תואר ראשון באנגלית

אנגלית היא השפה הרשמית או המשנית ברוב המדינות בעולם, מה שהופך אותה לשפה הכי מדוברת. כמעט בכל מדינה אליה תגיעו תוכלו למצוא אנשים המדברים באנגלית ברמה כזו או אחרת. מה שמחייב אתכם לשלוט בשפה על בוריה, ולהבין כיצד לשוחח עם אנשים בכל רגע נתון. אנשים שאינם בקיאים בשפה האנגלית מספרים כי המציאות הזו פוגעת בשגרת החיים המוכרת להם. מה עושים אנשים שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם בצורה מהותית? הם נדרשים ללמוד את השפה, ולהכיר את כל הדקויות הקטנות שבה. תואר ראשון באנגלית הוא הזדמנות מעולה עבורכם להשיג את הידע הנדרש ברמות הכי גבוהות. מה לומדים במסגרת תואר ראשון בשפה האנגלית? מי נדרש להירשם ללימודים מהסוג הזה? כיצד הולך להיראות היום שאחרי התואר? הינה תשובות לכל השאלות שמעסיקות אתכם.

מה לומדים במסגרת תואר ראשון באנגלית?

המחשבה כי תואר ראשון באנגלית נועד רק לשם שיפור השיח אינה נכונה, כל זאת בלשון המעטה. במהלך לימודי התואר הראשון תרחיבו את הבקיאות שלכם בכל הניואנסים של השפה. דברים שיאפשרו לכם לדבר כמו שצריך, לכתוב בצורה מדויקת ולהבין את מה שמספרים לכם. השאיפה היא שמי שמסיים תואר באנגלית יכיר את השפה בדיוק כמו שהוא מכיר את השפה העברית. אנשים שנולדו בארץ מכירים את השפה העברית כמו שצריך, גם מעבר לדיבור היומיומי. זוהי השאיפה כאשר הולכים ללמוד תואר בשפה האנגלית, בכל זאת מדובר על לימודים רציניים. כמובן שבהתאם למוסד הלימוד בו תלמדו גם תיקבע תוכנית הלימודים העיקרית. לכל מוסד לימוד יהיו את הדברים הקטנים שחשובים עבורו, אלה שאי אפשר לוותר עליהם.

מי צריך להירשם לתואר באנגלית?

אף אחד לא מחייב אתכם האם להירשם לתואר מסוג כזה או מסוג אחר. קודם כל עליכם לדעת כי אתם עושים בחירה שמתאימה לכם, שתעניין אתכם גם בעתיד. מי שיבחר תחום לימוד שלא מעניין אותו, ימצא את עצמו מתקשה לסיים את הלימודים בזמן. מעבר לכך, אם אתם הולכים לעבוד עם אנשים מעבר לים, חשוב שתהיו בקיאים באנגלית. תואר ראשון באנגלית בהחלט יכול להיות כזה שיעשיר את הידיעה שלכם בשפה. מעבר לעניין הזה, מי שירצה ללמד אנגלית יהיה מחויב להיות בעל תואר ראשון בתחום. יש כאלה שנרשמים לתואר ראשון בשפה האנגלית רק כדי להעשיר את קורות החיים. בכל זאת מדובר על בחירה יוקרתית, כזו שלא הרבה מסיימים אותה בהצלחה ועם ציונים גבוהים.

מדוע להתחיל תואר ראשון באנגלית?

מתלבטים האם תואר ראשון באנגלית הוא הבחירה הנכונה בשבילכם? יכולים להיות כל מיני שיקולים שונים שיגרמו לכם להתלבט בין האפשרות הזו לבין אפשרויות אחרות. אחרי שתכירו את היתרונות של סיום תואר ראשון בשפה האנגלית לא יהיו לכם עוד ספקות. תבינו מיד כי מדובר על הבחירה הנכונה בשבילכם, זו שתביא אתכם בדיוק למקום בו חלמתם להיות. 

  • שיפור הידע בשפה – כפי שאמרנו השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. ברגע שאתם מסיימים בהצלחה תואר באנגלית הבקיאות שלכם בשפה תהיה גבוהה. תוכלו למצוא את עצמכם מתמצים בכל מקום, ומשוחחים בקלות עם אנשים מכל רחבי העולם. 
  • שדרוג קורות החיים – אין מה לעשות, ברגע שתציינו בקורות החיים כי סיימתם תואר באנגלית החשיבה עליכם תהיה שונה. הרושם הראשוני עליכם יהיה מיטבי, ובקלות תתקבלו למקומות עבודה יוקרתיים. בשונה מאנשים אחרים שיצטרכו לעבוד הרבה יותר קשה על מנת להשיג זאת.
  • מגוון אפשרויות תעסוקה – עדיין לא החלטתם מה תרצו לעשות ביום שאחרי סיום הלימודים? אם כך כדאי מאוד שתלמדו תואר שיביא איתו אפשרויות תעסוקה רבות. תואר ראשון באנגלית הוא בהחלט תואר מהסוג הזה, אחריו תמצאו אין ספור אפשרויות תעסוקה בהתאמה אישית אליכם. 
  • לימודי אנגלית מעניינים ומאתגרים – כאשר אתם מחפשים מה ללמוד, מוטב כי תבחרו באפשרות שתביא איתה עניין וגם אתגר. תואר ראשון בשפה האנגלית בהחלט עונה על כל הקריטריונים האלה. אם השפה האנגלית קורצת לכם, הבחירה הזו תעניין אתכם לכל אורך הדרך.

איפה לומדים תואר ראשון בשפה האנגלית?

האמת היא שיש מוסדות לימוד רבים שישמחו להציע לכם לימודי תואר באנגלית. הבחירה שלכם צריכה להיות בחירה שתהיו שלמים איתה, כזאת שהכי תתאים לכם. נדגיש כי ישנה עדיפות ללמוד באוניברסיטה על פני מכללה, לרוב באוניברסיטה הלימודים יותר מקיפים. עם זאת לא תמיד תנאי הקבלה יהיו תנאי קבלה שתהיו מסוגלים לעמוד בהם. מוסד הלימוד צריך להיות מוכר ומקצועי, כזה שיש עליו המלצות רבות מתלמידים שסיימו בו תואר ראשון. אם כבר בוחרים מוסד ללימודי תואר ראשון באנגלית תבחנו היטב את תוכנית הלימודים שלו. בסוף בחירת מוסד הלימוד היא הבחירה שתוביל אתכם להשגת המטרה הרצויה.

איך כותבים תואר ראשון באנגלית?

  1. תוכלו לקחת השראה מכל מיני אנשים אחרים שכבר סיימו תואר ראשון באנגלית. אינכם הראשונים שלומדים את התואר הזה, תוכלו להיעזר באלה שסיימו אותו בהצלחה. כמובן שאם אתם לוקחים השראה או כיוון לתואר, אין זה אומר שאתם עוברים על חוקי האתיקה. 
  2. תהיו יצירתיים, זה בעצם מה שיכול להבדיל את התואר הראשון שלכם מתארים של אחרים. עליכם להראות ולהוכיח כי אתם חושבים בדרך אחרת, שונה בתכלית מכל השאר. גם אם אחרים חושבים בדרך המקובלת, תנסו להמציא את הגלגל בדרככם הייחודית.
  3. הקפידו לעבור על השיעורים האחרונים כדי לכתוב את התואר הראשון כמו שצריך. לכל מרצה יש את הדגשים שלו, עליכם לראות כי אתם מקפידים עליהם עד תום. אם העבודה תהיה כתובה על פי כל הדגשים הקטנים היא בהחלט תוביל אתכם לציון הנדרש לכם.
  4. אל תכתבו את התואר הראשון ביום אחד, בסוף קיימים דברים רבים שצריך להקפיד עליהם. אנו מציעים לכם לפרוס את העבודה על פני מספר ימים, תוך כדי חלוקת עבודה נכונה. זה יוביל אתכם למציאות בה הכתיבה תהיה קלה, מדויקת ונכונה. 
  5. מצאתם את עצמכם מתמודדים עם קושי כזה או אחר? ישנם מומחים שישמחו לעזור לכם לכתוב תואר ראשון באנגלית. אל תחששו לפנות אליהם כדי לשמוע מהם מה חסר לכם ואיפה פספסתם את הדברים. בסוף לאותם אנשי מקצוע יש ראייה שונה מהראייה שלכם.

מה אפשר לעשות עם תואר ראשון באנגלית?

השאלה המרכזית שתשאלו את עצמכם היא מה תוכלו לעשות ביום שאחרי הלימודים. כאשר תסיימו תואר באנגלית תמצאו את עצמכם במציאות בה אתם בוחרים איך יראו חייכם. אנו מציעים לכם לבחון את כל האפשרויות, אל תגיעו נעולים מראש על אפשרות אחת ספציפית. תואר ראשון באנגלית יאפשר לכם קודם כל להתברג בתפקידי מפתח בחברות הייטק המחפשות דוברי אנגלית. המון חברות הייטק מחפשות בנרות אחרי מומחי אנגלית, בכל זאת הן עובדות עם חברות אחרות מכל העולם. מי מכם שאוהב לעבוד עם ילדים ובני נוער יכול למצוא את עצמו עוסק בהוראת האנגלית בכל מיני היבטים. מורי אנגלית חשובים וחיוניים במערכת החינוך, יש כאלה שאפילו מלמדים באופן פרטי. מבחינתכם מה שחשוב זה שתקומו בבוקר עם חיוך ותעשו את מה שממלא אתכם.

קורסים נוספים שלנו

מגוון רחב של שיעורי אנגלית למתחילים שיעזרו לכם כבר מהרגע הראשון ללמוד את הבסיס ולהפסיק לגמגם כאשר אתם רוצים לדבר.

אין גיל להתחיל ללמוד אנגלית, גם בגיל מאוחר, השיטה של ספיזי עובדת בצורה מיוחדת ככה שהיא מותאמת לגל גיל ולכל רמה.

לימודי אנגלית למתקדמים, לאלו מכם שרוצים להזניק את הקרייה, להתפתח בעבודה ולשדרג את חווית האנגלית שלכם לרמה חדשה.

התוכנית שתעזור לך לקבל פטור\הקלות באנגלית, בלי לשנן אלפי מילים בבאסה ובלי לשרוף מלא כסף על מועדי ב' וקורסים נוספים שרק יעמיסו עליך בתקופת הלימודים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?