לימוד אנגלית למבוגרים

המון ישראלים בוגרים (כן, כן.. גם בגיל השלישי), כמהים לדעת אנגלית מדוברת כמו שצריך, להרגיש שהם מסוגלים לתקשר עם כל אדם בכל מקום בעולם בביטחון מלא!

מצד שני דווקא אצל אותם אנשים עולה החשש (הלגיטימי), ש״אם לא הצלחתי עד היום, אולי לא אצליח אף פעם״, האם יש בארץ לימודי אנגלית למבוגרים שיודעים להבטיח אנגלית מדוברת בוודאות מלאה?

לימוד אנגלית אונליין למבוגרים

קורס אנגלית למבוגרים! כמה זה אפשרי באמת והאם יכול להיות שכבר ״מאוחר מדי״?

בקצרה, הסיבה שלא הצלחת ללמוד אנגלית מדוברת עד היום היא לא אתה (וגם לא את יקירה), הסיבה לכך היא אך ורק השיטה שבה ניסו ללמד אתכם.

מערכת החינוך בישראל פשוט מלמדת אנגלית בצורה שבה אנחנו לא אמורים ללמוד שפה, היא מתעכבת על הדברים הלא נכונים כמו אינספור חוקי הדקדוק שיש באנגלית, ועל  שינון וכתיבה של מילים מסובכות, והפועל היוצא של זה הוא שתלמידים לומדים קרוא וכתוב, אבל פשוט לא יודעים לדבר. (וכן זה תקף גם לגבי צורת הלימוד באקדמיה).

בשיטת ספיזי הכל עובד הפוך מהשיטה המסורתית, אנחנו בעצם שאלנו את עצמנו איך תינוק לומד לדבר את שפת האם שלו, קראנו מחקרים רבים בנושא, יחד עם שנים של ניסוי וטעייה, עד שהנוסחא האולטימטיבית התחברה לה לכדי שיטה מנצחת.

במקום לשנן מילים וחוקים, אנו עוזרים לתלמיד להטמיע את השפה המדוברת ישירות בתת המודע שלו.

מה כוללת תכנית לימוד אנגלית למבוגרים בשיטת ספיזי?

קרה לכם פעם שהייתם צריכים להביע את עצמכם באנגלית? אז לקחתם נשימה, חשבתם לעצמכם בראש איך לומר את המשפט בעברית ואז התחלתם לתרגם אותו מילה במילה לאנגלית… והופ, קיבלתם משפט שגוי לחלוטין.

בנוסף לזה, בזמן הזה האדם שמולכם פשוט נשאר ללא פרטנר לדו שיח, והשיחה יורדת לטימיון.

מה עוברים בקורס אנגלית למבוגרים

בשיטת Speasy (אשר מורכבת מהמילים Speak & Easy) הכל הרבה יותר פשוט, השיטה עוזרת להנחיל את השפה האנגלית ישירות למוחו של התלמיד בעזרת טכניקות הטמעה של השפה ישירות לתת המודע שלנו, בין אם זה טכניקות זיכרון, משחקים, שימוש במטאפורות וסיפורים, הדמיות ומוזיקה והרשימה עוד ארוכה. ככה שהתלמיד לומד ומתרגל איך לחשוב באנגלית, ומוציא את המסר מיידית בקלילות ובכיף.
השיטה הוכחה על אלפי ישראלים אשר סיימו את התוכנית ודירגו אותה בציון של 8.9 מתוך 10.

שעות לימוד
0 +
תלמידים
0 +
מרצים
0

למה חשוב ללמוד אנגלית בגיל מבוגר?

ככל שהשנים עוברות אנו רואים שתוחלת החיים הולכת ועולה, ומבוגרים רבים (בייחוד בגיל השלישי) מנצלים זאת היטב ומטיילים בעולם בגיל הפנסיה, חווים חוויות ותרבויות שונות במגוון רחב של מדינות, והמשותף לכל המדינות האלו זה ששפת התקשורת היא כמובן – אנגלית.

אם יצא לכם אי פעם להיות בטיול בחו״ל ולהסתמך על אדם אחר שיהיה אחראי לתקשורת עם המקומיים, אתם בטח זוכרים איך זה מרגיש, תחושת מועקה וחוסר ביטחון לרוב, או סוג של תסכול מתמשך לאורך כל הטיול במקרה הטוב. לעומת זאת, זה מרגיש כל כך טוב להיות מסוגלים לתקשר ולהביע את עצמכם בביטחון, כך שאין לנו ספק שזה שווה את המאמץ הקצר של להשקיע מספר שבועות ולהגיע לרמת אנגלית מדוברת טובה ותחושת ביטחון גבוהה.. איך אומרים באנגלית, זה פשוט ״No brainer" אלא לעשות את זה.

איך זה מסתדר ללמוד אנגלית אונליין למבוגרים?

אחת השאלות הנפוצות של תלמידי שיטת ספיזי בגיל השלישי לפני שהם נכנסו לתוכנית היא: ״האם אני אסתדר עם מערכת הלימוד באונליין?״, וזה מובן כי רבים מהם רגילים ללמוד רק בצורה פרונטלית מול מורה. לשמחתנו, מערכת הלימוד שפיתחנו היא כל כך פשוטה לתפעול כך שכמעט ואין מצבים של קושי טכנולוגי בתוך הפלטפורמה. וגם כאשר יש כזה, יש לנו צוות תמיכה טכנית שזמין בימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 ל 17:00 למענה מהיר.

היופי בלימוד אנגלית אונליין זה שאפשר לעשות את זה בזמן שלך, לא צריך להתארגן, לצאת מהבית ולעמוד בפקקים. אלא פשוט לוחצים על כפתור אחד בסמארטפון, ומביאים את בית הספר יחד עם המרצים הטובים ביותר ומערכת התרגול המובילה ביותר – ישירות אליך לסלון (או לכל מקום אחר שבא לך ללמוד בו).

כמה עולים לימודי אנגלית למבוגרים?

לימודי אנגלית בישראל במקומות אחרים שמנסים לתת חבילה דומה לזו של ספיזי (אך לצערנו לא מצליחים במבחן התוצאה), גובים מהתלמיד עלות של 12,000 ש״ח ויותר, אצלנו בספיזי המחיר הוא כמעט חצי מזה, רק 6,700 ש״ח והוא כולל בתוכו את כל החבילה הנדרשת על מנת לדבר אנגלית בביטחון מלא בתום 42 יום (בסוף תהליך הלימוד), את כל שיעורי אנגלית למבוגרים שיש בקורס  ואפילו תעודת אחריות יישום מלאה שנותנת 100% החזר כספי אם התלמיד ביצע את המוטל עליו בתוכנית וביום ה42 הוא אינו מרוצה מהרמה שאליו הגיע (מכל סיבה שהיא), יותר פייר מזה אין, לא ככה?!

שאלות נפוצות על לימודי אנגלית למבוגרים

ב2 מילים – תחושת ביטחון, כאשר אתם נרשמים לקורס אנגלית למבוגרים של ספיזי (Speasy), אתם קודם כל נכנסים לקהילה עוטפת ותומכת, המכילה צוות מקצועי של מורים וכמובן תלמידים רבים עם מטרה משותפת לשלכם, כך שכבר מהיום הראשון אתם לא לבד, ומיד מרגישים את זה! בנוסף המערכת תציג בפניכם מבחן רמה קצרצר על מנת להתאים את הקורס לרמתכם הנוכחית, וכך תתחילו לפי הסדר של תוכנית הלימוד ותתקדמו ברמות השונות של הקורס עד שבתום ה42 ימים – תדברו אנגלית בביטחון מלא.

כמובן, בניגוד לקורסים אחרים, הקורס של ספיזי מתאים גם למתחילים בדיוק כמוך שלא משנה באיזה גיל הם, כמה ידע קודם יש להם, או כמה חומר הם זוכרים מהבית ספר, כל עוד יש להם את אותיות ABC כבסיס לשפה האנגלית, אפשר לגשר על שאר הפערים וללמוד לדבר ולהבין אנגלית בצורה טובה מבלי לשנן אוצר מילים ברשימות אינסופיות ומבלי להיצמד לחוקי דקדוק מעיקים.

ספיזי זה לא עוד קורס אנגלית, למעשה זה ממש לא רק קורס, זו תוכנית לימודים שמכילה מעטפת שלמה גם מעבר לקורס, מערכת תרגול מתקדמת המבוססת על AI (בינה מלאכותית), קהילה תומכת ומכילה שלומדת יחד לדבר אנגלית, צוות מורים מקצועי וצוות טכני אשר זמין בכל יום חול למענה מהיר ומקצועי, וזה עוד לא כולל את הבונוסים המיוחדים שניתנים עם התוכנית. ספיזי מעניקה את המעטפת המקיפה ביותר בישראל ללמידת אנגלית בייחוד למתחילים ללא ניסיון או ידע קודם וספיזי כבר הוכיחה את זה על מעל ל-10,000 תלמידים מרוצים פה בישראל.

מקומות אחרים שמנסים לתת חבילה דומה לזו (אך לא מצליחים במבחן התוצאה), גובים מהתלמיד עלות של 12,000 ש״ח ויותר, אצלנו בספיזי המחיר הוא כמעט חצי מזה, רק 6,700 ש״ח והוא כולל בתוכו את כל החבילה הנדרשת על מנת לדבר אנגלית בביטחון מלא בסוף תהליך הלימוד, ואפילו תעודת אחריות יישום מלאה שנותנת 100% החזר כספי אם התלמיד ביצע את המוטל עליו בתוכנית וביום ה42 הוא אינו מרוצה מהרמה שאליו הגיע (מכל סיבה שהיא), יותר פייר מזה אין, לא ככה?!

כאדם שלמד בהמון מקומות והמון קורסים שונים, פיזיים ודיגיטליים, יש כמה יתרונות ברורים לקורסים דיגיטליים (כמובן בהנחה והם קורסים איכותיים כמו ספיזי). ראשית, כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, אם לא הבנת משהו אתה תמיד יכול לחזור אחורה וללמוד שוב עד להבנה מלאה. יתרון נוסף זה הזמינות של הקורס, התלמיד לא מחוייב להתארגן ליציאה ואז לנסוע בפקקים פעמיים – שלוש בשבוע, אלא רק לפנות לעצמו קצת זמן במהלך היום ולשבת על המחשב בנוחות ובכיף. היתרון השלישי זה שאני כמנחה של הקורס לא גובה לך כסף עבור השכרת הכיתה, החשמל, הארנונה וההוצאות השוטפות של העסק הפיזי, מה שבכיתה רגילה כמובן – התלמיד משלם בתוך שכר הלימוד הגבוה.. יתרון רביעי הוא טכנולוגיית הלמידה המתקדמת, במקום להשקיע בכיתה יפה ונוצצת, השקענו בפיתוחים של שנים רבות, תוכנות ופלטפורמות שפשוט הופכות את חוויית הלמידה ל-WOW. האמת שיש עוד מלא יתרונות אבל מספיק לא?

ההבדל המרכזי הוא שקורס אנגלית מתחילים נועד בראש ובראשונה להקנות לתלמידים יסודות בריאים וחזקים לשפה האנגלית כמו הטמעת אוצר מילים הכרחי ושימושי, למידה של בניית משפטים בצורה נכונה והיכולת לשלוף את המשפט הנכון ברגע הנכון בלי מאמץ. בעוד שקורס אנגלית לרמת מתקדמים עובד בעיקר על תיקון שגיאות ומתן דגש על שטף הדיבור ועל דקדוק תקין, ובעיקר עוזר לתלמידים הישראלים לשנות את הדפוס המעוות שהם למדו בבית הספר של ״לתרגם בראש מעברית לאנגלית כל דבר לפני שאני מוציא אותו מהפה״, ברגע שנגמלים מההרגל הזה ומתחילים לחשוב באנגלית – השטף מגיע.

אגב, הדבר הדומה בין שני הקורסים לאנגלית הוא הפוקוס של תוכנית הלימודים על שיפור הביטחון של התלמיד, על זה אנחנו עובדים בכל הרמות ובכל הקורסים שלנו.

לימודי אנגלית למתחילים יהיה כמובן אפקטיבים יותר אצל ילדים. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט הורים מדברים עם הילדים שלהם בשפה האנגלית מגיל צעיר. לפעוטות יש את היכולת לקלוט שפה חדשה בגיל צעיר בקלות, למבוגרים המשימה של לימודי אנגלית למתחילים היא מאתגרת יותר. ברגע שאדם התרגל לדבר בשפה מסוימת, יהיה לו מאתגר להבין כל מיני התניות וחוקים בשפות שהוא לא מכיר. אך חשוב להבהיר כי לא מדובר על משימה בלתי אפשרית, יש המון מבוגרים שלומדים אנגלית מדוברת, ובשיטה הנכונה אפילו עושים את זה מהר יותר ממה שהם אי פעם חלמו.

למידע נוסף ובדיקת התאמה: