איך לימודי NLP יכולים לעזור לי ללמוד ולתרגל טוב יותר

עד לפני כמה שנים שיטת NLP הייתה פחות מוכרת ופופולארית בקרב האוכלוסייה. אך כיום ניתן להגיד בפה מלא כי מדובר באחת מהשיטות המובילות לטיפול והכוונה. כדי שתהיה לכם היכולת לשלוט בשיטה יהיה עליכם ללמוד אותה ולהכיר אותה על בוריה. לימודי NLP אינם עניין של מה בכך, ומחובתכם להבין כיצד תוכלו להיתרם מהם גם בעתיד. במאמר הבא נספר לכם על השיטה עצמה, על הלימודים ועל האפשרויות המצפות לכם בסיומם. כך לא רק שתלמדו שיטה טובה ואפקטיבית למצבים שונים, אולי גם תמצאו לעצמכם קריירה. פתאום תגלו כי מה שהיה נשמע לכם בלתי אפשרי יהפוך למשהו בהישג יד.

מהי שיטת NLP?

לפני שיבער בכם הרצון ללמוד NLP יהיה עליכם להכיר את השיטה הזו בצורה טובה. הרי אף אחד לא ירצה ללמוד שיטה לא מוכרת או כזאת שרב הנסתר בה על הגלוי. NLP היא שיטה במסגרתה עובדים על החשיבה, ומשנים כל מיני דברים בתוך המוח. המטרה העיקרית היא לגרום לחשיבה לשנות את המציאות, ולסייע לאנשים להתגבר על מכשולים. לא פעם כאשר אנו נכשלים הסיבה לכך נמצאת אי שם בתוך התת מודע. במהלך הלמידה תבינו איך משנים את כל צורת החשיבה, ומקבלים עוד קצת מוטיבציה. אם בעבר הפתרון הראשון שלכם היה להרים ידיים, לאחר שתלמדו NLP תסתכלו על חצי הכוס המלאה.

איך אפשר ללמוד NLP באופן עצמאי?

לא סתם קיימים מוסדות לימוד המציעים לאנשים לימודי NLP עם מיטב המומחים. כל אחד יכול להבין איך עובדת השיטה, ויש כאלה שגם יכולים לנסות ללמוד אותה באופן עצמאי. אך במבחן התוצאה אנו למדים ומבינים כי צריך מומחה בתחום כדי ללמוד את התחום על בוריו. עם לימודים מקצועיים תבינו מיד איך לשנות את דפוסי החשיבה, ולא לתת לקושי לקחת אתכם לאחור. מהסיבה הזו מוטב שלא ללמוד NLP לבד אלא להיעזר באנשי מקצוע שחיים ונושמים את העולם הזה. הם יאירו את עינכם בכל מיני מובנים, ויאפשרו לכם לשלוט בשיטה הזו בצורה טובה ויסודית.

לימודי NLP לילדים או למבוגרים – למי זה מתאים?

המחשבה כי לימודי NLP מיועדים אך ורק למבוגרים אינה נכונה בהכרח. כיום גם לילדים יש כוח חסר תקדים בידיים, ולכן צריך לתת להם את הכלים להצליח בענק. לימודי NLP לילדים יהיו מותאמים עבורם, והתכנים בהם יועברו בצורה ידידותית ומובנת להם. חשוב לבחור מוסד לימוד המסוגל להתאים את עצמו לקהל היעד, ולגרום לקורס לעניין את כולם. טוב שתבינו כי NLP אינו מנת חלקם של אוכלוסייה מסוימת אלא של כל מי שמעוניין בכך. אחרי שתבחרו את הקורס המתאים, תראו מיד איך אתם מוציאים מהלימון לימונדה.

למי כדאי להתחיל לימודי מאסטר NLP?

קיימות מספר קבוצות שבאפשרותן להתחיל לימודי NLP, ולהרוויח מהתוצאה הסופית. בראש ובראשונה הלימודים הללו מיועדים לאנשים שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם. עבור אלה שנמאס לכם להיכשל בכל דבר, ומבינים כי החשיבה השלילית שלהם גורמת לכך. בו בזמן יכול להיות כי הלימודים הללו יהיו אפקטיביים לאנשים המעוניינים ללמוד מקצוע חדש. כיום ישנם אנשי מקצוע המעבירים חוגים ופעילויות בנושא NLP על כל גווניה. לפיכך זוהי דרך מצוינת לגרום לעצמכם לצמוח ולגדול, גם אם כרגע טוב לכם בעולמכם. הכי חשוב שתהיה לכם אפשרות להשתמש בה ולנצל אותה במקרה והדברים מתחילים להשתבש.

מהם היתרונות הטמונים בלימודי NLP?

דרך מוכחת להשגת תוצאות

חשוב להגיד כי NLP זוהי שיטה מוכחת שעובדת בכל העולם, ולאחרונה נכנסה גם לישראל. לא מדובר על שיטה חדשנית מאוד שאין לגביה קבלות או כל מידע מוכח אחר. אינכם מכניסים את עצמכם אל תוך מיטה חולה, אלא למקום בו תוכלו להרוויח כמעט באופן וודאי. 

קבלו ידע חדש שלא הכרתם 

אין דבר יותר חשוב מאשר ללמוד דברים חדשים, ולהעשיר את עולמכם הפנימי. גם אם לא תתחילו קריירה כמדריכי NLP עדיין יהיה ברשותכם סל כלים גדול להמשך. תוכלו להשתמש במה שלמדתם בכל מיני מצבים, ולגרום לעצמכם להרוויח כמעט בכל רגע נתון. נדיר מאוד לשמוע על כאלה שלא השתמשו בכלים אותם הם קיבלו לרשותם.

אין צורך להגיע עם ידע קודם 

לימודי NLP מתחילים מאפס, וכל אחד יכול למצוא את עצמו לומד אותם. אף אחד לא ידרוש מכם להגיע עם ידע קודם או הבנה מעמיקה בתחומים שונים. בסך הכל אמור להיות לכם הרצון ללמוד את התחום הזה. ברגע שיש רצון השמיים הם הגבול, בטח אם מדובר על לימודים מעניינים ומסקרנים כמו אלה.

פתחו לעצמכם קריירה חדשה

ברגע שתתחילו ללמוד NLP תראו כי המון אופציות ואפשרויות נפתחות בפניכם. יש כאלה שאחרי הלימודים מתחילים לבחון אפשרות לקריירה חדשה בתחום הספציפי הזה. גם אלה שלא ישנו את הקריירה שלהם, יכולים להחזיק באפשרות הזו כהשלמת הכנסה. זוהי דרך מצוינת להעשיר את עצמכם, וגם אנשים אחרים בסביבתכם הקרובה.

איך לימודי NLP עוזרים לילדים ובני נוער?

בשונה ממבוגרים שכבר פיתחו לעצמם חוסן עצמי, לילדים ובני נוער כל כישלון עשוי להיות מטלטל. לכן לימודי NLP יכולים להיות כמו עוגן חיוני, כזה שהם לא קיבלו כמותו. הלימודים הללו קודם כל מביאים לכל ילד ובן נוער סל כלים קריטי שבאפשרותם להשתמש בו בהתאם לצורך. הכלים הללו אינם רלוונטיים רק בגיל צעיר, אלא שימושיים מאוד גם בהיותם מבוגרים. מלבד העניין הזה, NLP יכול לעזור בלימוד ותרגול של החומר הנלמד בבית הספר. במקום להתעצבן כאשר תיכשלו, תלמדו איך לראות את היתרונות בכישלונות הללו. מעבר לעובדה הזו, עם הלימודים הללו תוכלו להבין איך להציב לעצמכם גבולות וכיצד תלמדו בצורה טובה ואפקטיבית. 

קורסים נוספים שלנו

מגוון רחב של שיעורי אנגלית למתחילים שיעזרו לכם כבר מהרגע הראשון ללמוד את הבסיס ולהפסיק לגמגם כאשר אתם רוצים לדבר.

אין גיל להתחיל ללמוד אנגלית, גם בגיל מאוחר, השיטה של ספיזי עובדת בצורה מיוחדת ככה שהיא מותאמת לגל גיל ולכל רמה.

לימודי אנגלית למתקדמים, לאלו מכם שרוצים להזניק את הקרייה, להתפתח בעבודה ולשדרג את חווית האנגלית שלכם לרמה חדשה.

התוכנית שתעזור לך לקבל פטור\הקלות באנגלית, בלי לשנן אלפי מילים בבאסה ובלי לשרוף מלא כסף על מועדי ב' וקורסים נוספים שרק יעמיסו עליך בתקופת הלימודים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?