לימודי אנגלית למבוגרים

לימוד אנגלית למבוגרים - תוכנית הפרימיום עם ליווי אישי

איך לדבר אנגלית שוטפת בתוך 42 יום או פחות
בלי לשבור שיניים או ללמוד מספרים, בשעה השקעה ביום ובלי לצאת מהבית.

תוכנית הפרימיום שעזרה לאלפי ישראלים להתחיל לדבר אנגלית שוטפת עם:

  1. לווי בשיחות זום.
  2. קורס דיגיטלי שזמין לך 24/7.
  3. משימות פרקטיות חוויתיות וממוקדות.
  4. הרחבות מקיפות ותוכנות עזר.
כתבות מרחבי הרשת

מה נלמד בקורס אנגלית למבוגרים ועל מה השיטה מתבססת?

הקורס הדיגיטלי המלא למבוגרים שיחזיר את הבטחון שלכם באנגלית, מלווה במשימות אישיות, שיחות זום עם מורים על בסיס שבועי ולווי אונליין לרמת מתחילים או בנונים.

שבוע 1 – ניפוץ כל המיתוסים והמחסומים אחת ולתמיד:

אחד השבועות החשובים בתוכנית, לא משנה באיזו רמה אתה מגיע או מה ניסית בעבר, כי בשבוע הזה אנחנו קודם כל ננפץ את כל המחסומים שמנעו ממך עד היום ללמוד שפה חדשה. נלמד דרכי פעולה חדשים ללימוד שפה ונכיר טוב יותר את השפה האנגלית כשפה שימושית. הסיבה שאנחנו מקדישים שבוע שלם לניפוץ מיתוסים כמו "חייב מלא אוצר מילים" ועוד רבים אחרים היא סיבה פשוטה – אסביר בשאלה: האם אפשר למלא עוד מים בכוס מלאה מים? כמובן שלא, כך גם עם המוח שלנו, לפני שאנו מטמיעים את המידע החדש במוח, חשוב לרוקן את מה שלא מועיל לנו.

שבוע 2 – "נוסחת הקסם" שבעזרתה תבנה יסודות יציבים וחזקים לקליטת אנגלית:

בשבוע הזה כבר נתחיל לעשות את הצעדים הראשונים בשיטה. אנחנו נלמד בדיוק איך המוח שלנו בנוי ואיך עלינו לפעול באמת כדי לקלוט שפה חדשה (ממש לא מה שלימדו אותנו בבית ספר, למעשה, בדיוק ההפך) נתחיל יחד בתרגול שילמד אותך איך לנצל בצורה מלאה את יכולות המוח לקליטת האנגלית. נשים תרגילים פרקטיים אונליין וניגע ב״נוסחת הקסם״ לבניית משפטים שבעזרתה תוכל לשפר את הזיכרון שלך לשפה מיד.

שבוע 3- וואו!!! אני אשכרה מדבר אנגלית עם אנשים:

בשבוע הזה כבר מעלים הילוך, זה שבוע שבו אני אחשוף את אחד הכלים הסודיים והחשובים ביותר בלימוד שפה חדשה, נתחיל להשקיע בלייצר לך ביטחון ונעבוד על הדיוקים הקטנים בשפת הדיבור שלך כדי שבסוף השבוע כבר תוכל לעמוד בביטחון ולשמוע איך אתה מציג את עצמך בראיון עבודה או בהיכרות עם אנשים חדשים. כן, עד סוף השבוע הזה אתה כבר תדע להתחיל שיחות באנגלית בביטחון מלא וכמו שצריך.

שבוע 4 – איך אתה מגדיל את אוצר המילים בקלות ובנעימות:

בשבוע הזה נדאג לראות שאתה עומד בקצב, נתאים איתך את קצב הלמידה ונעזור לך ליישם את השיעורים ברמה מספיק גבוהה כדי להחזיק שיחה ראשונית באנגלית בביטחון כבר בשבוע הזה. בנוסף נתעסק באחד הדגשים היותר חשובים ללמידת שפה חדשה, ונשלב סיפורים מורכבים יותר שיגרו את המוח שלך להתחיל לזכור מילים רבות יותר ובצורה יעילה יותר, זה אחד מ"סודות הקסם" של השיטה שיאפשרו לך להתחיל לדבר בצורה שוטפת.

שבוע 5- אני לא מאמין שאני מנהל שיחות שלמות באנגלית!:

בשבוע הזה כבר תתחיל להרגיש בשינוי משמעותי הרבה יותר, נרחיב את אוצר המילים וניצור את הסיפור הראשוני שלך שבו תוכל לשתף עם שאר התלמידים באנגלית מלאה ״מה התהליך שעברת ואיך אתה מרגיש בתהליך״, בנוסף נדייק את השפה מבחינה דקדוקית ככה שבשבוע הבא כבר נסגור את הכל וישאר לנו רק לחזק לך את הביטחון בעצמך ובשפה החדשה שלך.

שבוע 6- לדבר בצורה נכונה, דיוקים קטנים שעושים את ההבדל הגדול:

בשבוע הזה ניגע סופית בסיומות נפוצות באנגלית כדי שתוכל ללמוד לסיים משפטים בצורה נכונה יותר ומדוייקת יותר מבלי חשש שיתקנו אותך או שתראה ותישמע לא מקצועי. בנוסף נחדד את הזמנים של השפה (עבר,הווה, ועתיד) שכבר למדת כדרך אגב בשבועות הקודמים. ובסוף נסגור הרמטית את כל השליטה שלך בשפה ב90% לפחות.. ותקבל משימות מדוייקות מה לעשות הלאה כדי לשפר את האנגלית שלי יותר ויותר כך שתישאר לך לתמיד.

שאלות נפוצות

תשובה: לא. אני לא יכול להתחייב על זה כי אני לא מכיר אותך. אם תקנה את הקורס ולא תיכנס אליו פעם אחת – ברור שלא תלמד לדבר אנגלית. גם אם תיכנס כל הזמן אבל לא תעשה את התרגולים שאני נותן כי אתה לא באמת רוצה להצליח, אתה לא תדע לדבר כמו שצריך תוך 42 יום. אבל אני יכול להגיד חד משמעית, מי שמשקיע ומתמיד עם תכנית הלימוד יכול לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום, אפילו להעביר הרצאה כמו שאני העברתי 🙂 יש רק תנאי בסיס אחד חייב לדעת את האותיות ABC, וחוצמזה כמו כל דבר בחיים זה עניין של התמדה ורצון להצליח, אם אתה חושב שמספיק לשלם על הקורס כדי לדעת אנגלית – חבל על הכסף, ואם אתה מחפש ממישהו אחר התחייבויות להצלחה שלך, גם חבל על הכסף. לא סתם נתתי נתתי תעודת אחריות יישום מלאה הסיבה "היחידה" שהקורס לא יעבוד לך היא חוסר ההתמדה שלך כי השיטה עובדת. נקודה. לא סתם נתתי לך תעודת אחריות יישום מלאה, הסיבה "היחידה" שהקורס לא יעבוד לך היא ההתמדה שלך, זה טיפ לחיים, זכור תמיד שהבנאדם היחיד שיכול לתת לך התחייבות אם תצליח במשהו או לא – זה אך ורק אתה.

תשובה: שאלה מצויינת! בגדול הכל שונה. תוכניות רגילות מנסות ללמד אנגלית כך: לימוד אותיות, אחר כך לימוד אותיות ניקוד, אח"כ מילות תואר, פעלים, חוקי דקדוק.. ועד השלב הזה רוב התלמידים כבר פרשו… התוכנית של "ספיזי" מתמקדת בדיבור אנגלית, פחות מעניין אותנו להפוך אותך למורה לאנגלית שיודע את כל חוקי הדקדוק, אנחנו שמים דגש ענק על לדבר אנגלית בצורה ברורה, תקינה ושוטפת, וכמובן לדבר אנגלית בביטחון! איך אנחנו עושים את זה? באמצעות שיטות לימוד ייחודיות שלקחתי מתוך NLP ועוד עולמות ידע שונים בהם למדתי איך כל אחד מאיתנו יכול ללמוד הרבה יותר תוכן בהרבה פחות זמן ומאמץ, זה כולל טכניקות זיכרון , טכניקות קליטת מידע, קריאה מהירה, טכניקות דיבור מתוך מחשבה ישירות ולא מתוך תרגום (מה שרוב המתחילים עושים אוטומטית.. ואז יוצאת להם אנגלית הפוכה..) יש עוד המון דברים שונים, לא תבין מה השוני עד שלא תנסה בעצמך.

תשובה: כן, זה לא משנה בן כמה אתה וזה ממש לא משנה כמה תוכניות ניסית בעבר.. מהניסיון שלי האנשים שאומרים לי שהם ניסו דברים אחרים ונכשלו דווקא מסיימים בקבוצת המצטיינים ביותר בתוך הקורס שלנו, כמובן תנאי מחייב זה שהם נכנסים לתכנית של Speasy עם ראש פתוח ובאמת מוכנים ללמוד משהו חדש. 

תשובה: הכי פשוט שיש, לאחר סיום ההרשמה והתשלום לקורס תיפתח בפניך גישה מלאה לבית הספר הדיגיטלי של Speasy, מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה של ספיזי. האתר מסודר לפי שבועות ושיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני צעד אחר צעד. אתה בעצם מקבל ליווי אינטרנטי צמוד של דניאל בנשי כמנחה אישי לאורך כל התוכנית.

בנוסף למורים שלנו, זו שאלה מצוינת, והנה כבר הטעות הראשונה באיך שניסית ללמוד עד היום. מי אמר לך שכדי לדבר אנגלית צריך לתקן אותך? רוב האנשים חושבים שכדי ללמוד שפה חדשה חייבים לעבור מסכת תיקונים ״ויישורים״ לפי כל חוקי הדקדוק וההגייה של אותה שפה. המציאות מוכיחה בדיוק את ההפך. כדאי ואפילו מומלץ לך לטעות כמה שיותר, בשביל לתת לשפה האמתית והשוטפת לחלחל ישירות לתוך תת המודע שלך. מניסיוני ומתלמידים שכבר לימדתי את השיטה, לאחר 21 יום שעובדים בדיוק ככה וכמעט לא מתקנים שגיאות דקדוק אלא רק ממשיכים לדבר קורה דבר מופלא! תת המודע שלך קולט את הסדר הנכון של המשפט בשפה החדשה הדקדוק והדיבור הנכון מתיישר בעקבותיו. זה נראה מהצד ממש כמו קסם אבל אני רוצה לשאול אותך שוב, איך אני ואתה מדברים עכשיו בעברית?! כמה חוקים לימדו אותך מהרגע שנולדת עד גיל שנה וחצי?! 0 אפילו לא חוק אחד.

  פשוט דיברו איתך ובשלב שיכולת פיזית להתחיל לדבר.. פשוט התחלת לדבר. עכשיו שאתה כבר יודע עברית, זה הולך להיות הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב לקלוט אנגלית, כי המוח שלך כבר מיומן בקליטת שפות. אני רק הולך להדריך אותך איך להשתמש ביכולת הטבעית שטמונה אצלך בצורה שנכון להשתמש בה. לכל אורך הקורס וגם לאחריו תהיה מסביבך קהילה תומכת שדוברת אנגלית ובכל יום שעובר האנשים הרציניים בה הולכים ומשתפרים באופן טבעי לחלוטין ביכולות השפה שלהם. אם תיקח את התהליך ברצינות גם אתה תראה תוצאות יוצאות דופן, ותהיה לך אנגלית שוטפת תוך 42 יום. 

תשובה: מיד לאחר שתשאיר את פרטיך בעמוד הזה תועבר אל דף הסליקה המאובטח שלנו, לאחר שתסלוק את כרטיס האשראי בביטחה והמערכת שלנו תזהה שהתשלום בוצע – מיד תיפתח בפניך הגישה כמו שהסברתי בשאלה הקודמת.

תשובה: לא נתקלתי בדבר כזה עדיין, אין סיכוי שעברת את כל השיעורים וביצעת את כל המשימות ועדיין אין לך אנגלית בסיסית, הקורס בנוי בצורה כזו שאם סיימת את הכל הכל – צריכה להיות לך בכיס אנגלית שוטפת או לפחות 80% מהשפה בקלות. אבל מה לעשות.. לחיים יש את הקצב שלהם וחשוב לזכור שכל אחד בסופו של דבר לומד בקצב שלו ובזמן שלו, אז גם מי שלא מגיע לפריצת דרך מטורפת במהלך ה-42 יום של התכנית ליווי, נשאר ומקבל בראש עד שיפרוץ דרך… אני משאיר לך את התוכנית פתוחה לשנה שלמה מיום הרכישה, מתי שתרצה . תתמיד 42 ימים ותהיה לך אנגלית נקודה. בנינו.. הזמן הכי טוב להתחיל הוא היום. חלאס לדחות 🙂

תשובה: כאדם שלמד בהמון מקומות והמון קורסים שונים, פיזיים ודיגיטליים, יש כמה יתרונות ברורים לקורסים דיגיטליים (כמובן בהנחה והם איכותיים כמו ספיזי) 

כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, אם לא הבנת משהו אתה תמיד יכול לחזור חזרה לאותו שיעור וללמוד שוב ולא סתם לעבור משיעור לשיעור כי זה מה שהמורה בכיתה החליט שצריך לעשות כמו שלצערנו קורה להמון ילדים בבית ספר. יתרון נוסף זה הזמינות של הקורס, אתה לא מחוייב להתארגן ליציאה ואז לנסוע בפקקים פעמיים בשבוע אלא רק לפנות לעצמך קצת זמן במהלך היום ולשבת על המחשב בנוחות שלך ובבגדים שאתה כבר לובש. היתרון השלישי הגדול, זה שאני כמנחה של הקורס לא גובה לך כסף עבור השכרת הכיתה, החשמל, הארנונה וההוצאות השוטפות של העסק, מה שבכיתה רגילה כמובן – התלמיד משלם בתוך שכר הלימוד הגבוה.. האמת שיש עוד מלא יתרונות אבל מספיק לא?

מסלולי לימוד נוספים

מבחן רמה באנגלית

מבחן רמה בסיסי באנגלית כדי להבין מהי נקודת המוצא שלכם לפני שמתחילים.

אחרונים מהבלוג
אוצר מילים
לירן
לירן
קרא עוד
שיעורים קולעים וקצרים אפשר לעבור עליהם מבלי להתייאש,מעניינים ומלמדים הרבה מעבר לאנגלית נותנים תחושה טובה שזה אפשרי ללמוד את השפה ב42 יום.
שיראל
שיראל
קרא עוד
היה מאוד מעניין התחברתי לבאדי ויחד שוחחנו באנגלית, האזנתי להרצאה שבלינק הקישור כ5 פעמים והצלחתי להבין 80% מהנאמר
מיטל
מיטל
קרא עוד
ההרגשה ממש טוב. לאחר שבוע אחד כבר ממש מרגישה שיפור. פתאום עולים לי משפטים או מילים באנגלית באמצע החיים. לא הייתי מסוגלת להגידר יותר מאיך קוראים לך ועכשיו אני באמת מעיזה ומציקה לכל מי שאני רק יכולה 🙂
צדוק
צדוק
קרא עוד
מתחילת השיעור הראשון כבר התחיל אצלי תהליך של מודעות לשפה האנגלית לכן כל הזמן הייתי עסוקה בלהאזי ולקרוא לחשוב. ההתראה היומיות המייל וההודעות בוואטסאפ גורמות לזכור כל הזמן.
ללמוד אנגלית תוך כדי שיחה
נשמע מעניין רוצים להתחיל ללמוד?
השאירו פרטים לנציג יחזור אליכם בהקדם