קורס אנגלית עסקית הפריצה שלכם לעסקים

קורס אנגלית עסקית

אם יש לכם עסק, עליכם תמיד לשאוף ללמוד דברים חדשים על מנת לקדם אותו. הלמידה אף פעם לא מסתיימת, וזה לא משנה באיזה מצב אתם נמצאים. בכל רגע נתון תוכלו למצוא את עצמכם לומדים משהו חדש שיטיס אתכם קדימה. לעולם אל תפסיקו לחלום ולנסות לקחת את העסק שלכם עוד צעד אחד קדימה – גם אם ההצלחה כבר קיימת. קורס אנגלית עסקית יכול להיות הפתרון האולטימטיבי עבורכם ועבור העסק שלכם. פתאום תוכלו להבין כי זה מה שיספק לעסק את האפשרות לפרוץ את תקרת הזכוכית.

רגע לפני שאתם נרשמים לקורס, יש כמה דברים שחובה עליכם להכיר. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם לומדים קורס שלם, ובסוף מגלים כי הוא לא מקדם אתכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו, תוכלו להבין כיצד הקורס שבחרתם מספק לכם את המפתח להצלחה. זה בידיים שלכם לעשות את הבחירות הנכונות, בחירות שיגרמו לכם להצליח בענק. זה לא משנה אם יש לכם עסק גדול או עסק קטן, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם.

במה שונה אנגלית עסקית מאנגלית רגילה?

רוב האנשים שמחפשים אחר קורס אנגלית עסקית כבר מודעים להבדלים. אך אם אינכם מכירים את ההבדלים, מוטב כי תשמעו עליהם עוד לפני שאתם נרשמים. האנגלית העסקית בנויה על האנגלית הרגילה, אך בסוג הלימוד הזה מתקדמים באנגלית המיועדת לעסקים. הרי קיימים באנגלית כל מיני ביטויים שונים שמיועדים בעיקר לעסקים. בתור בעל עסק תרצו להכיר את המשפטים החשובים שיכולים להצעיד את העסק הקדימה. לימודי אנגלית עסקים מתמקדים בכל מה שקשור לשפה האנגלית המיועדת לעסקים. כך לא תמצאו את עצמכם מתפזרים יתר על המידה או לומדים כל מיני מילים שוליות. אחרי שתסיימו את הקורס, תכירו את כל המילים שאמורות לסייע לכם לסגור עסקאות. כבר לא תחששו לדבר עם כל מיני אנשים מסביב לעולם על מנת לעשות איתם עסקים.

קורס אנגלית עסקית עבור בעלי עסקים

בתור בעלי עסקים, אתם צריכים להוות דוגמה עבור כל מי שעובד תחתיכם. כל העובדים מסתכלים אליכם בהערצה, ומוטב כי תעמדו בציפייה הזאת. אם לא תהיו מודל לחיקוי עבור העובדים, יהיה לכם מאוד קשה להשיג הישגים גדולים. ברגע שאתם לומדים אנגלית עסקית, תוכלו להצליח בגדול בכל מקום אליו תגיעו. גם הביטחון העצמי שלכם ישתפר בצורה שלא ניתן לתאר אותה במילים. פתאום תראו איך קורס אחד קטן מביא איתו השפעה כבירה עבור העסק. לא רק בביצוע עסקאות מעבר לים, אלא גם בכל מה שקשור להיבטים בתוך העסק. כבר לא תמצאו את עצמכם נתקלים בכל מיני מכשולים.

מורים מקצועיים ללימוד אנגלית עסקית

חשוב להדגיש כי קורס אנגלית עסקית יכול לקדם מאוד את העסק, אך זה לא תמיד מה שקורה. הסיבה שהקורס לעיתים יכול להיות לא אפקטיבי היא המורים שמעבירים אותו. על מנת שתוכלו להסתייע בקורס תהיו מוכרחים לבחון את המורים שמעבירים אותו. מורים מנוסים הם כאלה שמעבירים מספר קורסים, כאלה שנמצאים בתחום שנים רבות. הם כבר ראו בעלי עסקים שונים, ולכן הם מבינים כיצד להעביר את הקורס בצורה נכונה. אם המורים לא יהיו מספיק מקצועיים, הקורס עצמו לא יביא את התועלת הרצויה. גם אחרי שהקורס יסתיים תמצאו את עצמכם פחות או יותר באותה הנקודה. לכן תבחנו היטב מי אמור להעביר את הקורס, ועד כמה הוא מיומן לעשות זאת.

איך בוחרים קורס אנגלית עסקית?

רוצים להתחיל לימודי אנגלית עסקית? עליכם לקחת בחשבון כי קיימים המון קורסים שונים. כל אחד יבטיח לכם כי הקורס שלו הוא הקורס הטוב ביותר, זה שיקדם אתכם אל עבר השגת המטרה. אתם מהצד שלכם צריכים לדעת מהם הפרמטרים השונים שעל פיהם אתם אמורים לבחור את הקורס האידיאלי.

מספר התלמידים בשיעור: לפני שאתם מגיעים לקורס כזה או אחר, תוודאו כמה תלמידים לומדים אתכם ביחד. בכל קורס יש מספר אחר של תלמידים, ומוטב כי תהיו מודעים לכמויות הללו. יש כאלה שלא יכולים ללמוד כאשר הם נמצאים בכיתה עם תלמידים רבים. הבירור המוקדם עשוי למנוע מכם אי נעימות בהמשך הדרך.

משך תקופת הלימוד: עוד הבדל בין הקורסים השונים בא לידיי ביטוי במשך תקופת הלימוד. קורס אנגלית עסקית אמור לקחת מספר שבועות, ואין סיבה שהוא יתפרס על תקופה ארוכה. תוודאו כי אתם מקבלים קורס אפקטיבי, אך כזה שלא יגרום לכם להפסיד יותר מידיי ימי עבודה בעסק שלכם.חוות דעת של תלמידים: אתם לא הראשונים שרוצים ללמוד אנגלית עסקית על מנת להתקדם בעסקים. לא מעט בעלי עסקים היו בדיוק בנקודה שבה אתם נמצאים היום. לכן תוכלו לשמוע מאותם בעלי עסקים מה הם חושבים על כל מוסד לימוד. באמצעות חוות הדעת תמצאו את עצמכם עושים בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה גם במחשבה קדימה.

האם הקורס מיועד לעסקים קטנים?

בהחלט כן! גם בעלי עסקים קטנים יכולים להתחיל קורס אנגלית עסקית. השאיפה של כל בעל עסק קטן היא להתקדם ולהצליח לנפץ את תקרת הזכוכית המרחפת לו מעל לראש. הוא יכול לעשות זאת על ידי ביצוע עסקאות עם חברות גדולות מסביב לים. לכן אם אתם חולמים בגדול, אין סיבה שלא תרשמו לקורס הספציפי הזה. הוא יפתח בפניכם כל מיני דלתות שעד כה היו סגורות בפניכם. אם נמאס לכם לדשדש במקום, זוהי בדיוק הבחירה הנכונה שתוכלו לבחור בה. היא תאפשר לכם בתוך זמן קצר להגשים את כל החלומות שחלמתם עליהם בעבר. אם לא תחלמו בגדול יהיה לכם קשה מאוד לשמור על העסק חי וקיים.

מהם היתרונות בלימוד אנגלית עסקית?

הרי ברור לכולנו שיש יותר יתרונות לכל איש עסקים שדובר אנגלית עסקית. אז מהם היתרונות שיהיו לכם על אחרים? בואו נפרט אותם. 

1. הצגה עצמית בצורה נכונה ומקצועית 

בקורסי אנגלית עסקית לומדים איך להציג את עצמכם כעצמכם וכנושאי התפקיד שלכם בצורה הכי מקצועית שיש. מה זה אומר מקצועית? מקצועית זה אומר ממוקדת, נכונה, רהוטה, מדויקת ורלוונטית הרבה יותר מסלט מילים. 

בואו ניקח לדוגמה שף ישראלי המעוניין לעבוד במסעדה יוקרתית בניו יורק. עליו לדעת איך להציג את עצמו בצורה הטובה והרלוונטית ביותר בהתאם לעיסוק והעסק בוא הוא מתעניין לעבוד. מן הסתם שלא יהיה רלוונטי שיספר את סיפור חייו בתור ילד בתיכון, או את החוויות והמשברים שהובילו אותו להיות שף, נכון? אל תטעו, יש מקומות שזה דווקא יעניין אותם, אבל זה כבר דורש מיומנויות אחרות כאלו שיעזרו לו לקרוא את הסיטואציה בצורה נכונה. רוב מקומות העבודה מחפשים אדם חד, ישר ולעניין שידע לספק להם את מה שהם מחפשים.

2. ניהול משא ומתן

ניהול משא ומתן הוא אחד ממרכיבי הבסיס בעולם העסקים. כל יום, כל היום, ברחבי הגלובוס מתבצעות עסקאות כאלו ואחרות הדורשות מיומנויות של משא ומתן (שהוא עולם בפני עצמו) בין אנשי עסקים. ואתם, אותם אנשי העסקים המעוניינים לפרוץ לעולם העסקים הבינלאומי מבינים שאתם חייבים לדעת אנגלית עסקית – ולא רק אנגלית.

בקורס אנגלית עסקית לומדים איך לנהל משא ומתן באנגלית בצורה נכונה וממוקדת. לומדים מהן המילים הרלוונטיות והנכונות, הטיימינג הנכון ובקורסים מתקדמים לומדים אפילו היכן לשים את הדגש במילה שישדר בצורה הנכונה את הכיוון שלכם. 

3. שיחות טלפון עסקיות

אם אתם אנשי עסקי, אז אתם בטח כבר מכירים את העולם הזה. עולם בו אנשי העסקים מוצפים בשיחות טלפון 24 שעות ביממה לפעמים 7 ימים בשבוע! שיחות הטלפון הן לא רק גורם מעביר של מידע אלא גם ממש מקום מפגש של אנשי העסקים למטרת עסקה וניהול משא ומתן. 

על כן, גם בטלפון עליכם לדעת איך להתנהל מבחינה הומנית, מבחינה עסקית ובכלל. נוסף על כך, אם אתם שואפים לנהל מו"מ בינלאומי, עליכם לדעת איך להתנהל באנגלית עסקית בפרט. 

אז בקורס אנגלית עסקית תלמדו איך לנהל שיחת טלפון עסקית משמעותית לעתיד העסק, ומשמעותית גם פחות, בצורה יעילה עם שימוש במילים הנכונות שיובילו אתכם למקום הנכון. 

4. כתיבת מיילים עסקיים

שיחות הטלפון מעסיקות את אנשי העסקים 24 שעות ביממה, ולצידן גם עולם המיילים העסקיים שהוא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים הגדול. 

גם בכתיבת מייל, עלינו לדעת איך נכון לכתוב את המייל, מה התוכן שעליי לכתוב, איך לכתוב אותו מבחינת סדר וארגון, איך לסדרו בצורה אסתטית ונכונה אשר תהיה מותאמת גם ליעד המקבל.  

כמו כן, יש מילים רלוונטיות ורלוונטיות פחות שעליי לשים לב אליהן כאשר אני כותב מייל. בקורס אנגלית עסקית תלמדו כיצד לכתוב מייל בצורה נכונה, ממוקדת ואפקטיבית שתעביר את המסר שלכם באופן הכי ברור שיש.  

5. הבנת תרבות העסקים בינלאומית

עולם העסקים הוא לא רק תחום של קנייה ומכירה, אלא הוא ממש עולם עם תרבות משל עצמו. קיימות בו צורות התנהגות מסוימות, מקובלות ולא מקובלות, חוקים, המלצות, עשה ואל תעשה ועוד. אז בקורס אנגלית עסקית לא מתמקדים רק אנגלית, אלא מתקדמים גם בהבנת תרבות ועולם העסקים הבינלאומי. 

כלומר, שבתור אנשי עסקים שהשאיפה שלהם (כפי הנראה) היא לקיים מו"מ ועסקים בינלאומיים אתם תכירו מקרוב את תרבות העסקים הבינלאומית. איך מתנהל מו"מ, חוזקות, חולשות, יתרונות וחסרונות של עולם העסקים הבינלאומי, מה לעשות ואיך להצליח בעולם העסקים הגדול. 

כמו שכבר הבנתם, קיימים אינספור יתרונות ללמידת אנגלית עסקית לאנשי העסקים ולאנשים בכלל! ובמאמר זה, מנינו מעט מיני רבים. 

לסיכום, אם אתם אנשי עסקים בעלי שאיפות גדולות וחלומות אינסופיים שחושבים שעולם העסקים הישראלי קטן מידי בשבילם, אני מאד ממליצה לכם להתחיל בחיפושים אחר קורס ללימוד אנגלית עסקית שיפתח לכם דלתות ברחבי הגלובוס והזדמנויות למו"מ בינלאומי. 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנה שלנו בה תוכלו לקבל כלים פרקטים כדי להתחיל לדבר אנגלית בצורה שוטפת למעבר לסדנה לחצו כאן.

קורס אנגלית עסקית אונליין – האם מומלץ?

כל בעל עסק צריך לעשות את הבחירות שנכונות עבורו. יש בעלי עסקים שיש להם זמן פנוי, ולכן הם יעדיפו לבצע את הקורס בצורה פרונטלית בכיתה או בכל מקום אחר. אחרים שאין להם זמן פנוי, יעדיפו להירשם לקורס המועבר דרך האינטרנט. לקורס אנגלית שמועבר אונליין יש יתרונות רבים, בטח עבור בעלי עסקים שיכולים להיות עסוקים עד מעל הראש. הקורס האינטרנטי יאפשר לכל בעל עסק למצוא את עצמו לומד את הקורס ומעשיר את הידע. מה שגם אפשר תמיד לשלב בין קורסים המועברים בצורה פרונטלית לבין אלה המועברים בצורה אינטרנטית. כך תוכלו לקחת את היתרונות של כל אחת מהאפשרויות השונות העומדות לרשותכם.

השוואת מחירי קורסים – תחסוך לכם כסף

רגע לפני שאתם סוגרים קורס אנגלית עסקית, כדאי לכם לבצע השוואת מחירים בין כל המקומות השונים. כיום המודעות ליתרונות של לימודי אנגלית עסקית נמצאת בשיאה. לא מעט מוסדות לימוד מציעים לעבור קורס של אנגלית עסקית באמצעותם. על ידי השוואת מחירים תוכלו למצוא את הקורס הכי טוב במחיר משתלם. אין סיבה שתשלמו ביוקר על קורס שאמור לקדם אתכם אל עבר השגת המטרה. הקורס צריך להיות בתקציב שפוי, כזה שתוכלו לעמוד בו לאורך זמן. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להתאמץ קצת יותר. להשוואת את המחירים בכל דרך שהיא, ומיד תוכלו להתחיל לחסוך.

אהבתם את הכתבה, ספרו לחברים
מה למדנו בשיעור זה
כתבות נוספות

מספרים באנגלית

בואו לתרגל איתנו איך לכתוב ולהגות מספרים באנגלית עד 100 בצורה נכונה + חוברת תרגול מתנה.

איך להגות מילים באנגלית בצורה נכונה?

אחרי שלומדים מילות חדשות בשפה האנגלית, המשימה הנוספת תהיה להגות אותן בצורה נכונה. המון ישראלים אינם הוגים את המילים בצורה תקנית, גם כאלה שבקיאים בשפה.

מזלות באנגלית

רוצים ללמוד איך לבטא את כל המזלות באנגלית ובעברית להבין את הסימנים ומה התאריכים, הטבלה למטה היא בדיוק עבורכם, תהנו.

קבלו עכשיו הדרכת וידאו שתאפשר לכם לקבל כלים לשיפור האנגלית שלכם בחינם.