לימודי אנגלית באינטרנט – הפתרון האידיאלי עבור כולם

מהם היתרונות של קורס אנגלית באונליין?

תוכן עניינים

רוצים ללמוד אנגלית, אך אין לכם מושג איך מתחילים ללמוד שפה חדשה? לימודי אנגלית באינטרנט הם ללא ספק הדרך האידיאלית ללמוד אנגלית בעידן המודרני. כל מי שנפשו חפצה ללמוד אנגלית, יכול לבחור באפשרות הזאת. במאמר הבא אנו נבצע סקירה מקיפה על האפשרות הספציפית הזאת. כך שאם יש לכם עדיין סימני שאלה, הם יהפכו מהר מאוד לסימני קריאה. סימני קריאה חד משמעיים שלא ישאירו לכם עוד מקום לספק. אתם תדעו כי זוהי האפשרות שבה אתם אמורים לבחוור.

גם כאשר מחליטים ללמוד אנגלית בצורה מקוונת צריך לדעת איך לעשות את זה. הרי בסוף מדובר כאן על לימוד של שפה חדשה, וכדאי לכם לדעת איך לצלוח את המהמורה. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם לא רואים תוצאות. ברגע שלא תראו תוצאות, הרצון שלכם להתחיל ללמוד אנגלית ייעלם כלא היו. פתאום תרגישו כי מוטב לכם להישאר במקום שבו אתם נמצאים היום. אבל ברור כי ידיעת השפה האנגלית זה כוח חסר תקדים שתוכלו להשתמש בו בסיטואציות שונות.

למי כדאי להתחיל לימודי אנגלית באינטרנט?

עד לא מזמן היה אפשר להגיד כי לימודי אנגלית בצורה מקוונת רלוונטיים עבור אנשים עסוקים. כאלה שאין להם זמן על מנת להגיע למקומות לימוד פרונטליים שבהם מלמדים לעומק. אך כיום בזכות ההתקדמות של ההוראה המקוונת, תמונת המצב שונה בצורה משמעותית. לימודי אנגלית באופן מקוון מיועדים עבור כולם. גם עבור אלה שפשוט מעדיפים את הנוחות שלהם על פני קריטריונים שונים. הרי ברור לכולם כי ללמוד אנגלית מכל מקום ובכל זמן זה הרבה יותר אידיאלי מאשר להגיע לכיתת לימוד סדורה. אומנם לימודים פרונטליים מביאים איתם את היתרונות שלהם, אך עדיין כאן היתרונות הם חד משמעיים. כמובן שבהמשך המאמר אנו נסקור את כל היתרונות של לימוד אנגלית אונליין בהשוואה ללימוד אנגלית בצורה פרונטלית.

היתרונות של לימוד אנגלית באינטרנט? 

  • למידה בכל מקום ובכל זמן – בשונה מקורסים פרונטליים, קורסי אנגלית אונליין מאפשרים לכם לבחור מתי תלמדו, כמה זמן תלמדו ומהיכן תלמדו. לדוגמה: שלומי, אב לתאומים בני 3 חודשים נשאר לעזור לאישתו בבית. בזמן שהיא והתינוקות ישנים, הוא החליט ללמוד כדי לנצל את הזמן לטובה בצורה יעילה. שלומי פתח את המחשב, נכנס לקורס, והתחיל לצפות בשיעורים. מתי ששלומי יתעייף או שהילדים יתעורר (המוקדם מבניהם) שלומי פשוט עוצר את השיעור וממשיך בזמן אחר. הגמישות הזו שיש בקורסי האנגלית באונליין לא קיימת בקורסים פרונטליים! מה שמאפשר לכל אדם להינות בצורה נוחה מתהליך לימוד האנגלית. 
  • שיפור ריכוז – בקורסי אנגלית פרונטליים אנחנו נמצאים בכיתה, יחד עם עוד 10 סטודנטים לפחות, מול המרצה, הלוח והמקרן. תוך כדי שהמרצה מנסה להעביר את כל החומר הרלוונטי בזמן שהוקצב לו (ולפעמים אפילו בריצת מרתון) אנחנו מוצאים את עצמנו לפעמים לא מרוכזים. מסתכלים על הקירות, התקרה, הלוח, חושבים על משימות שבשגרה, סופרים את הזמן ולפעמים חולמים בהקיץ. כל כך קשה להתרכז כאשר השיעור מלווה ברעשים מחוץ ומבפנים, בלחץ, ובאינספור גירויים הנמצאים בסביבה. לעומת זאת, קורסי אנגלית באונליין מאפשרים לנו להתרכז בצורה הרבה יותר טובה. ראשית אנחנו מחליטים מתי ללמוד כך שנבחר ללמוד כאשר אנו בעלי מוטיבציה ללמידה ובעלי רמת ריכוז מספקת. שנית, כל מה שעלינו לעשות הוא להתיישב בחדר שקט, עם אוזניות ומחברת ופשוט לצפות בשיעורים ולהתקדם בקצב שלנו. נכון שבמצב כזה הרבה יותר קל להתרכז?
  • ליווי אישי – הרבה מאד אנשים חוששים ללמוד באונליין מכיוון שהם מרגישים שלא יסופק להם מענה לשאלות ובעיות בתהליך הלמידה. אך ההפך הוא הנכון! בדיוק בגלל העובדה שבקורסי האונליין (או לפחות בקורסים הטובים שבניהם) ישנן שעות מוגדרות לפגישות והתייעצות עם המרצים, המרצים מפנים את כל תשומת הלב שלהם אל התלמידים. לעומת זאת, מרצים בקורסים פרונטליים עמוסים בשגרת היומיום שלהם, במחשבות על המסביב, הלחץ שמלווה אותם כאשר עליהם להספיק להעביר את כל התוכן במסגרת השעה שנתנה להם, לפעמים מרגישים כאילו שהם רודפים אחרי עצמם. לכן, הרבה פעמים נראה שקשה מאד לתפוס אותם אפילו לדקה כדי לשאול שאלה. 
  • זול יותר –הנהלת קורסי האונליין אינם נדרשים לשלם בשוטף על שכירות, מחברות, עטים, מרצים, חשמל, ארנונה וכל מה שכרוך בקורס פרונטאלי. מכאן, שעלות הקורס תהיה זולה בהרבה יותר!  בקורס אנגלית פרונטלי יוצא שהתלמיד צריך לשלם את אותן עלויות, שכמובן מתגלמות במחיר הקורס, ובלימוד אונליין, אין לנו את זה, איזה כיף! 
  • תרגול ללא הגבלה – לא רק שהקורסים באונליין זולים הרבה יותר, הם גם מאפשרים לכם ללמוד כמה זמן שתרצו ומאיפה שתרצו ולחזור על השיעורים אינספור פעמים עד שתבינו! מרבית השיעורים הינם שיעורים מוקלטים דבר שמאפשר לכם לצפות בהם עוד ועוד עד שתרגישו שהבנתם את הנושא ואתם מוכנים להתקדם לנושא הבא. 
  • תוכן מקיף – בקורסים באונליין התוכן מקיף הרבה יותר מכיוון שהחומר מוקלט מראש ואינו מוגבל בזמן. על כן, מה שנראה רלוונטי וחשוב להנהלת הקורס נכנס לסילבוס ולתכני הקורס תחת שום לחץ. בהשוואה לקורסים פרונטאליים בהם קיימת הגבלה של זמן אשר מובילה את המרצים לדחוס כמה שיותר תוכן בכמה שפחות זמן (וכך הופכת את תהליך הלמידה להרבה פחות יעיל) ומכניסה גם את הסטודנטים וגם את הנהלת הקורס ללחץ מיותר.
  • רמות שונות – קורסי לימוד האנגלית באונליין מציעים מגוון רחב של רמות קורסים שונות. היום, אפשר למצוא כל פיסת מידע ועניין באינטרנט, כמו גם כל רמה של כל קורס. באונליין תוכלו למצוא רמות שונות ללימוד אנגלית. ישנם קורסי לימוד אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים, קורסי לימוד אנגלית לאקדמאיים, קורסי לימוד אנגלית עסקית ועוד. כל מה שתבחרו – נמצא שם ובצורה נוחה! 

רק דקה… בואו נפרט בקצרה על קורסי האנגלית ברמות השונות:

קורסי אנגלית למתחילים יתמקדו בחומר הבסיסי ביותר ובצורה הקלילה והנוחה ביותר על מנת ללמד אנגלית. הם יהיו ידידותיים הרבה יותר, נוחים ואפילו איטיים יותר בהשוואה לקורסי אנגלית אחרים.

קורסי אנגלית למתקדמים יתמקדו בחומר המתקדם יותר, כלומר ברמה גבוהה יותר של אנגלית. חומר מתקדם יכול להתבטא במילים קשות יותר, מילים פחות נפוצות, שימוש בזמנים מסובכים יותר ועוד. קורסי אנגלית למתקדמים יכולים להיות פחות "ידידותיים" ואפילו מהירים יותר בהשוואה לקורס אנגלית למתחילים. 

קורסי אנגלית לאקדמאיים יתמקדו בעיקר באנגלית אקדמאית, כתיבה אקדמאית, צורה נכונה של שימוש במילים ובשפה. קורסים אלו יהיו קשים ויכללו הרבה כתיבה וקריאה ברמה מתקדמת של השפה האנגלית.

קורסי אנגלית עסקית יתמקדו בעיקר באנגלית עסקית, מילים רלוונטיות, כתיבה מיילים, הצגה עצמית, קורות חיים, משא ומתן באנגלית פנים מול פנים ובטלפון ועוד. אנגלית עסקית היא עולם ומלואו וקורסים אלו יהיו עמוסים במושגים ובתכנים חשובים ורלוונטים לעולם ואנשי העסקים. 

  • הבחירה בידיים שלכם  – בקורסים באונליין אתם בוחרים מה תרצו ללמוד. אם קיים שיעור שהוא אינו מה שרציתם ללמוד, אתם יכולים פשוט לדלג עליו! (כמובן רק במידה והוא לא הכרחי ומחייב לתהליך הלמידה שלכם). באונליין, אתם בוחרים איזה חומר תרצו ללמוד, איך תרצו ללמוד אותו ואיך יראה תהליך הלמידה שלכם בקורס. זאת בשונה מקורסים פרונטאליים בהם אפשרות הבחירה מאד מצומצמת אם היא בכלל קיימת. 

זאת בשונה מקורסים פרונטאליים מכיוון שרובם מתקדמים ברמות ספציפיות של לימוד אנגלית (רובם מתעסקים בלימוד אנגלית למתחילים) ומציעים מגוון מצומצם יותר של קורסים. 

אז כמו שכבר הבנתם… יתרונות בלימוד אנגלית באונליין קיימים בלי סוף!

שלומדים בצורה נוחה – לומדים בצורה אפקטיבית

לחלק מהאנשים נדמה כי העניין של למידה מקוונת הוא עניין של פינוק. אך למען האמת מחקרים מראים כי אם תלמדו בדרך שנוחה לכם, תוכלו לצלוח לא מעט משברים. הרי אף אחד לא יכול להבטיח כי הלמידה תהיה אידיאלית לכל אורך הדרך. אך אם תבחרו את השיטה שנכונה לכם, הנוחות תבוא לידיי ביטוי בכך שתוכלו לצלוח את המהמורות. ברגע שכל המהמורות יישארו הרחק מאחוריכם, תוכלו לראות את התוצאות מגיעות. לא תצטרכו להתאמץ מאוד על מנת להצליח ללמוד את השפה האנגלית. תוכלו להתחיל לנפץ כל מיני שיאים שעד לא מזמן היו קצה גבול היכולת שלכם. לימודי אנגלית אונליין יאפשרו לכם סוף כל סוף להתחיל לקצור את הפירות על הלמידה העיקשת. 

תלמדו אנגלית מהמקום שבו הפסקתם

כאשר לומדים אנגלית בצורה מקוונת ישנה אפשרות ללמוד בדיוק מהמקום שבו הפסקתם. לא תבזבזו זמן על למידת החומר שאותו אתם כבר יודעים. ברגע שתחזרו על החומר הידוע, זה עלול ליצור אצלכם סוג של תחושת אנטי כלפי הלמידה. תמיד טוב שתקבלו אתגר חדש, ותנסו כמובן לצלוח אותו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לדעת פחות או יותר היכן הפסקתם את הלמידה. בכל פעם שתחזרו ללמוד, תחזרו ללמוד מהנקודה שבה הפסקתם. ברגע שיש המשכיות ורציפות למידה, השמיים הם הגבול. פתאום תוכלו למצוא את עצמכם משיגים את כל המטרות.

ללמוד אנגלית מהבית או מכל מקום אחר

ללמוד אנגלית לבד מהבית זה החלום הרטוב של לא מעט אנשים. אתם תהיו אלה שתבחרו את המקום שבו יהיה לכם הכי נוח ללמוד אנגלית. יש כאלה שלא מסוגלים ללמוד את השפה החדשה רק בגלל כל מיני הסחות דעת שונות. מהסיבה הזאת הם נמנעים מלהגיע לכיתה, שבה ניתן לראות לא מעט הסחות דעת שונות. אך ברגע שאתם מתחילים לבצע לימודי אנגלית אונליין, אתם בוחרים את מקום הלמידה. היכן שנוח לכם ללמוד, שם בדיוק תבצעו את הלימודים. בין אם תרצו לעשות את זה בסלון, בחדר השינה או בכל מקום אחר שבו תהיו הכי מרוכזים.

ללמוד אנגלית בעזרתם של מורים מנוסים

האדם הכי חשוב בלימודי אנגלית הוא כמובן המורה שאמור להעביר את החומר. אם החומר לא יועבר בצורה מקצועית, האשמה ברובה תהיה מוטלת על כתפיו של המורה. לימודי אנגלית אונליין יאפשרו לכם להיפגש עם מורים מהשורה הראשונה. מורים מיומנים שישמחו להעניק לכם מהידע שאותו הם צברו לאורך כל שנות העבודה שלהם. בעבר היה ניתן למצוא רק מורים חסרי ניסיון שילמדו אנגלית דרך האינטרנט. כיום המורים הכי מנוסים מעדיפים להעביר את השיעורים בצורה מקוונת. שיעורים מקוונים הם נוחים גם לתלמידים וגם למורים שאמורים להעביר אותם. ברגע שהשיעור שמועבר נוח לשני הצדדים גם יחד, ניתן להשיג ממנו המון תועלת. המורים הכי טובים מלמדים בצורה מקוונת, רק נשאר לכם לבחור את המורה שהכי מתאים לכם.

מתחילים ללמוד אנגלית עוד היום – ללא עיכובים

גם אם אתם אנשים של למידה פרונטלית, לא תמיד היא תהיה רלוונטית. הרי לא בכל יום מחדש נפתחים קורסים שונים המאפשרים ללמוד אנגלית. לעומת זאת לימודי אנגלית אונליין רלוונטיים בכל רגע נתון. החלטתם שאתם רוצים להתחיל ללמוד אנגלית? תוכלו לגייס את כוח הרצון, ולחפש את הקורס שמתאים לכם. תוכלו לחפש מורים שיהיו זמינים להעביר לכם שיעורים פרטיים בצורה מקוונת. מצד שני תוכלו למצוא גם קורסים מוקלטים שבהם תוכלו לצפות בקצב שלכם. פתאום תוכלו לראות כי השמיים הם הגבול. מוטב להכות על הברזל כאשר הוא עדיין חם.

לימודי אנגלית אונליין במגוון רמות שונות

לכל אחד יש ידע מסוים בשפה האנגלית, ועל פיו הוא אמור לבחור את הקורס המתאים. היתרונות של קורסים מקוונים הם שניתן למצוא אותם בכל מיני רמות. ניתן למצוא רמות בסיסיות, עבור אלה שמתקשים מאוד ללמוד את השפה. ניתן למצוא מצד שני קורסים ברמות גבוהות, עבור אלה שרוצים להעשיר את הידע. כל אחד יכול לבחור את הרמה שהיא מבחינתו הרמה הנדרשת. זה הופך את הלמידה ללמידה אפקטיבית, כזאת שאפשר לקצור ממנה פירות. בסוף אם תתאימו את הקורס לרמה שבה אתם נמצאים, אין סיבה שלא תצליחו בענק. בסוף תמצאו את עצמכם משיגים את המטרות שאותן הצבתם לעצמכם.

רוצים ללמוד באופן עצמאי? זה אפשרי

אתם מאלה שמוכרחים ללמוד באופן עצמאי את השפה האנגלית? קשה לכם שיש לכם מורים שיושבים לכם על הראש? זה לגמרי מובן, לכל אחד מאיתנו יש העדפות למידה שונות. גם אתם תוכלו למצוא את עצמכם לומדים בדרך שנוחה לכם. לימודי אנגלית אונליין לא מחייבים אתכם ללמוד ביחד עם מורה או באמצעות קורסים שמועברים באופן פרונטלי. הלמידה מתאפשרת גם על ידי סרטונים מוקלטים שאתם רואים בעצמכם. אתם אלה שתקבעו בכל יום מחדש מה מתחשק לכם ללמוד ומה תרצו לדעת. ברגע שהיכולת לקבוע את השיעורים נמצאת בידיים שלכם, אין סיבה שלא תצליחו. תצליחו ללמוד אנגלית כמו שצריך, ולהעשיר את הידע שכבר נמצא אצלכם בראש.

שימו לב מה אסור לשכוח בנוגע לקורסי אנגלית למתחילים, קורסי אנגלית למתקדמים, לאקדמאיים ואנגלית עסקית באונליין

בלימוד שפה, ובפרט בלימוד השפה האנגלית, עלינו להיות חשופים לשפה באופן שוטף. 

נדרש מאיתנו לתרגל בלי סוף וללמוד בצורה נכונה ואפקטיבית על מנת לראות תוצאות טובות בזמן קצר. על כן, תרגול "אינסופי" משמעותו תרגול יומיומי. אנו נדרשים לתרגל מידי יום ולהשקיע מספר שעות טובות (ויעילות) על מנת לראות את התוצאות אליהן אנו מכוונים. 

מה יותר טוב מקורס אונליין שיחשוף אותנו לשפה בצורה נכונה, אפקטיבית, כיפית וקלילה? 

כמו שכבר הבנו, אנו נכנסים אליו מתי שנרצה, מאיפה שנרצה, ולכמה זמן שנרצה. אנחנו אלו שמחליטים לעצמנו כמה נלמד ומתי נעצור בשביל לקחת הפסקה ולחדש כוחות. 

אז עכשיו אתם כבר מבינים כמה השפה האנגלית היא חשובה ומהם היתרונות בלימוד אנגלית באונליין… וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הקורס הנכון בשבילכם ולהתחיל! 

תזכרו, אם נהנים מהתהליך לומדים הרבה יותר (והרבה יותר טוב!)

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
אנגלית לסטודנטים הוא מקצוע חשוב במהלך התואר הוא יעזור לכם לעבור את הלימודים בהצלחה יתרה ולהקנות לכם כלים משמעותיים בבחינות.

אנגלית לסטודנטים

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי השפה האנגלית היא השפה החשובה והמשמעותית ביותר בעולם. ידיעת שפות חשובה, אך בלי בקיאות באנגלית תתקשו להתקדם בחייכם. זוהי אולי

5 טיפים לשנן מילים באנגלית מבלי לחרוק שיניים

איך לשנן מילים באנגלית?

למידת שפה חדשה היא אחת המשימות הקשות והמורכבות ביותר הניצבות לפניכם. לימודי אנגלית הם בגדר חובה, בטח אם בא לכם לפתוח לעצמכם אפיקי התקדמות נוספים.

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים

הפרעת קשב וריכוז (ADHD) בלימודים

הפרעת קשב וריכוז היא בעיה נפוצה איתה מתמודדים אחוזים לא מבוטלים מהאוכלוסייה. הנתונים מראים כי בין שבעה עד עשרה אחוזים מבני הנוער סובלים מהפרעות קשב

איך מעבירים הרצאה באנגלית?

איך מעבירים הרצאה באנגלית?

אין דבר יותר מרגש ומאתגר מאשר לעמוד מול קהל, ולהעביר הרצאה בנושא כזה או אחר. עליכם להראות בקיאות גבוהה, וידע נרחב בתחום עליו אתם הולכים

שאלות נפוצות

הקורס של ספיזי מיועד לנוער ואנשים מבוגרים, אך יש לנו בנוסף תוכנית לימודי אנגלית לילדים מותאמת.

כן, במהלך הקורס תצטרכו להגיש עבודות באנגלית כדי לבדוק את ההתקדמות שלכם, בנוסף יש תרגולים לחיזוק המנטליות שלכם.

כן, במידה ויש לכם בעיות טכניות כגון: בעיות התחברות, שכחתי סיסמא, או בעיות טכניות עם שיעורים, יש לנו תמיכה טכנית לעזרה בנושא.

המערכת שלנו מבוססת ענן, ככה שכל עוד יש לכם אינטרנט תוכלו להתחבר אליה מכל מקום ובכל זמן עם שם המשתמש והסיסמא שקיבלתם מאיתנו בעת רכישת התוכנית.

לאחר שקנית את הקורס, הוא זמין לך לכל החיים עם כל התכנים, אין צורך לרכוש מחדש.

הכי פשוט שיש, לאחר סיום ההרשמה והתשלום לקורס תיפתח בפניך גישה מלאה לבית הספר הדיגיטלי של Speasy, מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה של ספיזי. האתר מסודר לפי שבועות ושיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני צעד אחר צעד. אתה בעצם מקבל ליווי אינטרנטי צמוד של דניאל בנשי כמנחה אישי לאורך כל התוכנית.

לא. אנחנו לא לא יכולים להתחייב על זה כי אנחנו לא מכירים אותך. אם תקנה את הקורס ולא תיכנס אליו פעם אחת – ברור שלא תלמד לדבר אנגלית. גם אם תיכנס כל הזמן אבל לא תעשה את התרגולים שאנחנו נותנים כי אתה לא באמת רוצה להצליח, אתה לא תדע לדבר כמו שצריך תוך 42 יום. אבל אנחנו יכולים להגיד חד משמעית, מי שמשקיע ומתמיד עם תכנית הלימוד יכול לדבר אנגלית שוטפת תוך 42 יום, אפילו להעביר הרצאה יש רק תנאי בסיס אחד חייב לדעת את האותיות ABC, וחוצמזה כמו כל דבר בחיים זה עניין של התמדה ורצון להצליח, אם אתה חושב שמספיק לשלם על הקורס כדי לדעת אנגלית – חבל על הכסף, ואם אתה מחפש ממישהו אחר התחייבויות להצלחה שלך, גם חבל על הכסף. לא סתם נתנו תעודת אחריות יישום מלאה הסיבה "היחידה" שהקורס לא יעבוד לך היא חוסר ההתמדה שלך כי השיטה עובדת. נקודה. לא סתם נתנו לך תעודת אחריות יישום מלאה, הסיבה "היחידה" שהקורס לא יעבוד לך היא ההתמדה שלך, זה טיפ לחיים, זכור תמיד שהבנאדם היחיד שיכול לתת לך התחייבות אם תצליח במשהו או לא – זה אך ורק אתה.

מיד לאחר שתשאיר את פרטיך בעמוד הזה תועבר אל דף הסליקה המאובטח שלנו, לאחר שתסלוק את כרטיס האשראי בביטחה והמערכת שלנו תזהה שהתשלום בוצע – מיד תיפתח בפניך הגישה.

יש כמה יתרונות ברורים לקורסים דיגיטליים (כמובן בהנחה והם איכותיים כמו ספיזי) 

כל תלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, אם לא הבנת משהו אתה תמיד יכול לחזור חזרה לאותו שיעור וללמוד שוב ולא סתם לעבור משיעור לשיעור כי זה מה שהמורה בכיתה החליט שצריך לעשות כמו שלצערנו קורה להמון ילדים בבית ספר. יתרון נוסף זה הזמינות של הקורס, אתה לא מחוייב להתארגן ליציאה ואז לנסוע בפקקים פעמיים בשבוע אלא רק לפנות לעצמך קצת זמן במהלך היום ולשבת על המחשב בנוחות שלך ובבגדים שאתה כבר לובש. היתרון השלישי הגדול, זה שאני כמנחה של הקורס לא גובה לך כסף עבור השכרת הכיתה, החשמל, הארנונה וההוצאות השוטפות של העסק, מה שבכיתה רגילה כמובן – התלמיד משלם בתוך שכר הלימוד הגבוה.. האמת שיש עוד מלא יתרונות אבל מספיק לא?