אוצר מילים לילדים בכיתה א

אוצר מילים באנגלית לילדים בכיתה א׳ ברובו מבוסס על דברים בסיסיים שהילדים נחפשים להם החיי היום יום כמו לדוגמא תכנים שהם צפו בטלוויזיה, צעצועים שההורים קנו להם, ובכללי השיח שנבנה סביבם, אצל ילדים זה בא לידי ביטוי: בצבעים, חיות ושירים, בגיל הזה ילדים מאוד פתוחים וקולטים מהר את מה שיש לסביבה להציע להם, לכן חשוב מאוד להתחיל איתם את המילים הבסיסיות באנגלית תוך שימוש בעזרים ויזואלים הגייה איטית ואפילו כדי לשלב שירה בלימוד.
מילה באנגליתתרגום
Iאני
Youאתה
Weאנחנו
Yesכן
Noלא
Motherאמא
Fatherאבא
Sisterאחות
Broderאח
Greenירוק
Blueכחול
Redאדום
Yellowצהוב
Blackשחור
Whitלבן
Orangeכתום
Sitיושב
Eatאוכל
Runרץ
Dogכלב
Catחתול
Birdציפור
Pigחזיר
Cowפרה
Fishדג
Bigגדול
Smallרטן
Badרע
Goodטוב
Coldקר
Hotחם
Heהוא
Sheהיא

השפה האנגלית ממלאת תפקיד חיוני בחיינו מכיוון שהיא עוזרת בתקשורת. זוהי השפה העיקרית ללימוד כל נושא בכל רחבי העולם. אנגלית חשובה לילדים בכיתה א׳ מכיוון שהיא מרחיבה את דעתם, מפתחת מיומנויות רגשיות, משפרת את איכות החיים על ידי מתן הזדמנויות למידה.

יתרה מכך, השימוש באנגלית כשפה בינלאומית הולך וגדל עם הזמן מכיוון שהיא המדיום היחיד לתקשורת במדינות רבות. באנגלית נעשה שימוש נרחב גם במדור הספרות והמדיה לפרסום ספרים, רוב הכותבים כותבים בשפה האנגלית בגלל שרובם המכריע של הקוראים יודעים רק את השפה האנגלית והם יכולים לתאר את רעיונותיהם בצורה הטובה ביותר בשפה האנגלית.

לדעת אנגלית ב 42 יום

גלו את השיטה הסודית של דניאל בנשי שמלמד ישראלים לדבר אנגלית שוטפת בצורה קלה ונעימה גם מבלי להיות גאונים או בעלי זיכרון, ומבלי לחרוש חודשים ושנים בשביל להצליח להרכיב משפט כמו שצריך.