שיעורי אנגלית לילדים בזום און ליין בכיתה א,ב,ד

לימוד אנגלית לילדים בכיתה זה תהליך לא פשוט במיוחד בהתחלה כשהם רק בכיתות א,ב,ג,ד כיצד ניתן להתגבר על מכשול הסחת הדעת, הנה כמה טיפים.

לא סתם אומרים כי לימוד אנגלית לילדים יכולים להיות המפתח להצלחה. כולם מבינים כי היכולת לקלוט שפות בגיל צעיר היא גבוהה. ככל שמתבגרים, כך ישנו קושי גדול יותר להתחיל ללמוד שפה חדשה. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט תלמידים בתיכון אינם מצטיינים באנגלית, רק בגלל שהם למדו מאוחר. כיום בבתי הספר מנסים להתחיל ללמד אנגלית מוקדם ככל האפשר.

רוצים שהילד שלכם יתחיל ללמוד אנגלית מוקדם? על מנת שזה יקרה יהיה עליכם להכין את הקרקע בצורה הכי יעילה. לימוד אנגלית לילדים זוהי משימה קלה כל עוד היא מתבצעת באופן הנכון. אם לא תבחרו את צורת הלימוד הנכונה, אתם עלולים לגרום לכך שהילד לא יאהב את המקצוע. במקרה כזה הנזק עלול להיות גדול יותר בהשוואה לתועלת שאותה תוכלו להשיג.

במאמר הבא אנו נציג בפניכם כל מיני טיפים שונים שיכולים לסייע לכם ללמד ילדים אנגלית. אחרי שתסקרו את כל האפשרויות השונות, יהיה לכם קל ללמד ילדים את המקצוע החשוב הזה. כאשר תסתכלו על העתיד של ילדכם, ילדים שיודעים אנגלית יכולים להצליח יותר גם במקצועות אחרים. לכם ההורים יש אפשרות לתת לילדכם את הבסיס האידיאלי אם תיישמו חלק מהטיפים שאותם אנו נציג לפניכם.

מדוע חשוב לדעת איך ללמד ילדים אנגלית?

לילדים יש יכולת מעולה לקלוט חומר חדש בצורה מהירה, בטח אם מדובר על שפה חדשה. מהסיבה הזאת ישנם הורים שמלמדים את ילדיהם שפות שונות מגיל צעיר מאוד. לימוד אנגלית לילדים הוא קריטי כדי שיהיה להם את הבסיס האידיאלי ללימוד השפה. אם לילד אין את הבסיס, יהיה לו מאוד קשה לצלוח מהמורות שונות בדרך. מהסיבה הזאת ישנה חשיבות לדעת כיצד ללמד את הילדים אנגלית. כך כאשר הם יתחילו ללמוד אנגלית בבית הספר, יהיה להם הרבה יותר קל. לא מעט ילדים סולדים מהשפה האנגלית רק בגלל החוויה הלא נעימה של למידה בבית הספר. לכם ההורים יש אפשרות להנגיש את השפה האנגלית בצורה ידידותית המתאימה לגילם. כך לא רק שהם לא יסלדו מהשפה האנגלית, הם אפילו עשויים מאוד לאהוב אותה.

לימוד אנגלית לילדים – טיפים לילדים בכיתה א'

הילד שלכם עולה לכיתה א'? הילד שלכם לומד כרגע בכיתה א'? תוכלו להתחיל להקנות לו את הידע הדרוש בשפה האנגלית. אפילו אם בבית הספר עדיין לא התחילו ללמד אנגלית, אתם ההורים יכולים לעשות את העבודה. יש לנו כמה טיפים מעולים שיכולים לסייע לכם ללמד אנגלית ילדים בכיתה א'. כך לא רק שהם יקבלו את כל הבסיס, הם יכולים להתקדם במקצועות נוספים בבית הספר.

  • באינטרנט תוכלו ללמוד כל מיני סרטונים של לימוד אנגלית. חלק מהסרטונים האלה הם כאלה המיועדים לילדים בגיל צעיר. במקום שהילד שלכם יצפה בכל מיני סרטונים, תוכלו לתת לו לצפות בסרטונים ללימוד אנגלית. כך גם כאשר הוא מבלה שעות רבות בישיבה מול מסך המחשב או הפלאפון, תהיה לכך תועלת מנקודת המבט שלכם.
  • התחילו את לימוד השפה האנגלית בלימוד האותיות השונות. הילדים חייבים להכיר את כל האותיות על מנת שהם יוכלו להתקדם. מבלי שהילדים יכירו את האותיות, הם לא יצליחו לקרוא מילים שלמות הנכתבות על ידי האותיות הללו. תוכלו לתת לילדים דפי צביעה שונים עם האותיות באנגלית.
  • תזכרו כי מדובר על ילד בכיתה א', ולכן עליכם להיות יותר סלחניים בכל מה שקשור לטעויות. לימוד אנגלית לילדים בכיתה א' זה לא עניין כל כך פשוט. אך כאשר תתחילו לקצור את הפירות, אתם בהחלט יכולים להיות גאים בעצמכם.

שיעור אנגלית לילדים – טיפים לילדים בכיתה ב'

הילד שלכם עולה בדיוק לכיתה ב'? הילד שלכם נמצא בעיצומה של שנת הלימודים בכיתה ב'? לא משנה מאיזה סיבה, זה בהחלט הזמן המושלם להתחיל ללמד אותו אנגלית. אם לא התחלתם ללמד את הילד אנגלית בכיתה א', תוכלו בהחלט לעשות זאת בכיתה ב'. ברוב בתי הספר מתחילים לבצע לימוד אנגלית לילדים בכיתה ג'. כך שעדיין לא איחרתם את הרכבת, ותוכלו להקנות לילד את כל המידע הבסיסי בשפה האנגלית. כמובן שככל הילד יותר יתחבר לנושא, כך תוכלו להרחיב את הידע שלו בתחום הזה.

  • רוב הילדים בכיתה ב' אוהבים מאוד יצירה, ולכן תוכלו לשלב את לימודי האנגלית עם יצירה. תוכלו למצוא ברחבי הרשת כל מיני דפי עבודה המתאימים ללימוד אנגלית בכיתה ב'. תוכלו למצוא דפי עבודה מעולים שישלבו בתוכם את למידה ביחד עם יצירה. כך לא רק שהילד לא ישתעמם, הוא גם יחכה לזמן שבו אתם ההורים תתחילו ללמד אותו אנגלית.
  • תזכרו כי לימוד אנגלית לילדים זה זמן מצוין לבלות ביחד עם הילד. אומנם לא מדובר על משחק בפארק הוא ביקור במשחקייה, אך זה זמן איכות מעולה. תוכלו לנצל את הזמן הזה על מנת להקנות את בסיס השפה האנגלית וביחד גם ללמוד על ילדכם. לא מעט הורים מצטערים על כך שהם לא ישבו עם הילדים שלהם יותר.
  • תוכלו לרכוש כל מיני משחקי לימוד אנגלית עבור ילדים. המשחקים האלה יכולים להיות מעולים, ויאפשרו לכם ללמד את ילדכם אנגלית בכיף. הרי המטרה שלכם היא שהילד יאהב את השפה, ולא שהוא יסלוד ממנה. לא מעט הורים שכופים על ילדיהם ללמוד אנגלית משיגים את התוצאה ההפוכה. לא רק שהילד לא אוהב את השפה, הוא לא רוצה ללמוד אותה בשום צורה שהיא. 

שיעורי אנגלית לילדים – טיפים לילדים בכיתה ד'

הילד עולה לכיתה ד', והוא לא מתחבר לשפה האנגלית? אתם מרגישים כי לילד מתחיל להיווצר פער בהשוואה לחומר הנלמד בכיתה? בתור הורים עליכם להיות תמיד עם האצבע על הדופק על מנת להבין את המצב שבו נמצא ילדכם. אם לא תהיו בבקרה תמידית, אתם עלולים לפספס את המומנטום. ילדים בכיתה ד' צריכים לדעת את הבסיס של השפה האנגלית, ולכן עליכם לוודא זאת אל מול ילדכם.

  • אל תראו לילד שהוא בפיגור בהשוואה לכיתה, זה עלול ליצור אצלו תחושות לא נעימות. הסבירו לילד את חשיבות השפה האנגלית, ועד כמה זה חשוב לשלוט בה. ילד בכיתה ד' הוא כבר ילד בוגר, ולכן הוא מסוגל להבין את החשיבות של המקצוע הספציפי הזה. ברגע שתסבירו את חשיבות השפה, אולי תוכלו לרתום את הילד לטובת ההליך.
  • אל תבצעו לימוד אנגלית לילדים בכיתה ד' עם החוברות של בית הספר. זוהי יכולה להיות הבחירה הקלה מבחינתכם, אך הבחירה הזאת היא לא מומלצת. הילד רואה את החוברות האלה כל יום כמעט, ולכן הוא לא ירצה לראות אותם גם בבית. תוכלו למצוא כל מיני דפי עבודה מעולים שיסייעו לכם ללמד את הילד אנגלית בצורה מעט שונה.
  • הטכנולוגיה נמצאת בכל פינה, אז למה שלא תסתייעו בה? במקום לשלם למורים פרטיים מאות שקלים בשבוע, תוכלו למצוא סרטונים המלמדים אנגלית תלמידים בכיתה ד'. כך הילד ישב מול סרטון מעניין שנותן לו ערך מוסף. אתם ההורים תוכלו לחסוך לא מעט כסף מבלי לקרוא למורה פרטי לאנגלית.

מילים בסיסיות באנגלית שילדים חייבים להכיר

מילים באנגליתתרגום
Momאמא
Dadאבא
Good morning בוקר טוב
Carרכב
Sleepשינה
Dogכלב
Catחתול
Redאדום
Blueכחול
Skyשמיים
Noלא
Yesכן
Groundאדמה
Friendחבר
Familyמשפחה
Homeבית
Streetרחוב
Happyשמח
Loveאהבה
Ageגיל
Heהוא
Sheהיא
Boyבן
Girlבת
Moneyכסף

5 טיפים שיביאו את ילדכם להצלחה בשפה האנגלית

אנו המבוגרים מבינים את חשיבות השפה האנגלית, מהסיבה הזו נעשה הכל כדי ללמוד אותה. עם זאת במקרה של ילדים המצב הוא מעט שונה, הם אינם מבינים לעומק את חשיבותה. מבחינתם אנגלית זה עוד אחד מהמקצועות שאותם הם לומדים בבית הספר, מכאן מגיעה הסלידה. בתור הורים המשימה שלכם תהיה לשקף לילדכם את החשיבות של השפה הספציפית הזו לחייהם. כאשר הם יגיעו לגילכם, ככל הנראה הם יבינו עד כמה השפה הזו חשובה וחיונית לחייהם. הינה 5 טיפים לכל מי שרוצה להבין כיצד מלמדים ילדים אנגלית מבלי ליצור אצלם חששות. לימודי אנגלית לילדים יהיו שונים בתכלית בהשוואה ללימודי אנגלית למבוגרים.

דברו עם ילדכם רק בשפה האנגלית

בהתחלה זה עשוי להיראות לכם מוזר, אך אם תדברו עם ילדכם אנגלית זה יכול מאוד לסייע. ישנם הורים שמדברים עם ילדיהם רק בשפה האנגלית, למרות שהיא אינה שפת האם שלהם. ילדים בגיל צעיר קולטים שפות טוב יותר בהשוואה לילדים המגיעים לבית הספר או לחטיבת הביניים. לכן אם מגיל צעיר ילדכם ישמעו את השפה האנגלית, אין סיבה שהם לא ישלטו בה. לימודי אנגלית לילדים בחלק גדול מהמקרים תלויים במה שאתם עושים עוד מגיל צעיר. 

הקרינו סרטים וסדרות רק באנגלית

ילדכם יכולים לבלות שעות ארוכות מול הטלוויזיה? בוודאי זה גורם לכם לזוז בחוסר נוחות בכיסא. אך תזכרו כי לטלוויזיה יש יתרונות חיוביים, כל מה שצריך לעשות זה רק לממש אותם. לימודי אנגלית לילדים יכולים לבוא לידיי ביטוי על ידי צפייה בסרטים וסדרות באנגלית. בהתחלה תוכלו לשים את הסרטים והסדרות עם תרגום, בשלב מתקדם יותר להוריד גם אותו. זוהי דרך מעולה במהלכה השפה האנגלית תקלט אצל הילדים באופן מיטבי. ישנה רשימה לא נגמרת של סרטים וסדרות באנגלית שילדכם ישמחו לצפות בהם.

 לימודי אנגלית לילדים מתחילים דרך משחק

לימודי אנגלית לילדים על ידי משחקים יכולים להוריד את כל החששות שקיימים מהשפה הזו. ילדים חוששים ללמוד אנגלית רק בגלל שהם יודעים מה זה בדיוק מצריך מהם. מהסיבה הזו אנו מציעים לכם לרכוש לילדכם משחקים באנגלית בהם הם ישחקו. במקום המשחקים הרגילים שלא מביאים ערך מוסף, כאן תוכלו להרוויח מהמשחק הרבה מעבר למה שדמיינתם. הילד ייהנה, הוא בכלל לא ייקח בחשבון כי הוא לומד אנגלית תוך כדי שהוא משחק את המשחק. 

שיעורי אנגלית לילדים מרצון

טעות נפוצה של הורים רבים תהיה להכריח את הילד ללמוד אנגלית, למרות שהוא לא מעוניין בכך. ברגע שאתם כופים על הילד לעשות משהו, באופן אוטומטי תיצרו אצלו סלידה. אינכם רוצים להגיע למצב בו ילדכם יסבול מסלידה מהמקצוע הזה, כפי שאמרנו זהו מקצוע חשוב. לכן מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לתת לילד לעשות את הבחירות שלו. בתור הורים תוכלו לדחוף אותו בצורה מושכלת אל עבר הבחירות שנראות לכם כטובות ביותר.

תהיו מודל לחיקוי עבור ילדכם

הורים שרוצים שילדיהם ילמדו אנגלית מחויבים להיות מודל לחיקוי עבורם. אם אחד מההורים אינו יודע אנגלית, זה עשוי להשליך על הסיכויים של ילדיו ללמוד אנגלית. הרי כל ילד וילדה ירצו להיות כמו הוריהם, זה לא משנה באיזה הקשר מדובר. מהסיבה הזו אנו מציעים לכם ההורים ללמוד אנגלית עוד לפני שאתם דורשים זאת מילדכם. כמובן שתוכלו לבחור את המסלול שמתאים לכם, כזה שיאפשר לכם לשלוט בשפה באופן בסיסי. לימודי אנגלית לילדים אונליין יכולים להיות פתרון הולם לכאלה שאינם רוצים לצאת מהבית.

אהבתם את הכתבה, ספרו לחברים

חוברת הדרכה לתרגול ה- abc

חוברת הדרכה מהנה וצבעונית לתרגול אותיות ה- abc עבור הילדים, רק מורידים מדפיסים ומתחילים לתרגל.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
אנגלית לסטודנטים הוא מקצוע חשוב במהלך התואר הוא יעזור לכם לעבור את הלימודים בהצלחה יתרה ולהקנות לכם כלים משמעותיים בבחינות.

אנגלית לסטודנטים

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי השפה האנגלית היא השפה החשובה והמשמעותית ביותר בעולם. ידיעת שפות חשובה, אך בלי בקיאות באנגלית תתקשו להתקדם בחייכם. זוהי אולי

5 טיפים לשנן מילים באנגלית מבלי לחרוק שיניים

איך לשנן מילים באנגלית?

למידת שפה חדשה היא אחת המשימות הקשות והמורכבות ביותר הניצבות לפניכם. לימודי אנגלית הם בגדר חובה, בטח אם בא לכם לפתוח לעצמכם אפיקי התקדמות נוספים.

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים

הפרעת קשב וריכוז היא בעיה נפוצה איתה מתמודדים אחוזים לא מבוטלים מהאוכלוסייה. הנתונים מראים כי בין שבעה עד עשרה אחוזים מבני הנוער סובלים מהפרעות קשב

איך מעבירים הרצאה באנגלית?

איך מעבירים הרצאה באנגלית?

אין דבר יותר מרגש ומאתגר מאשר לעמוד מול קהל, ולהעביר הרצאה בנושא כזה או אחר. עליכם להראות בקיאות גבוהה, וידע נרחב בתחום עליו אתם הולכים

קבלו עכשיו הדרכת וידאו שתאפשר לכם לקבל כלים לשיפור האנגלית שלכם בחינם.