מורה פרטי לאנגלית: שיעוריים פרטיים באנגלית בקצב שלכם

מקצוע האנגלית הוא אחד מהמקצועות הכי חשובים בכל שכבות הגיל. את המקצוע לומדים עוד מבית הספר היסודי, לאחר מכן בבית הספר התיכון ואפילו בלימודים האקדמיים. מעבר לכך השימוש בשפה האנגלית הוא שימוש תדיר, בכל מיני מקומות שונים משתמשים בה. מהסיבה הזאת הרצון להכיר את השפה הוא רצון מובן, תמיד תוכלו להרחיב את הידע שנמצא ברשותכם. אך מה אתם עושים כאשר אינכם מצליחים ללמוד אנגלית במסגרות הפורמליות? יהיה עליכם לחפש מורה פרטי לאנגלית. למידה עם מורה לאנגלית בשיעורים פרטיים יכולה לעשות פלאים. עם זאת יכולות לעלות להן כל מיני שאלות לפני שפונים למורה לצורך שיעורים פרטיים באנגלית. מהסיבה הזאת החלטנו לעשות לכם סדר בכל העניינים הללו לפני שתפנו למורה פרטי. אנו סבורים כי אחרי קריאת המאמר כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה ברורים מאי פעם.

הצעות נוספות שאולי יעניינו אתכם

מי צריך מורה לאנגלית לשיעורים פרטיים?

שיעור פרטי באנגלית הוא שיעור שניתן מעבר למפגשים הסטנדרטיים במוסדות הלימוד השונים. השיעור אמור להיות שיעור עזר שמטרתו העיקרית תהיה לסייע בגישור על הפערים. כאשר מתעוררים פערים בין תלמיד מסוים לבין שאר הכיתה זוהי עשויה להיות בעיה. לכן שיעורים פרטיים עם מורה מיומן יכולים לסייע לגשר על הפערים. מי שצריך שיעורים פרטיים זה כל אותם התלמידים שמרגישים כי הם לא עומדים בקצב. אלה שרוצים לקבל סיוע מחוץ לשעות הפורמליות שבהן הם לומדים במסגרת מוסדות הלימוד השונים. אחרי השיעור הפרטי השאיפה תהיה להיצמד לקצב של הכיתה, כך לא יתעוררו פערים. בו בזמן ישנם תלמידים מצוינים שבוחרים להיעזר במורה פרטי כדי להרחיב את האופקים. בחלק מהמקרים הקצב של הכיתה יהיה שונה מהקצב שבו התלמיד מעוניין להיות. לכן מורה לאנגלית הוא סוג של מורה נוסף שנותן לו כלים בהתאמה אישית.

 

מהם היתרונות של שיעור פרטי באנגלית?

על פניו נדמה כי שיעור עם מורה פרטית לאנגלית הוא כמו כל השיעורים הקיימים. עם זאת לשיעור פרטי ישנם יתרונות רבים שחובה להכיר אותם הלכה למעשה. אם אתם כבר פונים למורה פרטי בתחום הזה, מוטב כי תהיו שלמים עם הבחירה שאותה עשיתם. אז מה תוכלו להרוויח ברגע שהשיעורים עם המורה שבחרתם יהיו שיעורים פרטיים?

 • השיעורים הפרטיים מתבצעים באינטימיות מלאה, אחד על אחד עם המורה. מה שיאפשר לתלמיד להרגיש ביטחון בידע שברשותו, מבלי שהוא יחשוב פעמיים על תשובותיו. בכיתה בגלל פערי הרמות בין התלמידים השונים יכול להיווצר חוסר ביטחון לחלק מהתלמידים.

   

 • במסגרת שיעור עם מורה פרטי לאנגלית יהיה ניתן להתאים את רמת השיעור לרמתו של התלמיד. בעוד בכיתה עם עשרות תלמידים יכולים להיות משתנים שונים, כאן זה לא קיים. כל תלמיד מקבל את מלוא תשומת הלב, גם בהקשר של בניית התוכנית שעובדים על פיה.

   

 • בעוד במוסדות הלימוד בוחרים עבורכם מורה לאנגלית, כאן הבחירה היא שלכם. תהיה לכם היכולת לבחור את המורה שהכי יתאים לכם בכל מיני נקודות מבט. ברגע שיהיה חיבור בניכם לבין המורה שמלמד אתכם השמיים הם הגבול גם בהקשר של הגעה להישגים.

   

 • אי אפשר שלא לדבר על קצב הלמידה כאשר מדברים על שיעור פרטי באנגלית. קצב הלמידה מההתחלה ועד הסוף יהיה כזה שמותאם לתלמיד שאותו מלמדים. אם התלמיד לא הבין נושא מסוים תהיה היכולת לחזור על אותו נושא פעם אחר פעם עד להבנה מלאה.

 

כמה עולה שיעור פרטי עם מורה לאנגלית?

כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי השוואת מחירים בין מורים פרטיים לאנגלית היא חשובה. לכל מורה יש את המחירים שאותם הוא רואה לנכון לגבות על התוכן שאותו הוא מלמד. מורים פרטיים עם ניסיון עשיר ידרשו יותר בהשוואה למורים פרטיים שרק מתחילים ללמד. חשוב שתציבו קווים אדומים כדי שהלמידה עם אותו מורה פרטי לאנגלית תהיה למידה רציפה וממושכת. מורים לאנגלית שמעבירים שיעורים פרטיים קיימים בשפע בכל מיני פלטפורמות. המחיר לשיעור יכול להתחיל מ-80 עד 100 ש"ח עבור שעה אחת, בו בזמן המחיר יכול לזנק כלפי מעלה. מורה פרטי לאנגלית עסקית ידרוש מחיר אחר כי מדובר על טכניקות לימוד שונות. החדשות הטובות הן שבאמצעות השוואה תוכלו להעביר את הכוח אליכם לידיים. תוכלו לדעת בדוק איזה מורה ילמד אתכם את החומר, אך גם ייקח מכם סכומים הגיוניים.

 

איך בוחרים מורה פרטי לאנגלית?

זה שיש המון מורים לאנגלית שמעבירים שיעורים פרטיים זה לא אומר שהבחירה תהיה קלה. הרי הרצון שלכם יהיה לבחור מורה פרטית לאנגלית שתתאים לכם כמו כפפה ליד. אם מורה פרטית אחת מתאימה למישהו מסוים, זה לא אומר שהיא תתאים גם לכם. יהיה עליכם לקחת כמה דברים בחשבון כדי שתעשו בחירה שתהיו שלמים לגביה. אלה הפרמטרים שחובה לזכור בעת בחירת מורה פרטי לאנגלית:

 • ניסיון: זה לא קל להעביר שיעור פרטי באנגלית, אפילו אם זה נראה דבר שכולם יכולים לעשות. בעת חיפוש מורה לאנגלית השאיפה תהיה לבחור במורים פרטיים מנוסים. כאלה שתוכלו להיות בטוחים שידעו איך להעביר את החומר שאותו תרצו או תצטרכו ללמוד.

   

 • התאמה: לכל אחד מאיתנו מתאים מורה פרטי אחר לאנגלית בגלל שכולנו שונים האחד מהשני. לפיכך תרצו לדעת כי יש חיבור טוב בניכם לבין המורה הפרטי שהולך ללמד אתכם. ברגע שהחיבור יהיה טוב, תוכלו ללמוד ביחד, ואפילו גם להנות מהדרך המשותפת זה עם זה.

   

 • זמינות: באילו שעות תוכלו לעשות שיעור פרטי באנגלית? לכולנו יש לוח זמנים שונה, תרצו לדעת כי המורה הפרטי יתאים את עצמו אליכם. מורה פרטי לאנגלית עסקית או לכל סוג אחר של אנגלית צריך להקל עליכם. לפיכך תבחרו באיש מקצוע שיהיה זמין ביום ובשעה שמסתדר גם לכם.

   

 • מחיר: כדי שתהיה לכם היכולת להתרכז בשיעור יהיה עליכם לדעת כי המחירים הגיוניים. הלמידה חייבת להיות למידה תוך הסתכלות לטווח הרחוק, לכן המחיר שתשלמו חייב להיות סביר. תבצעו השוואה של אותו מורה לאנגלית מול שאר המורים שיכולים ללמד אתכם מבחינת המחיר.

 

האם מבוגרים יכולים ללמוד אנגלית?

מבוגרים רבים יוצאים מנקודת הנחה כי הם לעולם לא יוכלו ללמוד אנגלית. הסיבה שהם הגיעו למסקנה הזאת היא כי הם לא הצליחו ללמוד אנגלית עד לשלב הנוכחי. תחושת התסכול היא מובנת, הרי ככל שהגיל עולה כך יותר קשה ללמוד שפות זרות. עם זאת אין סיבה שתוותרו, גם אם נדמה לכם כי לעולם זה לא יכול לקרות. למידה בכיתה בגיל מבוגר היא אופציה פחות נוחה, כל אחד בגלל השיקולים שיש לו. מורה פרטי לאנגלית למבוגרים הוא האדם הנכון שיכול להצעיד אתכם למקום הרצוי. ראשית עם מורה פרטי יהיה אפשר לעבוד על הקשיים הספציפיים שיש לכם. באותה מידה תוכלו לשמור על שגרת החיים הרגילה שככל הנראה תהיה גדושה במשימות. בו בזמן הלמידה תהיה למידה שמכוונת לאדם מבוגר שכבר עייף מלימודים בשיטות הבנאליות. מבוגרים רבים מספרים כי עם מורה פרטי לאנגלית למבוגרים הם הגיעו להישגים משמעותיים. גם אתם יכולים להתחיל ללמוד אנגלית עם מורה לאנגלית, וזה לא משנה בני כמה אתם!