ימים
שעות
דקות
שניות

הטבת Black Friday

איך לבחור מורה פרטי באנגלית בצורה נכונה

כיצד ללמד בהצלחה אנגלית אחד על אחד

ישנם מקצועות שחובה ללמוד, גם אם אינכם מסתדרים איתם. אחד מהמקצועות החשובים בבית הספר וגם בחיים שאחרי הוא מקצוע האנגלית. המקצוע הזה מעניק לכם את היכולת לדבר בשפה חדשה, השפה המדוברת ביותר בעולם נכון להיום. מה שאומר שאם תכירו את השפה, תוכלו לשוחח עם אנשים מכל העולם ובכל רגע נתון. אך לא כולם מסתדרים עם למידת שפה חדשה, בטח כאשר מדובר על השפה האנגלית. האם זה אומר שאתם צריכים להשלים עם המציאות הזו? בוודאי שלא, יש מה לעשות כדי ללמוד אנגלית בצורה מיטבית. אנו מדברים על שיעורים פרטיים קבועים עם מורה פרטי לאנגלית. אל תרימו ידיים בכל מה שנוגע ללמידת שפה חדשה, בטח כאשר מדובר על שפה חדשה וחיונית. אין דבר יותר משמח מאשר ללמוד את השפה האנגלית על בוריה, ולהכיר אותה לעומקה.

מי צריך לעשות שיעורים פרטיים באנגלית?

האמת היא שכל אחד וכל אחת יכולים להנות מהיתרונות הרבים של שיעורים פרטיים באנגלית. יש כאלה שעבורם שיעורים פרטיים יהיו חובה, אחרים יראו זאת בגדר רשות. מי הם אותם אנשים שמוכרחים לעשות שיעורים פרטיים באנגלית? מורים פרטיים לאנגלית חשובים לכאלה שמרגישים כי יש להם פער מבני גילם. אנשים שסבורים כי השיעורים במסגרת כיתתית אינם מתאימים להם ואינם נכונים עבורם. מורה לאנגלית שייקח אתכם לשיעור פרטי יביא איתו התייחסות שלא תמצאו באף שיעור אחר. אך צריך להגיד שוב כי שיעורים פרטיים באנגלית יכולים לשפר גם תלמידים מובילים שמבינים עניין. ניתן יהיה לספק להם את השיעור הנכון בהתאם לרמה בה הם נמצאים. 

איך לבחור מורה פרטי באנגלית?

ניסיון בהוראה אחד על אחד

ניסיון בהוראה הוא קריטי כדי שיהיה אפשר להוציא את המיטב מהשיעורים הפרטיים. מורה פרטי לאנגלית ללא ניסיון בהוראה לא ידע איך ללמד וכיצד להעביר את החומר. עם זאת נדגיש כי ישנה חשיבות להבנה והיכרות עם שיעורים פרטיים במתכונת של אחד על אחד. שיעור פרטי שונה בתכלית בהשוואה לשיעור רגיל בכיתת לימוד.

שיעורים פרטיים בזמינות גבוהה

הזמינות של מורה או מורה פרטית לאנגלית צריכה להיות גבוהה. הרי בכל פעם מחדש תרצו לדעת כי המורה הפרטי יהיה פנוי לשבת אתכם על החומר החדש. יש כאלה שיודעים מראש כי הם רוצים לקיים מספר קבוע של שיעורים. אחרים יקבעו שיעורים פרטיים באנגלית בהתאם לשיעורים ולעבודות שהם מקבלים מבית הספר.

אחוזי ההצלחה של התלמידים

מהם אחוזי ההצלחה של התלמידים שלמדו עם אותו מורה פרטית באנגלית? מורה לאנגלית צריך להראות לכם כי התלמידים שלמדו איתו מרוצים ומצליחים ביום שאחרי. מורים פרטיים לאנגלית עם אחוזי הצלחה נמוכים, לא יספקו את הסחורה גם במקרה שלכם. הם יגרמו לכם לחזור בכל פעם בדיוק אל אותה הנקודה.

האינטראקציה בין התלמיד למורה

אינטראקציה נבנית עם הזמן, לא מדובר על משהו שקורה ביום בהיר אחד. אך מורה פרטי לאנגלית צריך להיות איש מקצוע שתשמחו ללמוד איתו. אם אינכם אוהבים ללמוד עם המורה הפרטי, סימן שיש בעיה בעניין הזה. המטרה הבסיסית תהיה לפנות לאיש מקצוע שתחכו בקוצר רוח שהוא יבוא ללמד אתכם.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים מורה לאנגלית?

תבחרו את המקום המתאים ללמידה

מורה פרטית לאנגלית יכולה להציע לכם את הבית שלה על מנת לקיים בו שיעורים פרטיים. אך בשורה התחתונה אתם אלה שאמורים לבחור את המקום המתאים ביותר ללמוד בו. המקום בו יתקיימו השיעורים הפרטיים צריך להיות מקום שיאפשר לכם לשמור על ריכוז מיטבי. תבחרו את המקום בקפידה, רק כך תוכלו להוציא מהשיעורים את המירב.

הסבלנות תהיה משתלמת לטווח הרחוק

בא לכם ללמוד שיעורים פרטיים באנגלית? עליכם לזכור כי גם שיעורים במתכונת של אחד על אחד לוקחים זמן. לעיתים הפער שנוצר בניכם לבין כל שאר הכיתה יהיה פער משמעותי. אל תחשבו כי מורה פרטי לאנגלית הוא קוסם, יהיה עליכם להמתין בסבלנות עד שתשיגו את המטרה. ברור לכולם כי המטרה הבסיסית תהיה לחזור לדרך המלך.

הקפידו להקציב סכום מקסימלי לשיעורים פרטיים

לעיתים מרוב שאתם כל כך רוצים להשתפר, אתם שוכחים את הקווים האדומים. אמורים להיות קווים אדומים בכל מה שנוגע להוצאות כספיות בדבר השיעורים. הבינו מראש כמה תהיו מוכנים לשלם לאותו מורה לאנגלית שילמד אתכם באופן פרטני. אל תשכחו כי שיעורים פרטיים יעלו לא מעט בגלל היותם שיעורים אחד על אחד.

ההתמדה שלכם קריטית להצלחה

נדמה לכם כי תוכלו לנוח על זרי הדפנה? הגעה לשיעורים הפרטיים הכרחית כדי להצליח. עם זאת העבודה שלכם בבית היא זאת שאמורה להשפיע על תמונת המצב כולה. המטרה שתביאו את עצמכם למצב בו אתם עובדים כל הזמן על מנת לשפר את הידע בשפה החשובה הזו.

מהם היתרונות של לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי?

למידה בקצב מותאם אישית

אנו מבינים כי לכל אחד יש יכולת הבנה שונה כאשר זה נוגע לשיעורים באנגלית. זוהי הסיבה שבגללה בכיתת הלימוד ישנם פערים מהותיים בין התלמידים בני אותו גיל. שיעורים פרטיים באנגלית מאפשרים לכל מורה לאנגלית להתאים את השיעור לתלמיד. כל תלמיד מתקדם בדיוק בקצב הנכון והמתאים עבורו.

ביטחון לשאול שאלות

בכיתה גדולה ניתן יהיה להרגיש מבוכה לפני ששואלים שאלות כאלה ואחרות. אך חלק נכבד מהשאלות יהיו כאלה שחובה לשאול אותן בזמן אמת. עם מורה פרטי לאנגלית תרגישו בנוח לשאול כל שאלה שעולה לכם לראש. הרי רק אתם והמורה נמצאים בשיעור, אף אחד לא יגרום לכם להרגיש תחושת מבוכה כמו בכיתה גדולה.

ניתן לקיים שיעורים מהבית

אין לכם כוח או זמן ללכת עד לביתו של המורה הפרטי כדי לקיים שיעורים פרטיים באנגלית? מורה פרטית לאנגלית יכולה להציע לקיים את השיעורים במתכונת מקוונת. את המפגשים תבצעו כל אחד מביתו, כאלה הלמידה תעשה דרך המחשב. אין דרך יותר נוחה מאשר הדרך הזו ללמוד את השפה האנגלית על בוריה.

מגמת שיפור תמידית

במבחן התוצאה אנו רואים כי מורה פרטי באנגלית מביא למגמת שיפור תמידית. תוכלו לראות את השיפור בכל יום מחדש, מה שיעניק לכם רוח גבית להמשיך ללמוד. ברגע שלומדים בכיתה, וההתקדמות היא איטית – הרצון ללמוד יהיה מועט. כאן תראו שאין שום דבר שמונע מכם להצליח, גם אם מדובר על שפה זרה. 

כמה עולה שיעור פרטי באנגלית?

רגע לפני שאתם פונים למורים פרטיים יהיה עליכם להכיר את העלויות. העלות של מורים פרטיים לאנגלית תהיה גבוהה בהשוואה למורים פרטיים במקצועות אחרים. הסיבה לכך היא ששיעורי אנגלית קריטיים, המון תלמידים מחפשים אחר מורים מנוסים. בו בזמן מורה לאנגלית עם ניסיון רב ידרוש יותר בהשוואה למורה פרטי ללא ידע מקדים. כך שלעלות הכספית יש משתנים רבים, תצטרכו לקחת אותם בחשבון מן הסתם. העלות הממוצע לשיעור פרטי באנגלית מתחילה מ-100 ש"ח ויכולה להגיע עד 250 ש"ח לשעה אחת. ככל שתיקחו יותר שיעורים, כך יהיה ניתן לבוא לקראתכם גם בעלות הכספית.  

אהבתם את הכתבה, ספרו לחברים
מה למדנו בשיעור זה
כתבות נוספות

איך לכתוב חיבור באנגלית

ישנם אנשים שעבורם רק המחשבה על כתיבת חיבור באנגלית מעוררת בהם פחד וחשש. השפה האנגלית היא אחת מהשפות החשובות בעולם, יש כאלה אומרים שהיא החשובה

תואר ראשון באנגלית

אנגלית היא השפה הרשמית או המשנית ברוב המדינות בעולם, מה שהופך אותה לשפה הכי מדוברת. כמעט בכל מדינה אליה תגיעו תוכלו למצוא אנשים המדברים באנגלית

מספרים באנגלית

בואו לתרגל איתנו איך לכתוב ולהגות מספרים באנגלית עד 100 בצורה נכונה + חוברת תרגול מתנה.

קבלו עכשיו הדרכת וידאו שתאפשר לכם לקבל כלים לשיפור האנגלית שלכם בחינם.