ימות השבוע באנגלית

בטבלה למטה תוכלו לתרגל את ימי השבוע באנגלית לפי הסדר מראשון עד שבת כולל ימים וחודשים באנגלית.

מילים באנגליתתרגום לעברית
Sundayיום ראשון
Mondayיום שני
Tuesdayיום שלישי באנגלית
Wednesdayיום רביעי באנגלית
Thursdayיום חמישי
Fridayיום שישי
Saturdayיום שבת
Dayיום
Weekשבוע
Monthחודש
Yearשנה

מדוע חשוב ללמוד את ימי השבוע באנגלית?

אם החלטתם ללמוד אנגלית, ישנם כמה נושאים שחובה להכיר אותם לפני כל דבר אחר. אחד מהנושאים הקריטיים בלימוד שפה זרה הוא היכרות מקדימה עם ימות השבוע. ימי השבוע באנגלית שונים מימי השבוע בעברית, אין דמיון בדרך ההגייה שלהם. אך לפני שאתם מוותרים על ההיכרות עם ימות השבוע, חשוב שתכירו את היתרונות. ישנה חשיבות גבוהה ללמוד את ימות השבוע באנגלית, ולדעת איך הוגים אותם. גם אם אתם חושבים שמדובר על עניין שולי, המציאות תוכיח לכם אחרת לגמרי. כל מי שלמד אנגלית והכיר את ימות השבוע, ראה כמה יתרונות הלמידה הזו הביאה איתה.

תיאום פגישות בכל העולם

בא לכם לקבוע פגישה עם אנשים מעבר לים? על מנת שתוכלו לקבוע את הפגישה ביום המתאים, חובה להכיר את ימי השבוע באנגלית. אם לא תדעו איך הוגים את ימות השבוע, תתקשו לתאם ביום שהכי מסתדר לכם. ישנם כאלה שמספרים כי היעדר ההיכרות המקדימה הובילה אותם לקבוע פגישות בימים לא רצויים. לכן אנו מציעים לכם להכיר היטב את ימות השבוע, כולל ההבדלים הקטנים בניהם. נדגיש כי במרבית המדינות בעולם מכירים את ימות השבוע בשפה האנגלית. גם במדינות בהן השפה האנגלית אינה הרשמית, ההיכרות עם ימות השבוע גבוהה. אין סיבה שתקבעו עם אנשים, ותמצאו את עצמכם מתקשים לבחור את היום המתאים לכם. 

קל ללמוד את ימות השבוע באנגלית

צריך להודות על האמת, למידת השפה האנגלית אינה פשוטה עבור חלק מהאנשים. מה אתם יכולים לעשות כדי להקל על עצמכם את הלמידה? במקום להתחיל ללמוד נושאים מסובכים, באפשרותכם פשוט להתחיל מנושאים פשוטים. אחד מהנושאים שהכי קל ללמוד לאלה שרוצים ללמוד את השפה האנגלית הוא ימי השבוע באנגלית. למידת ימות השבוע באנגלית תגדיל את הביטחון העצמי, ותאפשר לכם ללמוד את כל שאר הדברים. לא תמצאו את עצמכם במצב בו אתם מתקשים בקושי או מוותרים לעצמכם מוקדם מהרצוי. נציין כי היכרות עם ימות השבוע אמורה לקחת זמן מועט, הרבה פחות ממה שתדמיינו לעצמכם. בין רגע תבינו כי עם הביטחון העצמי גם שאר הדברים יהפכו לפשוטים להבנה.

מילים חשובות לשיח יומיומי

אם כבר לומדים אנגלית, מוטב קודם כל ללמוד את הדברים שישמשו אתכם ליומיום. לא פעם אנו נוטים שלא ללמוד דברים שאינם הולכים לשרת אותנו בתקופה הקרובה. היכרות עם ימות השבוע באנגלית תשרת אתכם בכל פעם שאתם נוסעים מעבר לים. הרי יהיה עליכם לשוחח בשפה האנגלית, כאשר לא פעם השיחה תהיה על ימות השבוע. בין אם תרצו לקבוע עם נהג, להגיע לאטרקציה מסוימת או סתם לדבר עם אנשים ברחוב. חשוב שתדעו איזה יום היום, ואיזה יום יגיע בהמשך השבוע כולל התאריך הספציפי. ברגע שתתחילו לדבר באנגלית תראו עד כמה הפרטים הללו חשובים.

כל אחד יכול ללמוד את ימות השבוע

עד היום לא הייתה מילה אחת באנגלית שהצלחתם ללמוד אותה כמו שצריך? זה ככל הנראה נובע מעצם העובדה שהתחלתם ממילים קשות, ורק לאחר מכן התחלתם ללמוד מילים קלות. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה להתחיל ללמוד את ימי השבוע באנגלית זוהי משימה שכל אחד יכול, גם כאלה שלא בקיאים באנגלית. ברגע שלומדים משהו אחד, מיד מתחילים ללמוד עניין נוסף. פתאום תבינו כי המשימה שהייתה נראית לכם מורכבת, הופכת להיות ברת השגה. נדגיש כי ימות השבוע באנגלית עשויים להקל עליכם מאוד את הלמידה של מילים נוספות בשפה.

לדעת אנגלית ב 42 יום

גלו את השיטה הסודית של דניאל בנשי שמלמד ישראלים לדבר אנגלית שוטפת בצורה קלה ונעימה גם מבלי להיות גאונים או בעלי זיכרון, ומבלי לחרוש חודשים ושנים בשביל להצליח להרכיב משפט כמו שצריך.