אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי ככה תתרגלו בצורה נכונה

אחת מהמשימות הכי קשות עבור מי שלומד לפסיכומטרי זה לזכור את אוצר המילים. אנו מדברים על כמות עצומה של מילים באנשים אותן חובה לזכור לפני המבחן עצמו. שליטה באותן מילים תאפשר השגת ציון טוב, כזה שיאפשר לכם ללמוד כל מה שתרצו. אך איך תוכלו להביא את עצמכם למצב בו תלמדו מאות מילים חדשות באנגלית? אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי הוא לא אוצר מילים קל, מדובר על אוצר מילים מורכב. חלק מהמילים הן מילים בשפה גבוהה, כאלה שתפגשו אותן בפעם הראשונה לפני המבחן. לפני שאתם מרימים ידיים עליכם לדעת כי יש איך ללמוד את אותן מילים חדשות בדיוק בזמן. אומנם הזמן דוחק בכם, אך זה לא אומר שיהיה עליכם לוותר על האפשרות הזאת. הכנו לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם להכיר את אוצר המילים על בוריו.
מילים באנגליתתרגום לעברית
assertivelyבביטחון
definitelyבהחלט
fearפחד
modestצנוע
identityזהות
blackboardלוח
bookספר
bookcaseכוננית, ארון ספרים
bulletin boardלוח מודעות
calendarלוח שנה
chairכסא
chalkגיר
clockשעון
deskשולחן כתיבה, דלפק
computerמחשב
dictionaryמילון
eraserמחק
mapמפה
notebookמחברת
penעט
pencilעיפרון
pencil sharpenerמחדד
textbookספר לימוד
white boardלוח לבן
a/anלפני שם עצם ביחיד
aboutלגבי, אודות, על
aboveמעל
acrossלרוחב
actionפעולה
addressכתובת
afraidלפחד
afterאחרי
afternoonאחר הצהריים
againשוב
ageגעל
agoלפני
agreeלהסכים
allכל
(not) at allבכלל (לא)
almostכמעט
aloneלבד
alphabetהאלף-בית
alreadyכבר
alsoגם
alwaysתמיד

מדוע חובה לשלוט באוצר המילים באנגלית לפסיכומטרי?

ההחלטה איך ללמוד לקראת המבחן היא שלכם, כל אחד קובע מה שנכון עבורו. מה שאנו צריכים להגיד לכם זה שיש לכם את כל הסיבות להוציא ציון טוב בפסיכומטרי. הציון בפסיכומטרי הוא הציון שיקבע מה תלמדו ואילו אפשרויות יהיו פתוחות בפניכם. בשונה מהשאלות האחרות במבחן, כאן אתם מתמודדים עם שאלות שאתם מכירים מראש. מדובר על רשימה קבועה של מילים שחלקם הגדול הולך להופיע לכם בבחינה. שליטה באותו אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי תאפשר לכם להשיג ציון גבוה וטוב. בו בזמן מי שלא ילמד את כל המילים לפסיכומטרי ימצא את עצמו מתקשה במיוחד. מדובר על שאלת מתנה, מדוע שלא תנצלו אותה עד תום?

מעבר לעניין הזה, עליכם לקחת בחשבון כי זה לא כל כך מסובך ללמוד את אותו אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי. אולי כרגע זוהי נשמעת לכם כמו משימה בלתי אפשרית, אך זה עניין שולי למדיי. כי מי שיכיר את הטיפים אותם נציין כאן יצליח להכיר את אוצר המילים לאורכו ולרוחבו. הביאו את עצמכם למצב בו אתם שולטים באותן מילים ומכירים את הפירושים שלהן. גם מי שלא בקיא מספיק בשפה האנגלית ידע איך לפרש את אותן מילים ספציפיות. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה רק להמשיך לקרוא את המאמר הבא.

תרגול אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי

תתכננו נכון את הזמן לפני המבחן הפסיכומטרי

עוד בעיה נפוצה לפני המבחן הפסיכומטרי היא שאנשים פשוט לא מנהלים נכון את הזמן. אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי הוא רחב, מדובר על מאות מילים חדשות. אם תתחילו לעבור על המילים מספר ימים לפני הבחינה, אין סיכוי שתכירו את כולם. תכנון נכון של הזמן לפני הבחינה יעלה את הציון שלכם בכמה עשרות נקודות. זה לא סוד כי למבחן פסיכומטרי מתחילים להתכונן כמה חודשים לפני המועד הנקוב. יש כאלה שעושים זאת במשך חצי שנה שלמה כדי שהם יוכלו להיות ערוכים ומוכנים לבחינה. אם תנהלו נכון את הלמידה בכל מה שנוגע למילים באנגלית תראו כיצד הן נטמעות בזיכרון שלכם. מדובר על פעולה קטנה שיכולה להביא איתה תועלת רבה בהמשך. מי שלא יתכנן נכון את הזמן שלו ימצא את עצמו מתמודד עם כישלון צורם. 

אפליקציית מילים לפסיכומטרי

למידת אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי זה לא דבר קל, בטח אם מדובר על מילים חדשות. עם זאת תוכלו לנצל את הפלאפון החכם כדי להעשיר את הידע הקיים ברשותכם. כולנו משתמשים בפלאפון החכם שלנו באופן קבוע, יש כאלה שלא מוכנים לעזוב אותו. אם זוהי המציאות, למה שלא תנצלו אותו לדברים נוספים? אנו מדברים על למידת המילים החדשות באנגלית לפסיכומטרי דרך אפליקציות. כיום ישנן אפליקציות רבות שעושות בדיוק את העבודה הזאת בשבילכם. הן מאפשרות לכם להרכיב משחקים עם המילים שאותן יהיה עליכם ללמוד. לא רק שתלמדו את המילים החדשות, גם תוכלו לעשות את זה בדרך מהנה וחווייתית. תזכרו כי זה לא קל להעשיר ולהגדיל את אוצר המילים בעוד כמה מאות מילים חדשות שלא הכרתם קודם לכן.  

התחילו לקרוא ספרים באנגלית

מעבר לעניין של למידת אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי, חשוב להכיר מילים שימושיות בשפה. גם אם הן לא יופיעו לכם במבחן עצמו, מדובר על מילים שתוכלו להיעזר בהן לא מעט. על מנת שתוכלו להעשיר את אוצר המילים שעומד לרשותכם יהיה עליכם לקרוא ספרים. בדיוק כמו שילדים קוראים ספרים בעברית, כך יהיה עליכם לקרוא ספרים באנגלית. נתקלתם במילה חדשה שאינכם מכירים את הפירוש שלה? מה שיהיה עליכם לעשות זה לפרש אותה באמצעות המילון. ברגע שתחזרו על הפעולה הזאת פעם אחר פעם תראו איך המילים הופכות להיות זכורות. חלק נכבד מאותן מילים יהיו כאלה שתאלצו להשתמש בהן ביומיום כאשר תשוחחו בשפה האנגלית. אין דבר יותר מהנה מאשר לקרוא ספר, ועל הדרך גם להכיר עוד מילים חדשות.

הירשמו לקורס אנגלית מקצועי

כדי ללמוד בצורה יעילה אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי יהיה עליכם לעבוד קשה. תזכרו כי אין קיצורי דרך כאשר מדברים על למידת שפה חדשה או רק מילים באותה שפה. ברגע שתכירו את המילים השימושית, תראו כיצד השפה כולה הופכת להיות פשוטה ונוחה גם בשבילכם. כדי שתוכלו להכיר מילים באנגלית לקראת בחינת הפסיכומטרי יהיה עליכם להירשם לקורס ייעודי. קורס פסיכומטרי ילמד אתכם עוד טכניקות חדשות ללמוד את המילים אותן לא הכרתם קודם לכן. גם אם זוהי הפעם הראשונה, תראו כיצד כל הדברים מתחילים להתחבר להם יחדיו. מעבר לאופציה של למידת אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי תוכלו ללמוד עם דברים חשובים. כמו שכבר יצא לכם לשמוע המבחן הפסיכומטרי הוא מבחן קשה ומורכב המצריך מיומנויות רבות.

אז קדימה, שיהיה בהצלחה במבחן!

מה עברנו בכתבה זו
כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
אנגלית לסטודנטים הוא מקצוע חשוב במהלך התואר הוא יעזור לכם לעבור את הלימודים בהצלחה יתרה ולהקנות לכם כלים משמעותיים בבחינות.
אנגלית לסטודנטים

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי השפה האנגלית היא השפה החשובה והמשמעותית ביותר בעולם. ידיעת שפות חשובה, אך בלי בקיאות באנגלית תתקשו להתקדם בחייכם. זוהי אולי

5 טיפים לשנן מילים באנגלית מבלי לחרוק שיניים
איך לשנן מילים באנגלית?

למידת שפה חדשה היא אחת המשימות הקשות והמורכבות ביותר הניצבות לפניכם. לימודי אנגלית הם בגדר חובה, בטח אם בא לכם לפתוח לעצמכם אפיקי התקדמות נוספים.

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים
הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים

הפרעת קשב וריכוז היא בעיה נפוצה איתה מתמודדים אחוזים לא מבוטלים מהאוכלוסייה. הנתונים מראים כי בין שבעה עד עשרה אחוזים מבני הנוער סובלים מהפרעות קשב

איך מעבירים הרצאה באנגלית?
איך מעבירים הרצאה באנגלית?

אין דבר יותר מרגש ומאתגר מאשר לעמוד מול קהל, ולהעביר הרצאה בנושא כזה או אחר. עליכם להראות בקיאות גבוהה, וידע נרחב בתחום עליו אתם הולכים