איך לשפר את אנגלית

איך לשפר את אנגלית

איך אני יכול לשפר את האנגלית שלי? זוהי שאלה שאני מקבל המון בימים האלה, הרבה אנשים מרגישים שהם הגיעו לתחושת מיצוי בשפה ואין להם יותר לאן להתקדם, אז בואו אני אגלה לכם סוד קטן, יש מה ללמוד והרבה, ניתן ללמוד מילים חדשות באנגלית, או אולי את ההברות של אותיות הניקוד.

במידה ואנחנו נמצאים בעבודה שדורשת מאיתנו לדבר אנגלית במהלך היום עם ספקים או מכרים בחו״ל אז קורס אנגלית למתקדמים או קורס אנגלית עסקית זה בהחלט משהו שאתם צריכים לחשוב עליו.

תנסו רגע להשתחרר מהאנגלית הבסיסית שיש לכם ותחשבו איפה השפה פוגשת אתכם בחיי היום יום שלכם, לאחר שעניתם על התשובה הזו, אתם תדעו בדיוק כיצד להתפתח ומה הכיוון שהכי מדבר אליכם. וכשאני אומר להשתחרר מהאנגלית הבסיסית אני לא מתכוון לשכוח אותה או לוותר עליה כן, אני מתכווון שצריך להוסיף עליה רובד נוסף כדי לשפר את האנגלית שלנו.

אם אין לכם איזה רעיון או כיוון איך לשפר את האנגלית שלכם הנה כמה טיפים שאולי יעזרו לכם לקבל כיוון ולהתחיל כבר מעכשיו לשפר את האנגלית ולהתקדם צעד נוסף קדימה אל המטרה שלכם.

איך לשפר את האנגלית – טיפים להצלחה

תקבעו יעדים ברורים

הכל מתחיל עם מטרות ברורות אל מול העיניים שלנו, כדי שלא נתחיל ונלך לאיבוד ונהיה מתוסכלים, אנחנו צריכים להגדיר לעצמנו בדיוק מה היעדים שאנחנו רוצים לעמוד בהם איך אנחנו הולכים להשיג אותם שלכל יום בשבוע תהיה מטרה ספציפית לדוגמא:

יוםמשימה
ראשוןללמוד 10 מילים חדשות באנגלית
שנילכתוב ראיון אישי באנגלית
שלישיללמוד 30 מילים חדשות באנגלית
רביעי ללמוד מילים של שיר חדש באנגלית
חמישילדבר כל היום באנגלית עם חברים
שישילשחק משחקים באנגלית 
שבתמנוחה – גם לכם מגיע

כמובן שכל מה שרשמתי למעלה הן רעיונות כדי לתת לכם הבנה שזה באמת יכול להיות כל דבר שמקיף אותנו בחיי היום יום, ברגע שנכנסים את זה כשגרה במהלך היום, ככה זה יוטמע בנו יותר ואתם תראו איך לאט לאט האנגלית שלכם משתפרת.

אנגלית מסביבי

מה שזה אומר שאתם חייבים להקיף את עצמכם כל הזמן בשפה האנגלית, זה יכול להיות שירים באנגלית, סרטים באנגלית, לקרוא חדשות (כמובן באנגלית), ברגע שהשפה תקיף אתכם כל הזמן מסביב, יהיה לכם הרבה יותר קל להשתפר, ברגע שזה מקיף אותנו זה מחייב אותנו להתמודד עם המצב, עוד טיפ מנצח ששמעתי לא מזמן מתלמידה שלנו: היא טוענת שהיא אוהבת לבלות הרבה זמן ברשתות החברתיות, מה שהיא עשתה זה פשוט להפוך את הממשק של האפליקציות לאנגלית, ככה היא גם מקיפה את עצמה בשפה האנגלית וגם נהנית לצפות בפידים של חברים ולהתעדכן מה חדש.

נהלו יומן אישי

ביומן האישי אתם יכולים לכתוב איך עבר עליכם היום, על החוויות והרגשות שלכם, מי עיצבן אתכם ולמה, מי עזר לכם וכיצד זה גרם לכם להרגיש, הכתיבה באנגלית עוזרת לנו לשפר את הדקדוק שלנו ומרחיבה את אוצר המילים באנגלית.

 הפתק של הבוקר

שיטה שאני מאוד אוהב, זה פשוט פתק לבוקר, שימו לכם כל יום פתק חדש עם מילה חדשה שאתם רוצים ללמוד, המטרה היא לדעת.

  • איך אומרים את המילה
  • כיצד לרשום את המילה

כדי לשמור על קצב טוב אני ממליץ כל יומיים שלושה להחליף מילה ככה שתוכלו גם ללמוד מילים חדשות וגם לשמור על קצב השתפרות טוב.

קריאה באנגלית

קפצו ככה לספרייה המקומית שיש לכם בעיר וקחו כמה ספרים טובים באנגלית שיכולים לעניין אתכם, בתור התחלה אני ממליץ לא לקחת ספרים ארוכים מדי, זה יכול להיות מאיים ודי מתיש, התחילו עם ספרים קצרים וקלילים, ומשם תתקדמו  לספרים קצת יותר ארוכים, במידה ואתם אנשים קצת יותר טכנולוגים Ebooks זה פתרון מעולה.

התחילו ללמוד אנגלית מדוברת

בסוף היום זה לא משנה מה המטרה שלנו לשיפור האנגלית, אם זה תסכול בעבודה או רצון להשתפר ולהתפתח, ההוכחה היא עליכם, כדי שתוכלו להתחיל לדבר אנגלית שוטפת ובביטחון, חשוב מאוד לתרגל אותה כל הזמן, ולכן אתם צריכים גוף מקצועי ואיכותי שינחה אתכם בדיוק איך לעשות את זה, אצלנו בספיזי תוכלו להתחיל ללמוד אנגלית תוך 42 יום ותהיה לכם עזרה של מורה פרטי במידת הצורך שילווה אתכם את כל התהליך, אנחנו פיתחנו שיטה שעוזרת למוח שלנו להתחיל לקלוט דברים חדשים ולקלוט אותם מהר ומה יותר טוב מלהתחיל לשפר את האנגלית שלנו בצורה הטובה ביותר.

אהבתם את הכתבה, ספרו לחברים
מה למדנו בשיעור זה
כתבות נוספות

מספרים באנגלית

בואו לתרגל איתנו איך לכתוב ולהגות מספרים באנגלית עד 100 בצורה נכונה + חוברת תרגול מתנה.

איך להגות מילים באנגלית בצורה נכונה?

אחרי שלומדים מילות חדשות בשפה האנגלית, המשימה הנוספת תהיה להגות אותן בצורה נכונה. המון ישראלים אינם הוגים את המילים בצורה תקנית, גם כאלה שבקיאים בשפה.

מזלות באנגלית

רוצים ללמוד איך לבטא את כל המזלות באנגלית ובעברית להבין את הסימנים ומה התאריכים, הטבלה למטה היא בדיוק עבורכם, תהנו.

קבלו עכשיו הדרכת וידאו שתאפשר לכם לקבל כלים לשיפור האנגלית שלכם בחינם.