידע נוסף ובדיקת התאמה: