קורס אנגלית עסקית

 מה צריך כדי להתקדם בקריירה ולהגיע לTop 1% של המצליחים ביותר?

ייתכן ושמתם לב שבעידן של היום המעסיקים שואפים לקדם לתפקידי מפתח דווקא את המנהלים ששולטים באנגלית. איך אפשר לשדרג את האנגלית שלך משמעותית ככה שתקודם בחברה, בהשקעה של חצי מהזמן של קורסים לאנגלית?

קורס אנגלית למתקדמים

קורס אנגלית למתקדמים יכול להיות מתיש מכיוון שברוב מוסדות הלימוד זה השלב שבו מנסים להגדיל את אוצר המילים עם מילים מורכבות מהרגיל, ולומדים חוקי דקדוק מורכבים על מנת שהתלמיד יוכל להעביר מסר מקצועי ורהוט שכביכול מתאים לעולם העסקי. אצלנו בספיזי לימודי אנגלית עסקית נראים בדיוק הפוך, אנו ממקדים את התלמיד בעיקר באוצר המילים הרלוונטי לתחום שלו, ואת צורת ההתבטאות אנו עושים בדרכי הטמעה של האזנה לדוברים אחרים ומיד לאחר מכן תרגול דיבור עצמי, ככה שגם בלי לשנן את חוק הדקדוק הספציפי – התלמיד פשוט ידע לבטא את עצמו נכון ולהעביר את המסר בביטחון!

מה עוברים בלימודי אנגלית עסקית?

סטודנטית

אילו דלתות נפתחות לי כשאני יודע אנגלית עסקית?

ישראלים רבים מוצאים את עצמם קוראים מיילים עם גוגל טרנסלייט או כלי עזר אחרים, וכאשר הם צריכים להעביר פרזנטציה בעבודה באנגלית – הם מקבלים פיק ברכיים ומרגישים שזה גדול עליהם. ברגע שאתם מחליטים להירשם לקורס אנגלית עסקית אתם חוסכים לעצמם את המבוכות האלה בעתיד, וכמובן שפותחים לעצמכם דלתות נוספות להצלחה בקריירה, בין אם זה קידום בחברה שבה אתם עובדים כיום, או פשוט להרשים יותר בחברות אחרות ואף תחומים אחרים בעולמות ההיי-טק.

לימוד אנגלית עסקית אונליין - איך זה עובד?

תופתעו לשמוע שבשיטת הלימוד הנכונה והמדוייקת עבורכם, התהליך הזה לא צפוי לקחת זמן רב, למעשה בהשקעה של בין 15 ל30 דקות ביום, אתם צפויים תוך 3 חודשים לעבור טרנספורמציה של ממש ברמת האנגלית העסקית שלכם. וכל זה מבלי הצורך להתארגן לשיעור, לצאת מהבית, לעמוד בפקקים רק כדי להגיע לאיזו כיתה ולקבל שיעור משעמם שנמרח 3 ו4 שעות ובסופו המוח לא זוכר כלום חוץ מהתחושה של ״סלט בראש״. לימוד אונליין מאפשר גמישות אמיתית בלמידה, וניצול מירבי של הדקות הבודדות שיש לכם פה ושם על מנת להשיג את המיטב.

כמה עולה קורס אנגלית עסקית אונליין?

תחילה נענה לשאלה זו בשאלה… כמה באמת שווה לך היכולת להתבטא באנגלית בביטחון ולהתקדם בקריירה לכל כיוון שרק תרצה? בין אם זה בחברה שלכם היום או קריירה בינלאומית מעבר לים?

בנינו, זה שווה לא מעט כסף, יש שיגידו עשרות ומאות אלפי שקלים, גם בגלל שזו השקעה שתחזור בעתיד בעקבות הקריירה הנוצצת, אבל לא רק, לעיתים, תחושת הביטחון הגדולה שתלמידים מקבלים כשהם סוף-סוף מרגישים בטוחים באנגלית שלהם – שווה יותר ממה שאפשר לבטא בכסף.

מבחינתנו, עלויות הקורס יחד עם הליווי המסור של הצוות המקצועי שלנו שווים לפחות 15,000 ש״ח עבור תהליך הלימוד של אנגלית עסקית. ובכל זאת, בספיזי אנחנו לוקחים בחשבון את העובדה שלא כולם יכולים לעמוד בתשלום כה גבוה, לכן לאחר הנחה אנו יודעים להבטיח שמחיר הקורס הדיגיטלי + הליווי לאנגלית עסקית לא יעלה לכם יותר מ7,500 ש״ח.

תלמידים מספרים

שאלות נפוצות

קודם כל הקורס מחזק לתלמיד את השליטה בדברים הבסיסיים שכבר יש לו, אך הפוקוס המרכזי של הקורס זה דיבור ויכולת העברת מסרים דווקא תחום העיסוק המקצועי של אותו התלמיד/ה, אנו מתמקדים באוצר המילים הרלוונטי ודרכי ההתבטאות הנכונות והנפוצות ביותר בתחום העניין הספציפי. הסיבה שזה נעשה כך היא כי זו הדרך המהירה ביותר ללמוד, לתרגל ולהטמיע את האנגלית העסקית במוחו של התלמיד, במקום לשנן המון חוקים – פשוט חווים את השפה ברמה אחת מעל מה שהייתם רגילים עד היום, וכמובן – בתחומכם.

מספיק שהיום יש לכם את היכולת להבין סביב ה-60%+ משיחה שאתם שומעים באנגלית, ואתם לגמרי שם. זה כמובן לא קורס שמתאים לאנשים שהם רק יודעים קצת קרוא וכתוב ברמת ה ABC ולא הרבה מעבר, בשביל זה יש לנו בספיזי גם קורס אנגלית למתחילים שנותן את כל היסודות החשובים ועוזר לבנות בסיס רחב ובריא לשפה האנגלית המדוברת. בלימודי אנגלית עסקית אנחנו נעזרים באותו בסיס כדי לשפר את האנגלית לרמת מתקדמים.

מקומות אחרים שמנסים לתת חבילה דומה לזו (אך לא מצליחים במבחן התוצאה), גובים מהתלמיד עלות של 15,000 ש״ח ויותר, אצלנו בספיזי המחיר של קורס אנגלית למתקדמים הוא פחות מחצי מזה, פחות מ 7,500 ש״ח וקורס כולל בתוכו את כל החבילה הנדרשת על מנת לרכוש אנגלית עסקית, לדבר אנגלית בביטחון מלא ולהתקדם בקריירה ובעסקים כפי שתמיד חלמת בסוף תהליך הלימוד. בנינו, זו השקעה בעצמך שצפויה להחזיר את עצמה תוך חודש אחד מרגע ששידרגת את הקריירה, שווה, לא ככה?

כאדם שלמד בהמון מקומות והמון קורסים שונים, פיזיים ודיגיטליים, יש כמה יתרונות ברורים לקורסים דיגיטליים (כמובן בהנחה והם קורסים איכותיים כמו הקורסים של ספיזי). ראשית, כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, אם לא הבנת משהו אתה תמיד יכול לחזור אחורה וללמוד שוב עד להבנה מלאה. יתרון נוסף זה הזמינות של הקורס, התלמיד לא מחוייב להתארגן ליציאה ואז לנסוע בפקקים פעמיים – שלוש בשבוע, אלא רק לפנות לעצמו קצת זמן במהלך היום ולשבת על המחשב בנוחות ובכיף. היתרון השלישי זה שאני ושאר המורים כמנחים של הקורס לא גובים לך כסף עבור השכרת הכיתה, החשמל, הארנונה וההוצאות השוטפות של העסק הפיזי, מה שבכיתה רגילה כמובן – התלמיד משלם בתוך שכר הלימוד הגבוה.. יתרון רביעי הוא טכנולוגיית הלמידה המתקדמת, במקום להשקיע בכיתה יפה ונוצצת, השקענו בפיתוחים של שנים רבות, תוכנות ופלטפורמות שפשוט הופכות את חוויית הלמידה ל-WOW. האמת שיש עוד מלא יתרונות אבל מספיק לא?

מרוב המורים הפרטיים לא ידעו איך למקד אותך בדברים הנכונים עבורך כדי להגיע לרמת אנגלית עסקית מספקת וטובה, ויש לכך כמה סיבות, בקצרה, המורה לא מתחום העיסוק שלך ולא מכיר את התרבות של התחום, בנוסף רוב המורים הוכשרו ללמד תלמידי בית ספר וסטודנטים, לכן כל קשר בין דרך הלימוד שלהם לבין לימוד אנגלית לצרכים פרקטיים כמו דיבור וקידום בקריירה – מקרי בהחלט. יש הבדל מהותי בין לימוד תיאורטי של שפה לבין לימוד פרקטי, ואנחנו כבר יודעים שהלימוד התיאורטי לא עבד עליך אחרי 12 שנות לימוד במערכת החינוך, אז למה להמשיך לשרוף זמן? עם הקורס הנכון אפשר לשים את זה מאחור פעם אחת ולתמיד.

ההבדל המרכזי הוא שקורס אנגלית למתחילים נועד בראש ובראשונה להקנות לתלמידים יסודות בריאים וחזקים לשפה האנגלית כמו הטמעת אוצר מילים הכרחי ושימושי, למידה של בניית משפטים בצורה נכונה והיכולת לשלוף את המשפט הנכון ברגע הנכון בלי מאמץ. בעוד שקורס אנגלית עסקית הוא קורס לרמת מתקדמים ועובד בעיקר על תיקון שגיאות ומתן דגש על שטף הדיבור ועל דקדוק תקין, ובעיקר עוזר לתלמידים הישראלים לשנות את הדפוס המעוות שהם למדו בבית הספר של ״לתרגם בראש מעברית לאנגלית כל דבר לפני שאני מוציא אותו מהפה״, ברגע שנגמלים מההרגל הזה ומתחילים לחשוב באנגלית – השטף מגיע, והיופי בקורס אנגלית למתקדמים שהוא ממוקד בתחומי העניין הרלוונטים לתלמיד – כך שהוא ידבר שוטף קודם כל בתחום העניין והעיסוק המרכזי שלו, מדהים לא?
אגב, הדבר הדומה בין שני הקורסים לאנגלית הוא הפוקוס של תוכנית הלימודים על שיפור הביטחון של התלמיד, על זה אנחנו עובדים בכל הרמות ובכל הקורסים שלנו.

למידע נוסף ובדיקת התאמה: